نیوزیلند kea دلیل در مورد احتمال

Keas have been shown to be smarter than previously thought.
آیکون دوربینKeas شده اند نشان داده می شود دقیق تر از آنچه قبلا تصور.

نیوزیلند دارای گونه های برامده کوه طوطی های kea در حال دقیق تر از قبلا فکر می کردم رفتار همان راه انسان را در هنگام قضاوت آماری شانس, با توجه به مطالعه از دانشگاه اوکلند.

“نتایج حاصل از این مطالعه در حال تعجب آور آنها به عنوان آینه کسانی که از نوزادان و شامپانزه ها در شبیه آزمون” دکتری Amalia بستس گفت: پژوهش منتشر شده در طبیعت ارتباطات در روز چهارشنبه.

برای این آزمایش شش kea شد برای اولین بار نشان داده است که چیدن یک نشانه به معنای آنها را دریافت درمان در حالی که چیدن پرتقال رمز نیست.

سپس آنها نشان داده شده است دو شیشه مخلوط نشانه: یکی با بیشتر آنهایی که سیاه و سفید و یکی با بیشتر نارنجی نشانه. هنگامی که یک رنجر ارائه یک رمز پرندگان به طور مداوم انتخاب دست که رسیده بود به شیشه با بیشترین تعداد سیاه tokens.

این kea نیز تست شده بر روی توانایی خود را به ترکیب اجتماعی, اطلاعات, یادگیری است که خود را از رنجرز احتمال بیشتری برای انتخاب یک رمز است.

دانشیار آلکس تیلور گفت که تا به امروز تنها انسان و شامپانزه نشان داده شده است به ادغام اجتماعی و اطلاعات فرکانس این راه است.

“یکی از مقدس grails پژوهش در هوش مصنوعی است که این نوع از عقل سلیم استدلال که انسان ها نشان می دهد که در آن ما گرد هم آوردن منابع متعدد اطلاعات به یک پیش بینی یا قضاوت در مورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد در جهان است,” او گفت:.

این مطالعه نشان می دهد که جنبه های این قابلیت به احتمال زیاد تکامل یافته دو بار در سیاره ما در پستانداران و پرندگان و این می تواند مفید باشد برای هوش مصنوعی محققان به نگاه به مسايل مغز الهام بخش است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de