رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ظهور به عنوان ضد دموکراتیک به ناروا coronavirus پاسخ

نیویورک >> قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پا به کاخ سفید اتاق جلسه امروز به ارائه به روز رسانی در coronavirus قانون باز پخش شد در سراسر کابل خبر دیگری اجرایی با آرامش تلاوت آمار و نکات ایمنی.

دوم راست, روز, رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو را matter-of-fact و کمی سرزنش رفتار از یک کانون بیماری همه گیر بود و برخلاف اغلب اتفاقی و هذلولوی پیام از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من بگویید من: تصمیم گیری مبتنی بر ریسک در مقابل پاداش” از حزب دموکرات گفت: در روز شنبه جلسه. “برای افراد جوان به بیرون رفتن در جمعیت شکستن بهار بسیار نابخردانه و بی پروا من حتی نمی تواند شروع به بیان آن است. در خانه بمانند. توقف گسترش یافته است. صرفه جویی در زندگی می کند.”

از طریق جلسات روزانه و نمرات از رسانه ها ظاهر کومو به عنوان یکی از چهره های کلیدی در پاسخ به این بیماری همه گیر. او یکی از چندین فرمانداران محوری به ویژه به عنوان موارد خروش وادار یک مرتب سازی مجدد از زندگی آمریکایی بدون مدارس رویدادهای ورزشی و یا جمعیت زیادی. تصمیم به انصراف از حوادث و کمک به سبب شیوع بیمارستان ها اغلب کاهش یافته است به فرمانداران مانند اوهایو مایک DeWine یک جمهوری خواه که به تعویق افتاد دولت, اولیه, این هفته و میشیگان گرچن Whitmer یک دموکرات که کشید مغلوب ساختن پیشی جستن خشم برای انتقاد فدرال پاسخ.

اما از آن شده است کومو روزانه جلسات تبدیل شده اند که باید تلویزیون را ببینید. دو بار در این هفته کاخ سفید خود coronavirus جلسه به تعویق افتاد تا کومو به این نتیجه رسیدند خود را به روز رسانی ارائه اطلاعات حیاتی به یک مکان تا حد زیادی بسته در خانه تلویزیون مشتاقانه گوش به کابل خبر داد.

حضور خود را در جلب ستایش از برخی بعید منابع.

“من همچنان به تحت تاثیر قرار با جلسات داده شده توسط realDonaldTrump و جهان خود را در سطح کارشناسان ایم” رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل. “همین طور فرماندار اندرو کومو است که نگه داشتن ما به خوبی آگاه است.”

در ضمن غیر منتظره آنلاین fan club ظهور است تا پر از عاشقانه پست توییتر در طول فرماندار جلسات و یکی ایزابل مقاله امروز خود با عنوان “کمک به, I Think i’m In Love With Andrew Cuomo???”

آن را قابل توجه و نشان دادن محبت برای یک فرماندار که مدت طولانی است که مورد احترام تر از دوست کسی است که در دوره سوم در اکثریت دولت دموکراتیک و در عین حال هرگز در آغوش توسط حزب لیبرال پایه که در زمان رشد کرده نا امید با رویکرد میانه. او دو بار با شمردن در حال اجرا برای رئیس جمهور اما هرگز از راه اندازی یک کمپین.

هنوز هم خود را بسیار عمومی تاکتیک باید موقعیت او را به عنوان ضد دموکراتیک به ناروا حتی به عنوان حزب شروع به یکی شدن در اطراف جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است. بایدن که تقریبا غیر قابل عبور نماینده رهبری در دموکراتیک مسابقه تا حد زیادی نگهداری مشخصات پایین محدود به سخنرانی کوتاه سخنان و رویدادهای دیگر livestreamed به هواداران که در حال توصیه به ماندن در خانه برای آینده قابل پیش بینی.

