Newsom می گوید که او را ‘نگران’ در مورد تسلا ترک کالیفرنیا به زودی

به عنوان تسلا است و استارت تولید آن خودرو کارخانه تولید در فریمانت Gov. گاوین Newsom گفته او نیست نگران برقی خودروساز رها کالیفرنیا در آینده نزدیک.

Newsom ساخته شده نظرات خود را در اواخر روز سه شنبه در یک مصاحبه با CNBC. Newsom گفت: او شناخته شده تسلا اجرایی Elon Musk برای چندین سال یک رابطه خوب با مشک و که او معتقد است در علاقه به تسلا و کالیفرنیا به ادامه همکاری با یکدیگر به منظور حمایت از اقتصاد کشور و ترویج رشد برقی خودرو.

“من نگران Elon ترک در هر زمان به زودی” Newsom, گفت:, و اضافه کرد که “ما در حال متعهد به موفقیت و نوآوری و کم کربن, سبز, رشد اقتصاد است که او شده است برای ترویج دهه و ایالت کالیفرنیا است که در حال شتاب گرفتن است.”

Newsom نیست تسلا بازگشایی آن فرمونت گیاه پس از اختلاف با آالمدا کانتی بیش از این شرکت نقض منطقه خلیج گسترده پناهگاه در محل جهت است که بسته بسیاری از کسب و کار در تلاش برای tamp را در گسترش coronavirus. شهرستان امضا کردن اجازه می دهد تسلا به راه اندازی مجدد تولید خودرو, اما نه قبل از مشک هفته گذشته گفت که او خواهد بازگشایی فرمونت گیاه با و یا بدون این شهرستان تصویب.

اواخر روز چهارشنبه تسلا کاهش یافته است با توجه به آن تا به حال در برابر آالمدا کانتی در اوایل این ماه بیش از پناهگاه در محل قوانین.

مشک نیز تبدیل شده تا گرما هفته گذشته هنگامی که او در توئیتر خود نوشت که به دلیل آالمدا کانتی اقدامات او را در نظر بگیرید در حال حرکت تسلا عملیات تولید از کالیفرنیا و یا تگزاس و نوادا است. گزارش سپس گفت: تسلا برنامه ریزی شده بود در ساختمان بعدی آن Gigafactory در یا تگزاس یا اوکلاهما.

“آنها جایگزین” Newsom گفت CNBC. “و آنها شروع بازگشایی به عنوان تولید و تدارکات و انبارداری در سراسر دولت عمل کرده است و بازگشایی در چند هفته گذشته است.”

تسلا حضور در منطقه خلیج نیست ناچیز به عنوان شرکت در مورد استخدام 10000 نفر در آن فرمونت محل.

تسلا قصد دارد برای ساخت یک کارخانه جدید در ایالات متحده در حال تعجب آور نیست. در مارس مشک توییتی که تسلا بود سراغ مکان های مرکزی ایالات متحده برای یک Gigafactory که در آن در نظر دارد برای ساخت آینده آن Cybertruck.

Gene Munster, شریک مدیریت در Loup سرمایه گذاری گفت که این باید به عنوان جای تعجب نیست که تسلا خواهد حرکت برخی از تولید خود را از کالیفرنیا به دلیل شرکت بیشتر نیاز دارد, کارخانه فضای آن را گسترش خطوط خود را از وسایل نقلیه. اما مونستر گفت: تدارکات ساختمان ماشین هستند که تسلا نمی تواند بلافاصله رها فرمونت حتی با یک کارخانه جدید در جایی دیگر.

“تسلا در حال رفتن به ساخت اتومبیل در فریمانت برای حداقل پنج سال” مونستر گفت. “این شرکت نمی تواند مقیاس تولید در امکانات جدید برای پاسخگویی به تقاضای طوری که در حال حرکت به دور از فریمونت در پنج سال آینده خواهد بود یک اشتباه و دادن اکسیژن به سایر خودروسازان در تلاش برای گرفتن به تسلا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de