Newsom دفاع کالیفرنیا شتاب بازگشایی: “ما خود را چگونه, استان ها تصمیم گیری زمانی که’

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در زمان بیشتر رزمی تن در طول یک روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او در پاسخ به انتقاد که دولت بازگشایی بیش از حد به سرعت.

فرماندار گرفته شده آتش از روزنامه تحریریه بهداشت محلی مقامات و قانونگذاران دولت در روزهای اخیر بیش از انتشار چندین دستورالعمل جدید مربوط به بازگشایی کلیساها سالن مو و آرایشگاه. Newsom جمعه اظهار داشت که حتی اگر دولت با انتشار دستورالعمل شهرستانهای را مجبور به بازگشایی آن کسب و کار تا زمانی که آنها احساس راحتی انجام این کار.

“Localism تعیین کننده است,” Newsom گفت. “ما را از چه شهرستانهای تصمیم می گیرید که.”

به منظور به حرکت عمیق تر به دولت بازگشایی برنامه ریزی استان ها باید از طریق یک گواهی روند و نشان می دهد آنها را برآورده می تواند تعدادی از معیار های مربوط به صورت بستری شدن در بیمارستان و آزمایش داده است. استان ها نیز باید در حال حاضر برنامه ای برای تماس, ردیابی, خانه سالمندان, ایمنی و تجهیزات حفاظت شخصی خرید.

Newsom برجسته این واقعیت است که هر شهرستان متفاوت است و اظهار داشت که مقامات شهرستان خواهد شد آنهایی که تعیین سرعت بازگشایی.

“همه از این انجام شده است با بهداشت عمومی محلی ماموران با استفاده از اطلاعات برای تصمیم گیری است که مناسب برای آنها” فرماندار گفت. “ما نه الزامی سرعت برای باز کردن.”

اما Newsom می گویند دولت در گام خواهد اگر مسئولان احساس می کنید یک شهرستان است که به سرعت در حال حرکت می بیند و قابل توجهی پس از آن شیوع بیماری به عنوان یک نتیجه.

“اگر ما دیدن … همه چیز از کنترل ما به طور مستقیم با مقامات محلی برای قرار دادن سوئیچ دیمر پشت در,” او گفت:. “شما را دیدم دقیقا این در Lassen شهرستان است. به Lassen, شهرستان, بهداشت, مدیر اعتباری آنها را دیدم کمی از سنبله … اما آنها ساخته شده برخی از هدفمند تنظیمات. آنها با انجام آزمایش های بیشتری آنها را ردیابی آنها آغاز شد روند ساخت تغییرات است.”

روز جمعه در لس آنجلس دریافت, ترخیص کالا از گمرک به حرکت به اواخر مرحله 2 از دولت بازگشایی طرح ترک نه تنها از کالیفرنیا 58 شهرستانهای — شش نفر از آن ها در منطقه خلیج سان فرانسیسکو-در مرحله اولیه 2. در اوایل مرحله 2 تنها اجازه می دهد تا برای فعالیت در منظقه وانت خرده فروشی و مرتبط ساخت. Newsom ساخته شده اشاره مختصری از سان فرانسیسکو به تازگی منتشر شده بازگشایی طرح و اشاره کرد که در سن متعو و مارین استان ها نشان داده اند که آنها را به “حرکت کمی سریع تر از دیگر نقاط منطقه خلیج” اما نداد هر بیشتر.

فرماندار همچنین chided اعضای رسانه ها شده اند که ترجمه مورد افزایش طول هفته گذشته بیان کرد که کل صورت متریک تنها گمراه کننده است چرا که دولت به طور چشمگیری یافت تا تست ظرفیت.

“همانطور که شما تست نمایی بیشتر — 20 تا 30 برابر بیشتر از ما از هشت ماه پیش-شما در حال رفتن به باید بیشتر تست مثبت,” او گفت:. “این غیر قابل اجتناب است. آن وقت در آن گزارش است که ما نیز گزارش مثبت رای است که با در صد از مردم ما تست شده و تعداد زیادی از مردم به عنوان یک درصد است که تست مثبت است.”

Newsom اظهار داشت که دولت در درصد مثبت نرخ 4.1% برگزار ثابت در طول هفته گذشته و خواسته تیتر نویسندگان به نظر تست مثبت نرخ.

“من دیده ام سرفصل اطراف تعداد کل موارد افزایش,” او گفت:. “اما معنای تلویحی از هر تیتر باید همچنین شامل برخی از ثبات به حدی که منعکس شده در شماره های ما مربوط به مثبت بودن رای دادن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>