Newsom شک و تردید ورزشی می توانید راه اندازی مجدد هر زمان به زودی

به عنوان کالیفرنیا شل stay-در-خانه سفارشات و حرکت به بازگشایی چندین کسب و کار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom با بیان این که راه اندازی مجدد ورزشی با طرفداران در حضور باقی مانده است یک چالش دلهره آور.

“آن را دشوار است به تصور یک استادیوم که تا زمانی که ما ایمنی و تا زمانی که ما یک واکسن” Newsom گفت.

Newsom روز پنج شنبه اعلام کرد که کالیفرنیا را به حرکت در فاز دوم از یک فرایند چهار مرحله برای کامل بازگشایی که اجازه می دهد تا فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن با منظقه خدمات اگر آنها در دیدار با برخی الزامات ایمنی. اما با NFL داشتن پرده برداری فصل آینده برنامه Newsom ابراز شک و تردید است که ورزش با یا بدون فن در حضور و غیاب می تواند بازگشت به زودی.

“این یک سوال سختی برای این لیگ به جواب چرا که آنها باید ایمنی-سلامت-اولین طرز فکر” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “شرایط وجود دارد که باقی بماند در این دولت و این ملت است که بازگشایی بسیار چالش برانگیز است.”

دولت نمی خواهد حرکت به مرحله نهایی Newsom طرح که شامل بازگشایی, رویدادهای ورزشی, طرفداران تا ایمنی به COVID-19 افزایش یافته است و یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: هفته گذشته که ایالات متحده می تواند دوام coronavirus واکسن ژانویه.

با وجود سیاسی و اقتصادی فشار Newsom گفت: بارها و بارها خود را در چهار مرحله برنامه ریزی است که توسط هدایت علم است. مرحله بعدی با باز شدن بالاتر ریسک کسب و کار مانند سالن های ورزشگاه و ناهار خوردن در رستوران ها می تواند ماه به دور است. فاز چهار پایان تمام محدودیت ها و اجازه می دهد برای اجتماعات بزرگ در کنسرت ها و رویدادهای ورزشی است.

در ضمن ورزش حرفه ای لیگ در حال کار بر روی راه هایی برای آماده شدن برای نهایی خود را بازگشایی.

NBA به تازگی به تیم مجاز به بازگشایی عمل امکانات به صورت داوطلبانه اجتماعی-فاصله تمرینات در مناطق که در آن اجازه داده شده با محلی مقامات بهداشت عمومی. NBA به تعویق افتاد فصل آن به طور نامحدود بعد از یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus در مارس 11.

همراه با تیم در پورتلند دنور و کلیولند, ساکرامنتو کینگز اعلام کردند که با باز کردن عمل خود را تسهیلات در روز دوشنبه. رزمندگان که تعقیب مرکز ستاد در سان فرانسیسکو و لس آنجلس لیکرز در هیچ عجله به بازگشت.

با توجه به ESPN لیگ اصلی بیس بال انتظار برای ارائه یک بازگشت-به-بازی, پیشنهاد به بازیکنان ارتباط در چند روز آینده است که شامل بازیکنان آغاز آموزش در ماه ژوئن و با شروع فصل است که تا کنون به تاخیر افتاده است شش هفته در ماه جولای.

حتی اگر مقامات بهداشت خیال آن را امن برای علاقه مندان به حضور زنده رویدادهای ورزشی Newsom شگفتی چگونه کسانی که ورزش می توانید در ادامه اگر بازیکنان در ادامه به تست مثبت برای ویروس.

“این مشکل برای من به تصور کنید چه لیگ و, گسترده, لیگ, آیا هنگامی که یکی یا دو تا از آنها پرسنل کلیدی و یا بازیکنان باید آزمایش مثبت” Newsom گفت. “آیا آنها قرنطینه بقیه تیم ؟ اگر یک offensive lineman است تمرین با دفاعی lineman و آنها را آزمایش مثبت چه اتفاقی می افتد به بقیه خط ؟ چه اتفاقی می افتد به بازی میاد تا آخر هفته آینده ؟

“این غیر قابل تصور به من که نه به احتمال زیاد سناریو.”

Newsom را دولت پیگیری شش شاخص برای تعیین زمانی که به سهولت محدودیت. آنها شامل دولت توانایی برای تست افراد coronavirus و بیمارستان ها و توانایی های که مسئولیت رسیدگی به یک پتانسیل افزایش موارد جدید پس از دولت را بازگشایی.

ورزشی لیگ به عملکرد آنها نیز نیاز به دسترسی به آزمون و احتمالا واکسن. NBA برآورد آن نیاز به حداقل 15,000 کیت های آزمایش به منظور با خیال راحت ادامه بازی اما کمیسر آدم Silver اعلام کرده او نیست راحت با استفاده از یک حجم بالایی از آزمون در حالی که آنها هنوز هم علنا در تقاضا بالا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de