رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو انتقاد بیش از بالاترین خانه سالمندان مرگ و میر

نیویورک >> نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که موفق به کسب دو حزبی ستایش برای بسیج منابع برای ویران بیمارستان ها و کمک به کاهش سرعت coronavirus در حال آمدن است تحت افزایش, انتقاد نمی آوردن که همان سطح از تعهد به یک مشکل است که تا کنون مانع او: خانه های سالمندان.

در بخشی از سخنرانی بخشی-cheerleading جلسات را ساخته اند که او یک ضد دموکراتیک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کومو اغلب به نظر می رسید بی اعتنا و استعفا داد و به شکست زمانی که خواسته خود را در مورد دولت آن کشور را در خانه سالمندان مرگ و میر.

“ما سعی کرده ایم همه چیز را به نگه داشتن آن از یک خانه سالمندان, اما آن را تقریبا غیر ممکن است” کومو به خبرنگاران گفت:. “در حال حاضر بهترین زمان برای قرار دادن خود را در خانه سالمندان است. این یک واقعیت است.”

دستياران بستگان مراقبت های بهداشتی ناظران و قانونگذاران از هر دو طرف استناد مشکلات با تست و شفافیت که مانع مقامات — و — از بتواند در مقیاس کامل از فاجعه است.

و آنها دوم حدس زدن بخشنامه دولت است که نیاز به خانه های پرستاری در بیماران جدید مبتلا به COVID-19 — منظور آنها می گویند شتاب شیوع بیماری در امکانات است که نخست پرورش زمینه را برای بیماری های عفونی.

“راه این انجام گرفته توسط دولت کاملا غیر مسئولانه غفلت و احمق” گفت: Elaine Mazzotta, یک پرستار که مادرش فوت کرد در ماه گذشته مشکوک COVID-19 در یک جزیره خانه سالمندان است. “آنها می دانستند بهتر است. آنها نباید فرستاده اند این افراد به خانه های سالمندان.”

ملت را بیش از 25000 coronavirus مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت و امکانات بیش از یک پنجم از آنها — در مورد 5,300 — در نیویورک با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس و تلفات در حال افزایش بوده است به طور متوسط 20 تا 25 تن در روز برای چند هفته گذشته.

“اعداد و میر نگه داشتن تیک تاک گفت: MaryDel Wypych یک مدافع برای افراد مسن در روچستر منطقه است. “فقط آن را بسیار خسته کننده است.”

کومو رو نقد در اخیر جلسه گفت که ارائه ماسک و لباس به خانه سالمندان است که “کار ما” از آنجا که این خانه متعلق به بخش خصوصی هستند.

“این چنین حساس چیز را بگو” گفت: دولت, مجلس Ron Kim, یک ملکه حزب دموکرات که اشاره کرد که آن را تا زمانی که فقط این هفته که در نیویورک و کشورهای همسایه اعلام کرد برنامه ای برای ترکیب نیروهای خود را برای خرید محافظ دنده و لوازم پزشکی برای خانه های سالمندان.

“اگر ما تا به حال متمرکز است که در اوایل,” او گفت:, “ما می تواند به نجات بسیاری از زندگی است.”

کومو دولت در دفاع از خود در پاسخ به بحران گفت: ارائه بیش از 10 میلیون قطعه از تجهیزات حفاظتی به خانه های سالمندان و ایجاد یک پایگاه داده از 95,000 کارگران که کمک کرده اند در صدها نیویورک خانه.

“این بود که قریب به اتفاق وضعیت برای همه” گفت: جیم Malatras که خدمت در فرمانداری COVID-19 نیروی کار. “مرگ و میر وجود دارد و این مایه تاسف است. اما این به آن معنا نیست که ما نمی تهاجمی است.”

یکی از انتقاد های کلیدی است که در نیویورک صورت گرفت هفته پس از اولین شناخته شده در مراقبت از خانه شیوع شروع به عموم گزارش تعداد مرگ و میر در خانه های فردی — و هنوز هم نمی گزارش تعداد موارد است. زمان نیویورک آغاز شد افشای مرگ و میر در اواسط ماه گذشته دولت تا به حال چندین عمده شیوع بیماری با حداقل 40 مرگ و میر هر که بیشتر آن به جوامع اطراف آن و حتی برخی از اعضای خانواده.

