نوزاد مرگ در لوئیزیانا مرتبط ویروس, پزشکی قانونی می گوید

BATON ROUGE, La. >> Coronavirus همه گیر ادعا آن جوانترین قربانی در عین حال در لوئیزیانا امروز — یک کودک متولد شده در موعد مقرر پس از مادر شدن قرارداد این بیماری و قرار شد در یک ونتیلاتور.

“نوزاد به دلیل نارسی شدید زنده ماندن نیست” گفت: East Baton Rouge Parish پزشکی قانونی کمال کلارک که سرزنش مادر COVID-19 بیماری برای قرار دادن به کار.

دختر جان سالم به در تنها یک روز و پزشکی قانونی گفت: هر دو او و لوئیزیانا اپیدمیولوژی دولت موافقت کرده است که او به آن تعلق دارد در دولت گریم coronavirus مرگ و میر.

آیا کودک به حال COVID-19 همچنان در دست بررسی است اما کلارک گفت: مرگ او است که به وضوح مربوط به ویروس.

اگر نه برای او و مادرش عفونت کلارک گفت: “به احتمال زیاد او می رفته اند و نه به زايمان زودرس و وجود داشته اند نتیجه ای متفاوت. این است که فوق العاده غمگین پرونده است.”

کلارک گفت که مادر بستری شد به یک بیمارستان در مارس 1 و همچنان زنده است. او از ارائه جزئیات در مورد وضعیت او و بدون اطلاعات شناسایی.

این نوزاد نارس اولین بار نیست متحده نوزاد به مرگ در شرایط مشابه او اضافه شده است.

لوئیزیانا coronavirus caseload رشد پنج شنبه به حدود 15000 نفر با تایید عفونت حدود 12 درصد از آنها در بیمارستان بستری هستند. مرگ و میر افزایش 35 از یک روز قبل از آن به حداقل 512.

برای بسیاری از مردم بسیار مسری coronavirus باعث علائمی مانند تب بالا و سرفه های خشک است که حل و فصل در چند هفته. اما برخی به ویژه افراد مسن و افراد با موجود مشکلات سلامتی رنج می برند می تواند علائم شدید و نیاز به ماسک برای زنده ماندن.

با مقامات بهداشت هشدار داد که منطقه نیواورلئان بیمارستان ها به زودی می تواند ضعف دولت دوشنبه افتتاح موقت “step-down” در بیمارستان این شهر مرکز کنوانسیون برای افراد با کمتر علائم شدید که نمی نیاز به یک ونتیلاتور یا یک واحد مراقبت های ویژه تخت.

امیدوار به نگه داشتن بیش از حد بسیاری از مردم را از نیاز به مراقبت در بیمارستان همه در یک بار رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز دستور داده است تا مدارس بسته, محدود, رستوران ها به بایگانی اطلاعات و تحویل و توقیف کسب و کار تلقی غیرضروری مانند ورزشگاه, سالن مو و بارها از طریق پایان ماه آوریل است.

به عنوان تست ظرفیت رشد می کند لوئیزیانا مقامات در حال گرفتن اطلاعات بیشتر درباره میزان ویروس را ردپا در دولت است. وزارت بهداشت دولت قادر بوده است به گزارش بیش از 69,000 نتایج آزمون تا کنون. نتایج حاصل از هزاران نفر از آزمون های دیگر هنوز در انتظار تجاری از آزمایشگاه های بیمارستان ها و تست های سایت بخش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>