نیومن می گوید او به بازگشت به زمانی که چرخ نسکار رزومه مسابقه

شارلوت کارولینای شمالی — رایان نیومن گفت که او خواهد بود آماده برای مسابقه زمانی که نسکار رزومه رقابت است که می تواند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 17.

نیومن دچار ضربه به سر در این فصل باز مسابقه در Daytona International Speedway. ایندیانا بومی صرف کمتر از 48 ساعت در بیمارستان قبل از راه رفتن دست در دست با دو دختر خود را.

راس Chastain راند شماره 6 فورد در محل نیومن برای سه مسابقه قبل از نسکار فصل بود به حالت تعلیق در مارس 13 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت کردن قبل از نسکار iRacing رویداد پنج شنبه, نیومن گفت: Fox Sports است که او را آماده برای مسابقه زمانی که نسکار تماس رانندگان به مسیر.

“که مطلق طرح برای اطمینان حاصل کنید. من سالم” نیومن گفت. “من شده اند با برکت لایه دیگری از این (coronavirus) وضعیت دادن من به زمان بیشتری برای التیام و من نگاه به جلو به عقب در صندلی برای اطمینان حاصل کنید.”

نیومن در دیدنی تصادف در حالی که مسابقه برای سرب در دامان نهایی از دیتونا 500 on Feb. 17. او هوابرد ماشین زده شد توسط یکی دیگر از ماشین فورد نورد چندین بار و آمد به توقف در سقف خود را. آن را در زمان چند دقیقه او را به خارج از خودرو منتقل و به بیمارستان فلوریدا که در آن وضعیت خود را جدی در نظر گرفته شد اما نه زندگی را تهدید.

نسکار در بیانیه ای گفت که نیومن هنوز پاکسازی شده توسط این مجموعه به بازگشت.

“ما سهم رایان شور و شوق خود را در بازگشت به مسیر” بیانیه ای گفت:. “ما به جلو نگاه به رایان بازگشت به مسابقه به عنوان به زودی به عنوان او توسط پزشکی پاک نژاد.”

نیومن را مختصر ظاهر در Fox Sports به من بدهید با تشکر دوباره برای غلیان احساسات حمایت از او دریافت کرده است در طول خود را بازیابی.

“من خیلی هیجان زده و خدا را شکر همه در همان زمان به سالم و در برخی از نقطه بازگشت در یک ماشین مسابقه که جهان شروع به چرخش دوباره” نیومن گفت. “و خدا را شکر برای همه مردم و پشتیبانی که من از خانواده و طرفداران شما نام آن را که دعا برای من و شما نام آن را به شما داده اند من این بسیاری از معجزات.”

نسکار است به امید سر فصل آن بدون تماشاگر به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 17. وضعیت باقی مانده مایع به عنوان بدن تحریم چکش با یک برنامه جدید می یابد و می گوید که میزبان این سری و تیم برنامه بازگشت خود به مسابقه مغازه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de