“آنها باید اعلام کرد به: ‘ما یک مشکل در خانه های سالمندان. ما قصد داریم به آنها کمک کند اما شما نیاز به دانستن که در آن است,'” گفت: سابق نیویورک سرهنگ رژیم صهیونیستی است. بتسی McCaughey یک جمهوری خواه که در حال حاضر سران غیر انتفاعی کمیته کاهش مرگ و مير عفونت. “آنها در زمان مخالف رویه: آنها آن را مخفی می کردند.”

بیشتر شده است وجود دارد عدم وجود تست در چند اخیر نیویورک شیوع بیماری از جمله یکی که به کشته شدن 98 ساکنان بسیاری از آنها با درگذشت COVID-19 علائم بدون که تا کنون آزمایش شده است.

بر خلاف غرب ویرجینیا و نیویورک نیست موظف تست در آن بیش از 1,150 خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. و نه کومو به دنبال سرب از جمله متحده به عنوان مریلند, فلوریدا, تنسی و ویسکانسین در اعزام گارد ملی تیم به خانه برای انجام تست تریاژ و برخی از مراقبت.

به مطمئن شوید که آن را دشوار است به ارزیابی تاثیر اقدامات است. در حالی که این کشورها گزارش شده کمتر خانه سالمندان مرگ و میر ناشی از نیویورک چند باید سهم بیشتری از خانه سالمندان مرگ و میر ناشی از خود دولت در مجموع از نیویورک 25 درصد است.

“هیچ دولتی در حال انجام است و حتی نزدیک به یک شغل مناسب” گفت: ایلین رایان, AARP معاون رئیس جمهور دولت برای حمایت.

نیویورک مواجه شده است به طور خاص موشکافی برای مارس 25 وزارت بهداشت دولت بخشنامه نیاز به خانه های سالمندان به دوره نقاهت coronavirus بیماران.

“تعدادی از خانه های سالمندان احساس محدود سفارش و بستری در بیمارستان مرخص بیماران بدون دانستن اینکه چه چیزی را COVID وضعیت بود گفت:” کریس Laxton مدیر اجرایی جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی است. “به این منظور ساخته شده در حال حاضر وضعیت دشوار و تقریبا غیر ممکن است.”

در آن زمان دولت نگران بود در مورد آزاد کردن به اندازه کافی تخت بیمارستان برای بیماران بدحال به عنوان موارد رسید. اما منتقدان پیشنهاد کرده اند خانه های پرستاری در حال حاضر ضعف و یک راه حل بهتر ممکن است ارسال آنها را به تقریبا خالی Jacob K. Javits مرکز همایش بود که مجهز به درمان COVID-19 بیماران و یا حتی کمتر استفاده نیروی دریایی کشتی بیمارستانی است که پس از ترک منهتن.

به عنوان ویروس بود مسابقه را از طریق خانه سالمندان سر از بروکلین سنگ تپه مرکز بهداشت دیوانه وار فرستاده مقامات بهداشتی دولت آوریل 9 پرسیدن که فقط.

“وجود دارد یک راه برای ما برای ما ارسال مشکوک covid موارد به Javitz مرکز یا کشتی؟” دانی Tuchman نوشت.

Tuchman گفت که او تکذیب کرد اجازه. در نهایت بیش از 50 ساکنان در خانه اش می میرند.

افزود: مجلس کیم: “ما می نمیفهمد چگونه برای منزوی کردن این مردمی. ما موفق به انجام این کار است.”

غنی حادثه ای یک مشاور ارشد به کومو گفت: جنجال بر سر استفاده از مرکز کنوانسیون و بیمارستان کشتی یک “شاه ماهی قرمز” از آنجا که بیماران مرخص شده و به خانه های سالمندان بودند “خارج از آنچه که فدرال را قبول” در آن امکانات است.

یک سخنگوی وزارت بهداشت دولت افزود دولت است نه پیگیری که چگونه بسیاری از COVID آلوده بیماران بستری شده بودند به خانه های سالمندان تحت رهنمود اما خانه نیست باید در بیماران جدید در صورتی که “از نظر پزشکی آماده” برای دیدار با نیازهای خود را.

“پرتاب در ساکنان جدید که ممکن است یا نه ممکن است پایدار که در آن نقطه می تواند احتمالا نمی شده است به نفع هر مرکز,” دکتر گفت: Roy گلدبرگ مدیر پزشکی پادشاهان بندر Multicare مرکز خانه سالمندان در برانکس که تا کنون دیده 56 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de