نیویورک خرده فروش به اتهام احتکار تجهیزات حفاظتی درآوردن مشتریان در میان coronavirus همه گیر

نیویورک >> دادستان فدرال به اتهام نیویورک خرده فروش امروز با احتکار تن از ماسک یکبار مصرف جراحی روپوش و ضد عفونی کننده دست در یک جزیره انبار و فروش این اقلام در نشانه های.

Amardeep “بابی” سینگ 45 بود به اتهام نقض دفاع تولید عمل از سال 1950 در آنچه که مقامات به عنوان اولین محاکمه در coronavirus بیماری همه گیر.

سینگ است که انتظار می رود به تسلیم شدن به مقامات در هفته آینده در این مورد در اطراف آنچه شناخته شده به عنوان تجهیزات حفاظت شخصی که تبدیل به یک کالا در طول شیوع بیماری است.

سینگ وکیل Bradley Gerstman به نام اتهام “بیشتر داستان” و گفت: شکایت misstated مشتری خود را هزینه.

“اگر فروش PPE کالا نادرست است یا کیفری, پس از آن بسیاری از مردم نیاز به رفتن به زندان” Gerstman گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “دفاع تولید عمل شدید مبهم و من فکر نمی کنم این امر تصویب اوری در هر استیناف سطح. من فکر می کنم این اساسنامه خواهد بود زده به عنوان باطل و از درجه اعتبار ساقط است.”

اتهامات آمده بیش از یک ماه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی ساخت آن را غیر قانونی برای ذخیره کمیاب لوازم پزشکی و یا فروش تجهیزات حفاظت فردی در قیمت های متورم.

“سینگ گردآوری انتقادی تجهیزات حفاظت شخصی در طول یک بحران بهداشت عمومی و فروش در نشانه های او مکان مستقیما در مقطع موها از اجرای قانون مسلح با دفاع تولید عمل” بروکلین ایالات متحده وکیل ریچارد _tenor گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

سینگ فروش کفش و پوشاک در پلینویو فروشگاه دادستان گفت: اما اختصاص یک بخش جدید در ماه گذشته به “COVID-19 ملزومات” از جمله N95 ماسک صورت, سپر, دستکش و ضد عفونی محصولات.

در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل, مقامات گفت: سینگ انبار بیش از 1.6 تن از ماسک یکبار مصرف; 2.2 تن فولاد لباسهای; 1.8 تن از ضد عفونی کننده دست و هفت محموله های دیجیتال دماسنج.

سوابق از فروشگاه نشان داد او خرید ماسک صورت برای 7 سنت برای هر شخص و بالا بفروشید و سپس آنها را برای $1 در هر دادستان گفت.

جستجو کسب و کار خود و انبار تبدیل شده تا بیش از 5000 چهره سپر 2,471 کامل بدن جداسازی مناسب و 711,400 یکبار مصرف دستکش با توجه به سوابق دادگاه.

مقامات گفتند سینگ به بازار عرضه این محصولات در رسانه های اجتماعی و ادامه فروش آنها حتی پس از دریافت بس-و-دست برداشتن نامه ای از دادستان کل نیویورک که نام خود را به قیمت گذاری “unconscionably بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>