Newsom ارائه می دهد تا دولت زمین بلند چشم برای سانتا رزا greenway برای پناهگاه بی خانمان

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت داده سانتا رزا گزینه ای برای راه اندازی اورژانس پناهگاه بی خانمان در حدود دو مایل از دولتی فضای باز در شرق سانتا رزا که در آن مقامات شهرستان و جامعه طرفداران در حال برنامه ریزی منحصر به فرد greenway پروژه با مسکن و مغازه ها.

فضای باز بین کشاورزان خط و بهار دریاچه پارک منطقه ای — متعلق به Caltrans که می خواستم برای ساخت بزرگراه 12 وجود دارد دهه پیش — میله میله برای توسعه به های باریک و دراز از پارک متصل شده توسط یک دنباله این برنامه شامل بیش از 200 آپارتمان و 12000 متر مربع از فضای تجاری.

پس از یک دهه کار اختصاص داده شده مردمی مبارزات انتخاباتی در شهرستان سانتا رزا شورا در ماه جولای به اتفاق آرا رای به نفع تبدیل زمین به عنوان بخشی از سانتا رزا جنوب شرقی Greenway پروژه. که رای پاک راه را برای ارزیابی زمین و احتمالی آن فروش یک فرایند طولانی است که هنوز در انتظار.

سانتا رزا سایت ها در میان نزدیک به 300 دولتی سایت های ایالت از جمله 49 در سونوما کانتی که Newsom است در دسترس ارائه شده به عنوان بخشی از بسته اقدامات اضطراری به منظور رسیدگی به بحران بی خانمانی که Newsom دارای برچسب یک اولویت و “رسوایی است.”

یک سخنگوی Newsom دولت با تاکید بر این فرماندار دموکرات بود نه اجبار سانتا رزا یا هر شهر یا شهرستان برای استفاده از هر یک از نزدیک به 300 دولتی سایت های شناسایی شده در سراسر کالیفرنیا برای پناهگاه بی خانمان.

“این به آن معنا نیست که ما نیاز به این شهرستان به استفاده از آنها و یا که ما حتی می خواهید این شهرستان به استفاده از آنها” گفت: Russ Heimerich سخنگوی دولت کسب و کار مصرف کننده خدمات و مسکن آژانس این پیشنهاد را از Newsom میز که فرماندار اعلام کرد در سال های اخیر دولت از دولت آدرس.

این خواص می توان برای جهت یابی مرکز برای هدایت افراد بی خانمان به مسکن یا برای تریلر و یا خانه کوچک, Heimerich گفت و تاکید کرد که دولت می خواست به “ژیمناستیک” در مورد پناهگاه انواع.

شورای شهر است نه آماده را بلافاصله راه اندازی پناهگاه بی خانمان در جنوب شرقی Greenway سایت پروژه. بدون بیشتر جهت از شورای شهر و کارکنان صبر کنید به صورت رسمی جهت در مورد چگونگی استفاده از هر یک از سایت های دولتی گفت: Dave Gouin این شهرستان در مسکن و خدمات اجتماعی مدیر.

“همه ما با اطمینان می دانیم این است که در این هفته فرماندار ساخته شده است این اطلاعیه,” او گفت:.

Gouin که نمی شنوند در مورد این طرح به طور مستقیم از دولت اشاره کرد که این شهر نیاز به پیدا کردن پول برای انجام هر کاری با این سایت اگر آن را به انجام این کار — دلار که در حالت ایده آل نیز خواهد آمد از دولت به ساحل تا شهر $3.4 میلیون بی خانمانی بودجه.

هیچ پول وجود دارد به طور مستقیم متصل به پیشنهاد دولت متعلق به سایت اما دولت در دسترس ساخته شده است یک استخر $650 میلیون دلار برای دولت های محلی برای استفاده در بی خانمانی پروژه های بالای 750 میلیون در Newsom پیشنهاد بودجه Heimerich گفت. او اذعان کرد Newsom دولت را نه به طور مستقیم در ارتباط با سانتا رزا در مورد سایت.

“وجود دارد بنابراین بسیاری از خواص است که من فکر نمی کنم ما تا به حال زمان برای برقراری ارتباط با هر یک از شهر,” او گفت:.

بالقوه برای زمین مورد استفاده قرار گیرد برای اورژانس پناهگاه بی خانمان جلوگیری نمی کند greenway طرفداران که در ادامه به کار گرفتن زمین ارزیابی به عنوان آنها را از ائتلاف تشکیل شده در سال 2009.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im