به عنوان کومو انجام جلسات از سرمایه دولت در آلبانی او vacillated بین مغلوب ساختن پیشی جستن فویل و خود را متحد بعید است. دو کوئینز بومی باید معامله barbs در توییتر در حالی که همچنین اعطا در اواخر شب تلفن تماس های قرار داده شده از کاخ سفید اقامت.

“فقط تا به حال بسیار خوب تله کنفرانس با ملت فرمانداران. رفت بسیار خوبی است. کومو از نیویورک به ایران بیشتر”‘ تهمت توییتی دوشنبه.

یک زمان کوتاه بعد کومو پاسخ داد: “من برای انجام این کار بیشتر ؟ بدون شما را مجبور به انجام کاری! شما قرار بود رئیس جمهور.”

اما این دو نفر صحبت می کرد چند بار در چند روز آینده و کومو ساخته شده یک نقطه در تلویزیون ملی مصاحبه ابراز قدردانی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخگویی حتی به عنوان او خواست دولت فدرال به انجام بیشتر.

“بهترین خبر این است که من فکر می کنم دولت فدرال در حال حاضر واقعا بدست این و آنها مشغول” کومو گفت: در MSNBC را “صبح جو.” گفت: “من به رئیس جمهور شما گام به گام تا به شما کمک کند من در دولت شما کمک های مردم من به شما کمک کند این کشور خواهد شد و من دستم را در مشارکت 100% به دلیل سیاست سر در گم بود در حال حاضر،”

رئیس جمهور ساعت بعد از اتاق جلسه کاخ سفید با اشاره به اظهار نظر گفت: “اندرو کومو است که بسیار سخاوتمندانه و گفت چنین چیزهای خوب در مورد ما.”

کومو اتحاد سازی دولت خود را از طریق قبل از بحران از جمله ویرانی های ناشی Superstorm سندی در سال 2012. او مدت طولانی است که کشیده شده به پیشنهاد جارو پروژه های دولتی و گرفتن دست در رویکرد به اورژانس پاسخ. او برای پدرش سه اصطلاح رژیم صهیونیستی است. ماریو کومو و نظارت پاسخ به حوادث متعدد به عنوان وزیر مسکن و شهرسازی برای رئیس جمهور بیل کلینتون.

او است feuded با نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, یک همکار دموکرات که یک بار کار می کرد برای کومو در HUD. ظالم که حق اعمال قدرت سیاسی کومو در زمان به نظر می رسد برای سرکوب de Blasio سیاست های پیشنهادی از ورزش و این دو نفر باید در ادامه رقابت خود را در طول coronavirus بحران است.

کومو upstaged و تضعیف د Blasio با سفارش این شهر مدارس به صرف دقیقه قبل از شهردار تعیین شد را اعلام و در این هفته فرماندار در زمان درد به مقابله با شهردار برنامه ریزی برای این کشور بزرگترین شهرستان به پناهگاه در محل در بدترین شیوع.

کومو عملکرد این هفته به برخی از تکرار چگونه دیگری پلاریزه نیویورک سیاستمدار فرمان ملی مرحله زمانی که فرمانده کل قوا بود و گم شده در عمل.

جولیانی و سپس شهردار شهر نیویورک بود که در مواجهه با آمریکا و اندوه و حل و فصل در سپتامبر. 11, 2001 زمانی که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش بود که درهم برای ایمنی در نیروی هوایی یک ساعت پس از حملات تروریستی. کومو رهبری در این هفته بوده است یادآور جولیانی در لحظه ای که از آمریکا نگران نباشید با توجه به جورج Arzt, نیویورک دموکراتیک مشاور بود که شهردار اد کخ مطبوعاتی وزیر کار کرده است و با هر دو کومو و مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مردم در حسرت رهبری, و آنها در حال گرفتن آن از دفتر بیضی” گفت: Arzt. “اندرو واقعا به خوبی در یک بحران. و در اینجا او است کسی که مصرف سرب و نشان در سطح دولت چه باید انجام شود در سراسر کشور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>