Newsom مجموعه قوانین جدید برای بازگشایی, California, رستوران ها, مراکز و دفاتر در میان coronavirus

ساکرامنتو — کالیفرنیا رستوران می تواند به زودی بازگشایی در استان ها که با استانداردهای تست و موفقیت در کاهش موارد coronavirus در حالی که مراکز نوار می تواند به زودی ارائه وانت, خدمات, اما همه کسب و کار را به رعایت دستورالعمل دولت برای فاصله فیزیکی و تمیز کردن رژيم رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت.

دو ماه پس از فرماندار صادر اقامت در خانه که بسته اکثر کسب و کار Newsom گفت: رستوران می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات در شهرستانهای خبره به عنوان جلسه دولت معیار برای پرداختن به همه گیر اما آنها باید پیاده سازی تغییرات به گارد در برابر گسترش این ویروس.

نوار مراکز و خروجی مراکز اجازه خواهد داشت برای باز کردن برای وانت خرید از مشتریان در سراسر کشور. شستن ماشین و حیوان خانگی groomers همچنین می توانید رزومه عامل در این شهرستان با پادمان.

فرماندار گفت: کالیفرنیا که از خانه کار می کند خواهد بود و مجاز به کار در دفاتر که تحت تغییرات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“همانطور که ما در آغاز این تغییرات — و ما در حال حاضر بازگشایی 70-به علاوه درصد از اقتصاد به عنوان ما شروع به تغییر با این ناهار خوردن در فرصت اجازه دهید مطمئن شوید که ما انجام این کار آگاه نه تنها سلامتی خود ما اما سلامت ما آسیب پذیر و کسانی که ما سالمندان” Newsom گفت.

فرماندار گفت اضافی اجازه می دهد شرکت های به بازگشایی کار نخواهد کرد اگر کسب و کار در حال درگیر شدن در شیوه های ایمن.

“هیچ یک از این به این معنی هر چیزی اگر مشتریان احساس نمی امن” Newsom گفت.

قبل از اینکه کسب و کار می تواند بازگشایی یک شهرستان باید یک ارزیابی ریسک و توسعه طرح حفاظت که شامل آموزش کارکنان در چگونه برای محدود کردن گسترش ویروس ارائه نمایش از کارکنان و ضد عفونی کننده از پروتکل های فیزیکی و فاصله دستورالعمل.

Newsom گفت: روستایی بیوت و زرخیز شهرستان دو کالیفرنیا 58 شهرستان به ملاقات دولت شرایط را برای کسب و کار اضافی برای بازگشایی شده است.

“وجود دارد برخی از ویژگی های منحصر به فرد در برخی از استان ها که در آن آنها در حال ضربه زدن بر روی تمام سیلندر” Newsom اضافه کرد: دو نفر دیگر از شهرستانهای ممکن است قادر به بازگشایی بیشتر کسب و کار بعد شنبه.

مذاکرات در حال انجام با 27 سایر استان ها در مورد اینکه آیا آنها می توانند گسترش reopenings فرماندار گفت: اما او اشاره کرد که شرایط هنوز هم بیش از حد جدی در لس آنجلس و سان فرانسیسکو شهرستان به اصلاح دستورالعمل ها برای از سرگیری کسب و کار.

دستورالعمل جدید شد منتشر شده در برابر یک پس زمینه از ادامه نگرانی مقامات وزارت بهداشت در مورد تعداد مورد تأييد COVID-19 نفر در کالیفرنیا که در حال نزدیک شدن 70,000 با بیش از 2,700 مرگ و میر در کشور است.

این مرحله به مرحله بازگشایی دولت شروع جمعه زمانی که فروشگاه های لباس ورزشی خوب فروشندگان کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه, فروشگاه اسباب بازی و گل بودند مجاز به ارائه به مشتریان با منظقه سرویس مگر مسدود شده توسط محدودیت های محلی.

در همان زمان دولت مجاز تولید کنندگان و تامین کنندگان و تدارکات را تحت پوشش خدمات است که ارائه کالا به تازگی افتتاح خرده فروشان برای از سرگیری عملیات.

خرده فروشی کسب و کار مورد نیاز برای پیش نویس یک برنامه برای محافظت از مشتریان و کارکنان خود را از تبدیل شدن به آلوده COVID-19 از جمله یک روش غربالگری کارکنان برای تعیین اگر آنها بیمار هستند.

دولت برنامه اجازه می دهد در رستوران ناهار خوری و کسب و کارهای دیگر از جمله برخی از ساختمان های اداری به بازگشایی در هفته آینده اگر county مقامات بهداشت نشان می دهد که گسترش coronavirus تثبیت شده در خود را بخشی از دولت است.

استان ها باید کافی تست و بیمارستان ظرفیت و توانایی برای ردیابی کسانی که در تماس با افراد بیمار.

قوانین جدید به تاثیر یک رستوران صنعت با بیش از 90 ، 000 کسب و کار در کالیفرنیا اکثریت قریب به اتفاق عمل مستقل از صاحبان. صنعت استخدام 1.4 میلیون خدمات مواد غذایی کارگران کالیفرنیا انجمن رستوران یادآوری فرماندار در اخیر نامه ای برای درخواست کمک با مالیات و اخراج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de