نیومن در بیمارستان بستری شد-lap خراب در دیتونا

دیتونا بیچ فلوریدا — Ryan Newman درگیر شد در یک هولناک سقوط در دامان نهایی از دیتونا 500 دوشنبه شب hospitalizing او را با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

نسکار تحویل اخبار نزدیک به دو ساعت پس از نیومن بود extricated از ماشین خود گفت: او در شرایط جدی در نزدیکی هالیفاکس مرکز پزشکی. صبر کنید برای به روز رسانی شد و مشقت بار برای همکار رانندگان نسکار و طرفداران در سراسر مسابقه اتومبیل رانی که صرف این زمان تعجب که چگونه او به طور جدی صدمه دیده بود.

ایمنی خدمه با عجله به نیومن شماره 6 فورد کار می کرد و به 42 ساله راننده از صندلی خود را. خودرو در آتش بود آن را به عنوان skidded به توقف و تا به حال به تبدیل بر روی خود لاستیک ،

فاکس تصمیم به پخش نیومن را حذف بود که محافظ توسط بزرگ سیاه و سفید صفحه نمایش قرار داده تا با پیگیری خدمه است.

رایان Blaney که قفل شده ضربه گیر با نیومن و تبدیل او به یک وری صدا crestfallen. کوری LaJoie که ناودان به نیومن وری ماشین در سرعت کامل تماشا پخش و اصرار داشت که او تا به حال هیچ راهی برای جلوگیری از تماس با. Fox Sports تحلیلگر و چهار بار جام حذفی قهرمان سری جف گوردون ممکن است که خلاصه آن را بهترین.

“ایمنی آمده است یک راه طولانی در این ورزش است اما گاهی اوقات ما یادآوری می شود که این یک ورزش بسیار خطرناک” گوردون گفت: بی سر و صدا به عنوان پخش بود با نیومن بیماری هنوز ناشناخته است.

نفس گیر سقوط رایج در Daytona International Speedway, که در آن رانندگان مسابقه برای موقعیت در 200 مایل در ساعت و در محله های تنگ اغلب تماس بگیرید.

Austin دیلون فراموش نشدنی سقوط کرد به گرفتن حصار در دامان نهایی از جولای 2015 نژاد در دیتونا و قابل ملاحظه ای راه می رفت دور صدمه ندیده است. دیلون ماشین رفت هوابرد و پاره کردن بخشی از حصار و مجروح شدن چند طرفداران. دیلون پاره خودرو با موتور خود را در حال حاضر در حال استراحت در بخش دیگری از این مسیر به پایان رسید تا بر روی سقف آن و پس از آن شکست بود به توسط Brad Keselowski ماشین.

نیومن را خراب نگاه فقط به عنوان افتضاح است.

Blaney او را تبدیل شود و به خارج از دیوار. ماشین خود را بلافاصله حرف و کشویی در کنار آن زمانی که LaJoie آماج به آن است.

“دنگ امیدوارم نیومن خوب است” LaJoie توییتی. “است که بدترین scenerio و من تا به حال هیچ جایی برای رفتن است اما دود.”

دنی Hamlin برنده مسابقه Joe Gibbs Racing دوم خود را مستقیما پیروزی در فصل بازکن و سوم در پنج سال گذشته است. این تیم جشن در نزدیکی شروع و پایان خط و دوباره زمانی که شیرینی پرواز را در پیروزی خط باعث گیبس به بعد عذرخواهی می کنیم.

“برخی از مردم ممکن است شاهد ما و گفت:” آن دسته از بچه ها در جشن هنگامی که وجود دارد یک مسئله جدی در رفتن,'” گیبس گفت. “من عذر خواهی به همه. ما واقعا نمی دانم. ما در دایره برنده و پس از آن که هنگامی که مردم به ما گفت. من می خواستم به توضیح است که به هر کس.

“این چیزی است که باعث می شود آن را بسیار سخت است. چنین جامعه نزدیک گره شما می دانید همه. … اگر شما فکر می کنم در مورد تمام wrecks که ما تا به حال بیش از گذشته چگونه بسیاری از چند سال برخی از آنها واقعی بوده است جدی. ما شده ایم واقعی خوش شانس.”

این اولین بار نیست سقوط شبیه به این برای نیومن در دیتونا و یا در یکی دیگر از superspeedway های آلاباما آهنگ در آلاباما. ماشین خود رفت و هوابرد و بدبختانه بارها و بارها در سال 2003 دیتونا 500. او فرود آمد بر روی سقف خود را که در یکی بود و دوباره در آلاباما در سال 2009.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>