Newsom: کالیفرنیا خرید زمان برای آماده شدن برای ویروس اوج

لس آنجلس — کالیفرنیا تلاش های فوق العاده برای نگه داشتن مردم در خانه را خریداری و زمان مورد نیاز برای آماده شدن برای یک انتظار اوج خروش از coronavirus موارد در هفته های آینده Gov. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت.

افزایش موارد جدید آمده است نه به عنوان به سرعت به عنوان انتظار می رود هر چند Newsom بود و تمایلی به گفتن نیست که آیا این بدان معناست که تاثیر بر دولت نمی تواند تقریبا به عنوان وخیم همانطور که در ابتدا می ترسید. دو هفته پیش Newsom گفت: بیش از نیمی از دولت را 40 میلیون نفر می تواند آلوده تحت بدترین سناریو مورد.

“راستگو و کاندید فعلی مدلسازی است که در پایان پایین تر از ما طرح که من با شما صحبت کنم امروز” Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری. “به راحتی فردا من می توانم چیزی متفاوت و همین یکی فقط باید بسیار محتاط در مورد این.”

تحت Newsom جهت دولت شده است تقلا برای اضافه کردن 50,000 تخت بیمارستان به آن زمان 75,000 برای اطمینان از فضای کافی برای همه بیماران بالقوه در اوج بود.

همچنین قرار دادن یک تماس از دوشنبه تا بازنشسته, پزشکان, پرستاران, پزشکی, پرستاری و مدرسه به دانش آموزان کمک کند و تا به حال 25000 نفر ثبت نام آنلاین در روز اول است. هیئت ثبت نام پرستاری گفت: پرستاری می تواند شروع به کار حق دور.

Newsom گفت: آهسته تر از پیش بینی افزایش موارد به معنی اوج است و در حال حاضر به احتمال زیاد در ماه مه.

مقامات بهداشت هشدار داده اند که به عنوان تست رمپ تا تعداد موارد رشد خواهد کرد در برخی موارد بسیار به سرعت. که اتفاق می افتد اما نه به عنوان به سرعت در کالیفرنیا به عنوان برخی از کشورهای دیگر از جمله لوئیزیانا و میشیگان که در آن موارد باید سر به فلک کشید به تازگی.

در روز سه شنبه وجود دارد بیش از 8,200 موارد و حداقل 173 مرگ و میر گزارش شده در کالیفرنیا با توجه به داده ها نگهداری می شود توسط دانشگاه جانز هاپکینز. میشیگان است که 30 میلیون کمتر ساکنان به حال 7,600 موارد و 259 مرگ و میر.

لس آنجلس کانتی این ایالت با 10 میلیون نفر در حدود یک سوم از دولت موارد و گزارش و بزرگترین آن یک روز افزایش سه شنبه — 548 همراه با 10 مرگ و میر. شهرستان دیدم 890 موارد جدید طی دو روز و به طور کلی مجموع سه برابر شده است در یک هفته.

“مهم ترین گام را در حال حاضر به ماندن صفحه اصلی” شهرستان سلامت مدیر دکتر باربارا فرر گفت.

بسیاری از آنها اعتبار دولت اولیه اقدام به صدور اقامت در خانه سفارشات — برای اولین بار در منطقه خلیج سان فرانسیسکو دو هفته پیش و پس از آن چند روز بعد در لس آنجلس و بقیه دولت با موفقیت کاهش, افزایش موارد است.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: اقدامات کالیفرنیا و واشنگتن برای بستن مدارس و تشویق مردم به کار از خانه و تنها بیرون رفتن برای نیازهای ضروری به او داده بود امیدوارم که این ویروس می تواند کنترل از طریق اجتماعی فاصله گرفته است.

Birx صحبت سهشنبه به عنوان ترسناک جدید پیش بینی از 100,000 به 240,000 مرگ و میر در سراسر کشور اعلام شد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آمریکایی ها به توجه خود دستورالعمل های ایمنی که ضعیف تر از کسانی که در محل در کالیفرنیا و چند ایالت دیگر.

زمان خواهد شد بگویید اگر این اقدامات “صاف منحنی” به معنی رای از موارد آهسته است پس از آن تجاوز نمی کند و ظرفیت تخت بیمارستان. به جای استفاده از یک نمودار با شیب منحنی به اوج تعداد موارد موجود فراتر تخت منحنی تدریجی است و تملق گفتن.

دکتر دیوید Eisenman, مدیر مرکز سلامت عمومی و بلایای طبیعی در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گفت که در حالی که وجود ندارد به اندازه کافی اطلاعات برای نشان دادن منحنی مسطح وجود نشانه های مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>