Newsom وعده برنامه ریزی برای بازگشایی کلیساها به عنوان برگ برنده خواستار اقدام فوری

ساکرامنتو — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom قول داد به ارائه برنامه های دوشنبه برای بازگشایی کالیفرنیا کلیساها در میان فشار اجازه می دهد تا فرد مذهبی خدمات هر دو از مخالفان رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که خواستار آن است که فرمانداران اقدام بلافاصله.

Newsom نظر می آید تنها چند روز پس از گفت باز کلیسا به عبادت بود “چند هفته دور.” فرماندار گفت او شده است ملاقات با رهبران مذهبی برای هفته ها به سادگی برنامه ریزی برای امن بازگشایی کلیساها برای خدمات از جمله تلاش برای پاکسازی pews اطمینان از امن فاصله و دیگر پروتکل های ایمنی.

“ما مشتاقانه منتظر بازگشایی کلیساها در شیوه ای امن و مسئول و ما باید دستورالعمل که ما پیش بینی شده تکمیل و در روز دوشنبه و ما در مسیر انجام درست آن” Newsom گفت: در طول یک COVID-19 جلسه برگزار شد در جانبازان خانه کالیفرنیا در Yountville, در روز جمعه.

Newsom نظر آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده غیر منتظره ظاهر در اتاق جلسه کاخ سفید اعلام کرد که او تعیین کلیساها “ضروری” کسب و کار به طوری که آنها می توانند بلافاصله بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و او را ترک تصمیم گیری در مورد کاهش بهداشت عمومی ارشاد به استانها است اما اغلب با انتقاد از تصمیم گیری های فردی فرمانداران تهدید کرد که او را “باطل” می گوید که نمی توجه خود رهنمود هر چند او هیچ روشن اختیارات قانونی برای انجام این کار است.

نظرات خود را در تنور و تن روشن ساخته است که اعلام شد تا حد زیادی در مورد سیگنالینگ که او همچنان به مبارزه برای مذهبی محافظه کاران یک عنصر اصلی سیاسی خود را پایه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت های فرسوده تا حدودی در هفته های اخیر در میان گسترده تر سوالات خود را در مورد پاسخ به همه گیر.

“برخی از فرمانداران باید تلقی مشروب فروشگاه ها و درمانگاه سقط جنین ضروری است اما باید از سمت چپ کلیساها و خانه های دیگر از عبادت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این درست نیست. من اصلاح این بی عدالتی و تلفن خانه عبادت ضروری است.”

صحبت کردن به این احتمال که برخی از فرمانداران ممکن است بلافاصله پایبند به دستورالعمل های خود را به او پیشنهاد آنها به او برسد و به طور مستقیم حتی اگر این موضوع وی تصریح کرد: نمی خواهد باز به بحث و گفتگو.

“اگر هر گونه سوال وجود دارد آنها در حال رفتن به مجبور به تماس با من — اما آنها نمی خواهید به موفقیت در آن تماس بگیرید,” او گفت:. “فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر این آخر هفته.”

وقتی پرسیده شد که در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات Newsom sidestepped این موضوع گفت دولت او کار کرده است با ایمان به رهبران اجازه می دهد تا خدمات به رزومه به سرعت به عنوان می تواند انجام شود در حالی که حفاظت از سلامت عمومی است.

“ما شده اند بسیار تهاجمی در تلاش برای قرار دادن با هم دستورالعمل است که آیا عدالت به سلامت مردم و اساسی نیاز و تمایل به عمل خود ایمان” Newsom گفت. “ما به دنبال به جلو به یک کار مثبت در رابطه با رهبران مذهبی که ما را آن اسناد و نگاه به جلو به کار را از طریق این مسئله در روح و همکاری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به مراتب بیشتر مقابله رویکرد در روز جمعه از بهداشت عمومی و مشاوران. پس از تاخیر و تجدید نظر به دستور کاخ سفید مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شد nonbinding دستورالعمل برای مکان عبادت برای بازگشایی در حالی که هنوز ارائه مشاوره به آنها برای عمل “مطابق با رهنمود و دستورات مقامات دولتی و محلی.”

در علاوه بر این به طور معمول توصیه هایی برای ماسک پوشیدن و شستن دست و اجتماعی فاصله های CDC خواست نهادهای مذهبی بودن زمان برای جلوگیری از های نماز, کتاب عبور از مجموعه ای از صفحات و یا ارائه بوفه-وعده های غذایی سبک. این پیشنهاد تعلیق کر یا congregant آواز و مناجات دلیل است که می تواند به گسترش این ویروس از طریق انتشار ذرات معلق در هوا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de