Newsom سفارشات همه کالیفرنیا به ماندن در خانه

ساکرامنتو — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه دستور داد که دولت 40 میلیون نفر به ماندن در خانه محدود کردن غیر ضروری حرکات برای کنترل گسترش coronavirus را تهدید می کند که به پایمال کردن دولت به سیستم پزشکی.

“این یک لحظه ما نیاز به اتخاذ تصمیمات دشوار” Newsom گفت. “ما نیاز به شناخت واقعیت است.”

حرکت خود را پس از استان ها و جوامع پوشش حدود نیمی از جمعیت این ایالت از جمله تمام منطقه خلیج و همچنین مندوسینو و دریاچه شهرستان در حال حاضر با صدور دستور مشابه.

مردم هنوز هم ممکن است ترک خانه های خود را برای پیاده روی و ورزش و برای نیازهای ضروری مانند مواد غذایی و مراقبت های پزشکی. رستوران وعده های غذایی می تواند هنوز هم تحویل داده می شود به منازل.

Newsom در روز قبل از آن رئیس جمهور خواسته به استقرار یک نیروی دریایی ایالات متحده پزشکی کشتی برای کمک به دولت گسترش ظرفیت پزشکی و هشدار داد که بیش از نیمی از کالیفرنیا ساکنان می تواند قرارداد جدید کروناویروس.

Newsom خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال USNS Mercy Hospital کشتی به بندر لس آنجلس برای استفاده از طریق سپتامبر. 1, در نامه ای مورخ چهارشنبه. کالیفرنیا نامتناسب با کمک مردم از بازگشت به آمریکا از کشورهای خارجی و نیاز به کشتی برای کمک به “خارج کردن” آن مراقبت بهداشتی به عنوان عفونت نرخ صعود Newsom نوشت. کشتی مستقر در سان Diego.

او گفت: عفونت نرخ دو برابر شدن هر چهار روز در برخی از نقاط کشور و صادر وخیم پیش بینی است که 56 درصد از جمعیت کالیفرنیا می تواند قرارداد این ویروس در طول هشت هفته.

سخنگوی خود را بعدا تایید کرد که شماره به حساب نمی تهاجمی کاهش تلاش های در حال انجام در سراسر دولت است. بسیاری از استان ها در حال حاضر بوده است صدور پناهگاه در محل سفارشات با هدف نگه داشتن کالیفرنیا محدود به خانه های خود و Newsom تا به حال کارگردانی بسته شدن میله ورزشگاه و دیگر تجمع فضاهای ایالت.

“این طرح نشان می دهد که چرا آن را بسیار مهم است که کالیفرنیا اقدام به سرعت گسترش این بیماری و کسانی که کاهش تلاش نیست در نظر گرفته شده در این طرح” سخنگوی ناتان بر گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Newsom نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 25.5 میلیون نفر می تواند آلوده. اما دولت جمعیت تخمین زده می شود فقط خجالتی از 40 میلیون, معنی 56 درصد از جمعیت خواهد بود و نزدیک به 22.4 میلیون نفر است. دفتر والی نیست پاسخ به سوالات در مورد خود را محاسبه و یا ارائه یک پیش بینی است که در نظر تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه برای برخی افراد به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بسیاری از افراد بازیابی — کسانی که مبتلا به بیماری خفیف در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در یک جداگانه نامه Newsom در روز پنج شنبه پرسید خانه در ایالات متحده و رهبران مجلس سنا برای 1 میلیارد دلار برای حمایت از افزایش برنامه ریزی برای دولت های محلی و سیستم های بهداشتی. او گفت که پول مورد نیاز خواهد بود برای انجام کارهایی مانند تنظیم دولتی و موبایل و بیمارستان و گزینه های مسکن برای کمک به مردم به لحاظ اجتماعی فاصله و آزمایش و درمان برای افراد بدون بیمه درمانی.

او همچنین خواسته برای کمک به طوری که دولت می تواند گسترش مزایای بیکاری فراتر از حد معمول 26-هفته حد گسترش کمک های غذایی و برنامه های, منابع برای بی خانمان ها و جوامع قبیله ای و افزایش مهد کودک برنامه های. او در ادامه پرسید: برای کمک به مدارس کمک به بودجه های محلی و ایالتی و حمل و نقل و امداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>