نیویورک شهردار پاکستان برای اولین بار به قطع NYPD بودجه

نیویورک >> شهردار, بیل د Blasio امروز متعهد برای اولین بار به برش پلیس شهر نیویورک بودجه زیر 10 شب از تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و نصب خواسته که او پیاده کردن یک گروه که تاکتیک باعث بهت و حیرت گسترده.

شهردار کاهش یافته است می گویند دقیقا چقدر بودجه او برنامه ریزی شده برای منحرف کردن به خدمات اجتماعی از اداره پلیس نیویورک است که بودجه سالانه 6 میلیارد دلار به نمایندگی از بیش از 6 درصد از د Blasio پیشنهاد $90 میلیارد بودجه.

د Blasio گفت: جزئیات خواهد بود کار می کرد با شورای شهر در پیش از تاریخ 1 ژوئیه بودجه مهلت.

“ما متعهد به دیدن یک شیفت بودجه به جوانان خدمات به خدمات اجتماعی است که اتفاق خواهد افتاد به معنای واقعی کلمه در این دوره از سه هفته بعد اما من قصد ندارم برای رفتن به جزئیات به دلیل آن است که موضوع را به مذاکره و ما می خواهیم به کشف کردن آنچه که باعث می شود حس” د Blasio گفت.

اخیرا در جمعه, de Blasio ابراز شک و تردید در مورد برش بودجه پلیس حتی به عنوان او اشاره کرد که تمام شهر سازمان ممکن است در صورت کاهش وجود ندارد و بیشتر کمک های مالی از دولت فدرال است.

او روز شنبه واژگونی یکی از دو شیفت در موضع خود را نسبت به معترضان. در اوایل صبح او در توییتر اعلام کرد که شهر نیویورک اولین حکومت نظامی پس از جنگ جهانی دوم به پایان می رسد به طور موثر بلافاصله یک روز زودتر از برنامه ریزی شده. او نسبت به اصلاح البته به اعتقاد خود را که تظاهرات بود که بیشتر صلح آمیز در روزهای اخیر.

د Blasio مواجه است ممکن است 9 میلیارد دلار بودجه شکاف و قابل توجهی ناآرامی در درون خود دولت بیش از دست زدن به او از هر دو coronavirus بحران و تظاهرات توده ای پس از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید.

بسیاری از مردم و ناظران را متهم به اداره پلیس با استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز در جریان ناآرامی ها در حالی که اجرای مقررات منع رفت و آمد که از روز دوشنبه شروع.

روز شنبه ده ها تن از کارکنان در دفتر شهردار از عدالت کیفری را امضا بیانیه ای خواستار آن د Blasio پشتیبانی از چندین پلیس اصلاحات از جمله ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط پلیس. قانونی که دستور چنین ممنوعیت اعتقاد بر این است که حق وتو-اثبات اکثریت در شورای شهر. د Blasio مقاومت کرده است, ثبت نام برای اندازه گیری و آدرس نیست که موضوع در اطلاعیه خود امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>