نیومن در بیمارستان بستری شد-lap خراب در دیتونا 500

دیتونا بیچ فلوریدا — Ryan Newman بدبختانه در سراسر خط پایان فورد کاشته وارونه فرا گرفته و در شعله های آتش یک گریم یادآوری از یک ورزش غرق در معرض خطر است که کشیده و نزدیک به دو دهه بدون مرگ و میر.

در خط پایان دنی Hamlin تاریخ ساخته شده با یک دوم مستقیم دیتونا 500 پیروزی در وقت اضافه پایان عکس بیش از رایان Blaney, جشن که به سرعت خاموش شد به عنوان کلمه نیومن را خراب گسترش یافته است.

“من فکر می کنم ما را برای اعطا گاهی اوقات چقدر ایمن این خودرو هستند” Hamlin گفت. “اما شماره یک ما در حال دعا برای رایان.”

تقریبا دو ساعت پس از تصادف نسکار با خواندن بیانیه ای از Roush Fenway مسابقه که گفت: نیومن در “بیماری جدی است اما پزشکان نشان داده اند آسیب های خود را زندگی تهدید نیست.”

نسکار تحویل اخبار نزدیک به دو ساعت پس از نیومن بود extricated از ماشین خود گفت: او در شرایط جدی در نزدیکی هالیفاکس مرکز پزشکی. صبر کنید برای به روز رسانی شد و مشقت بار برای همکار رانندگان نسکار و طرفداران در سراسر مسابقه اتومبیل رانی که صرف این زمان تعجب که چگونه او به طور جدی صدمه دیده بود.

ایمنی خدمه با عجله به نیومن شماره 6 فورد کار می کرد و به 42 ساله راننده از صندلی خود را. خودرو در آتش بود آن را به عنوان skidded به توقف و تا به حال به تبدیل بر روی خود لاستیک ،

فاکس تصمیم به پخش نیومن را حذف بود که محافظ توسط بزرگ سیاه و سفید صفحه نمایش قرار داده تا با پیگیری خدمه است.

نسکار اوراق سنتی پیروزی لین برای Hamlin سوم دیتونا 500 پیروزی را لرزاند توسط نیومن حادثه 19 سال پس از دیل Earnhardt کشته شد در آخرین دامان 2001 دیتونا 500. Earnhardt آخرین راننده کشته در جام نسکار سری مسابقه.

نیومن به حال رسید به سرب در دامان نهایی که Blaney را سپر گیر افتاد خود و فورد و ارسال نیومن سخت راست به دیوار. ماشین خود بدبختانه نورد شد, ضربه در سمت راننده با ماشین دیگری و در نهایت skidded در سراسر خط پایان در شعله های آتش.

آن را در زمان چند دقیقه برای ماشین خود را به عقب نورد بر روی چرخ های آن است. 2008 دیتونا 500 برنده قرار داده شد در انتظار آمبولانس گرفته و به طور مستقیم به یک بیمارستان و آسیب به موستانگ خود را گسترده بود. آن را به نظر می رسد کل قفس رول طراحی شده برای محافظت از سر او تا به حال مجوف.

رانندگان زده بودند با نگرانی از جمله لرزاند کوری LaJoie راننده که آمار نیومن خودرو آن را به عنوان کوه در می رم.

“دنگ امیدوارم نیومن خوب است” او ارسال شده در توییتر. “است که بدترین scenerio و من تا به حال هیچ جایی برای رفتن اما (به) دود.”

LaJoie که ناودان به نیومن وری ماشین در سرعت کامل تماشا پخش و اصرار داشت که او تا به حال هیچ راهی برای جلوگیری از تماس با. Fox Sports تحلیلگر و چهار بار جام حذفی قهرمان سری جف گوردون ممکن است که خلاصه آن را بهترین.

“ایمنی آمده است یک راه طولانی در این ورزش است اما گاهی اوقات ما یادآوری می شود که این یک ورزش بسیار خطرناک” گوردون گفت: به عنوان پخش بود با نیومن بیماری ناشناخته است.

Hamlin اولین راننده پس از استرلینگ مارلین در سال 1995 به پیروزی متوالی دیتونا 500s اما او در جشن پیروزی لین تسخیر شد.

Hamlin گفت که او غافل از نیومن وضعیت زمانی که او در ابتدا شروع به خود را جشن. آن نیست تا زمانی که Fox Sports به او گفت که نمی خواهد مصاحبه او را در frontstretch پس از burnouts که Hamlin آموخته نیومن حادثه بد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>