نیومن دختران زنده ماندن ناخن-گازگیر در NorCal حذفی بازکن

استاکتون — آنیا انتخاب و کریستینا Bacci شروع به جعل بسکتبال خود را اتصال در درجه چهارم.

هشت سال بعد در یک تنگ با صدای بلند بدنسازی دو ساعت دور از سانتا رزا انتخاب و Bacci ساخته شده یکی از تعریف نقش ها در تاریخ اخیر از کاردینال نیومن بسکتبال دختران.

انتخاب در بر داشت Bacci با یک درایو خط از عبور downcourt برای یک بازی برنده fastbreak لیآپ در لحظات پایانی از نیومن را 50-48 پیروزی بر سنت مری از استاکتون در یک CIF NorCal باز بخش چهارم بازی شنبه.

با کمتر از 30 ثانیه به سمت چپ انتخاب های جمع آوری شده از دست رفته شات از قوچ (23-5) نگاه کرد تا دادگاه و به سرعت در بر داشت Bacci—که غرایز جای کسی را گرفتن که از یک بی امان سنت مری را فشار دهید.

“کسانی که دو سالمندان که با هم برای یک مدت زمان طولانی” کاردینالز مربی مونیکا Mertle با لبخند گفت:.

سنت مری به نام فاصله با 6.8 ثانیه به رفتن و از دست رفته 3-سعی کنید نقطه و putback در رنگ به عنوان کاردینال (29-3) یورش برده و halfcourt به جشن می گیرند.

شش نفر از بازیکنان در زمان نیومن فهرستی دچار 29-از دست دادن نقطه در سنت مری دو سال پیش در بخش برگشتی: انتخاب Bacci, Aysia Dural اما نردبی ماریا هریس و امیلی اشمیت.

هریس حفر 3 در اواخر سه ماهه چهارم— اولین و تنها امتیاز تمام شب و Dural و انتخاب هر دو غرق یک جفت از پرتاب آزاد برای حفظ کاردینالها در مقابل.

St. mary’s آن را با سختی putback سطل از Amaya الیور (تیم بالا 18 امتیاز با هفت تخته) اما نمی نمره دوباره.

انتخاب راند لین و او را به ضرب گلوله مسدود شده در نیومن یکی به اخر مانده در اختیار داشتن اما به جای تبدیل شدن به جرئت انتخاب و کاردینالز رو در دفاع و متوقف قوچ.

“من می دانستم که آن را بیش از. زمانی که من کردم به دوباره بجای اول برگشتن اولین چیزی که من دیدم این بود که ‘کریس,'” گفت: انتخاب که به پایان رسید با یک بازی-19 امتیاز و پنج ریباند و سه پاس گل. “او باز, بنابراین من فقط آن را انداخت.

“ما پرتاب است که با تصویب تمام وقت در عمل ما فقط اتفاق افتاده است برای اتصال.”

نیومن پیشرفت به صورت بالا-کشت اسقف اعظم Mitty در سن خوزه در روز شنبه در نیمه نهایی. کاردینال شمالی بخش ساحل دونده-بالا برنده 18 از 19 بازی گذشته خود.

نیومن باز جمعه توسط خسته کننده قوچ به راحتی عبور خود را کامل-دادگاه مطبوعات و ساخت 3s در حال گذار. بازدید رهبری 10 بعد از یک ربع و 14 عنوان بسیاری از در سه ماهه دوم قبل از St. mary’s با هجوم به عقب.

نیومن هر چند نمی شد غرق سر و صدا, رطوبت در بدنسازی یا حریف. نه تنها کاردینالز تجربه در برابر قوچ اما دعوت به رقابت در سنت مری MLK نمایشگاه سالانه است.

“آن را به معنی کل کل دنیا به خصوص برای من سال ارشد” Bacci گفت. “… به خصوص در این ورزشگاه حق در اینجا. پس از آن بود با صدای بلند; شما به سختی می تواند شنیدن هر چیزی. این یک تجربه بزرگ بود. من قطعا می خواهید به یاد داشته باشید این است.”

پشت انتخاب Bacci تن به تن در 16 امتیاز (از جمله چهار 3s) و Dural اضافه شده هفت امتیاز. نیا اندرسون تا به حال 10 امتیاز و شش ریباند برای قوچ.

انتخاب که امضا در بازی کالج توپ در UC Santa Barbara به کاردینالز هر آنچه مورد نیاز آنها هر زمان که آنها نیاز به آن: که آیا آن را دفن 3s در اوایل و یا کلاچ تصویب به Bacci در پایان.

“او توجه زیادی می شود. من نمی دانم اگر مردم متوجه آنچه او برای مقابله با” Mertle گفت: “تا آنجا که گرفتن تمام تیم های دیگر توجه و سپس آنچه که ما از او انجام دهد.”

نیومن یک پیروزی دور از آن منطقه ای نهایی ظاهر پس از 2017.

“من واقعا افتخار دختران; من واقعا افتخار خود را دفاع از” Mertle گفت. “دفاع از خود بود و ناخن امشب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de