Newsom می گوید کالیفرنیا را ‘رد’ تهمت تلاش برای ارسال نظامی به شهرهای بزرگ

لس آنجلس — در اکثر صریح عمومی توبیخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه Gov. گاوین Newsom گفت: کالیفرنیا را “رد” هر گونه تلاش کاخ سفید برای استقرار نظامی در شهرهای بزرگ برای پایان دادن به ناآرامی های مدنی پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

“آن را نمی خواهد اتفاق می افتد” Newsom گفت: در سفر به داغ و سرد کافه در جنوب لس آنجلس است. “آن را به اتفاق می افتد. ما می خواهیم آن را رد کند. ما را عقب براند در برابر آن است.”

دوبله خود را یک “رئیس جمهور از قانون و نظم” مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید دوشنبه به ارسال “هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون” به شهرستانها ایالات متحده است.

پرداختن به تهمت و تهدید برای اولین بار Newsom به نام رئیس جمهور اظهارات “فقط یکی دیگر از زیگ و زاگ انحراف از دولت.” فرماندار گفت که او خوشحال به شنیدن وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper همچنین صدای مخالفت با استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی در اجرای قانون نقش شامل تظاهرات خیابانی.

یک بار مکرر تهمت منتقد Newsom کاهش یافته است محکوم به رئیس جمهور از COVID-19 همه گیر آغاز شد تا حد زیادی در توصیف خود را از سکوت به عنوان یک تمایل به بازی سیاست در طول بحران.

فرماندار وارد داغ و سرد کافه در Leimert پارک محله در اواخر صبح روز چهارشنبه اولین حضور خود را در لس آنجلس پس از تظاهرات هفته گذشته آغاز شد. کافه صاحبان تینا امین و آنتونی با نشاط اند برخی از کمک های مالی از کالیفرنیا 8th کنگره دفتر منطقه به ارائه وعده های غذایی اما همچنین با استفاده از پول خود را و کمک های مالی. آنها به طور منظم را حدود 350 وعده های غذایی برای ساکنان و دیگر اعضای جامعه نیاز دارند.

فرماندار هم قرار دادن وعده های غذایی در کنار داوطلبان و دولت از سوی دیگر ، هالی میچل D-لس آنجلس Assemblywoman سیدنی Kamlager-کبوتر D-لس آنجلس لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس. Newsom گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, سیاه زندگی مهم سازمان و اداره پلیس لس آنجلس در روز بعد.

در روز سه شنبه فرماندار با حضور در یک رویداد به تمیز کردن مرکز شهر ساکرامنتو پس از یک شب از غارت و چپاول بود که توسط برادر Stephon, Clark, گزارشی مرد پلیس در سال 2018 است.

در تصاویر و فیلم ها به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی فرماندار پاک نقاشی های دیواری کردن ساختمان دولت و ستایش Stevante کلارک که تبدیل به یک فعال سیاسی برای اصلاحات پس از برادرش مرگ برای تشویق تظاهرات مسالمت آمیز در این شهر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de