شهر نیویورک مدارس باک روند برنامه ریزی برای باز بماند در میان coronavirus

نیویورک — کشور بزرگترین سیستم مدارس دولتی باقی خواهد ماند و باز در طول coronavirus بحران شهر نیویورک شهردار جمعه اعلام کرد و گفت: نگرانی های خود را درباره عواقب ناخواسته از خروج بیش از 1.1 میلیون دانش آموز با هیچ جایی برای رفتن هرحال فشار به نزدیک است.

شهردار بیل د Blasio تصمیم برگ سیب بزرگ به عنوان یک پرت در میان یک لیست در حال رشد از شهرها و ایالات متحده که انتخاب کرده اند به مدارس برای یک هفته یا بیشتر به عنوان بخشی از سراسر کشور تلاش برای محدود کردن گسترش بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

در نیویورک coronavirus در حال حاضر تبدیل چراغ در برادوی و توقیف بزرگ جمع آوری لکه های از موزه های هنری به سالن کارنگی اما د Blasio گفت: بسته شدن مدارس می تواند انجام بیش از آسیب خوب — ترک پدر و مادر تقلا برای مهد کودک از جمله اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان.

“بسیاری از والدین می خواهند ما را به نگه داشتن مدارس باز” د Blasio گفت. “در آن بستگی دارد. به آن نیاز دارید. لازم نیست دیگر از گزینه است.”

شهر نیویورک صنفی معلمان و افزایش فهرستی از سیاستمداران محلی مخالفت با شهردار. در بیانیه شورای شهر سخنران Corey Johnson استدلال کرد که “آموزش و یادگیری می توانند تحت این شرایط برای ایمنی و رفاه معلمان و دانش آموزان است.”

د Blasio که او نیز نگران آن است که صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان فقیر می تواند گرسنه و بدون خود را رایگان و یا با کاهش قیمت وعده های غذایی مدرسه گفت: مدارس می توانید تنظیمات خود را به ترویج آنچه که به عنوان شناخته شده “اجتماعی فاصله” مانند حرکت برخی از وعده های غذایی به کلاس های درس برای جلوگیری از ازدحام در سالن های غذاخوری و تغییر نحوه بدنسازی در کلاس در حال تدریس.

به عنوان مقامات بررسی رستوران ها, ماشین های مترو و پیاده رو بودند به طرز محسوسی خالیتر به مردم telecommuted به کار و اجتناب اماکن عمومی. قفسه های فروشگاه شد پاک پاک از نیازهای اساسی مانند کاغذ توالت و بافت ها و محصولات ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب.

“مردم می ترسند به خارج آمده گفت:” جاستین رحیم یک راهنمای تور در منطقه منهتن نیویورک پارک مرکزی. او گفت: بسیاری از رانندگان ، متکی بر گردشگران برای زندگی خود را ترک پنج شنبه به درایو برای بارگذاری مواد غذایی خدمات تحویل. “این دیوانه است. چگونه من می خواهم برای زنده ماندن این؟”

این ویروس که از بعد از ظهر جمعه تا به حال تایید شده است در بیش از 420 نفر در ایالت نیویورک از جمله بیش از 150 نفر در شهرستان باعث شده بود یک مرگ در این منطقه شهری در نزدیکی نیوجرسی. حدود 50 نیویورک بیماران بستری هستند.

تعدادی از بیماری ها ممکن است به دلیل کمبود کیت های آزمایش. دولت در روز جمعه افتتاح یک درایو-از طریق مرکز آزمون در نیو راشل و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: نیویورک بدست فدرال اجازه کار با 28 آزمایشگاه به آمپر تا تست. او گفت که او امیدوار بود ظرفیت ایالت می تواند ضربه 6,000 آزمون در روز در هفته آینده — در مقایسه با حدود 3200 تست های انجام شده و در مجموع تا به امروز است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

کومو پنج شنبه اعلام کرد که گردهمایی با بیش از 500 نفر را به طور موقت ممنوع شود در دولت به عنوان 5 p. m. روز شنبه, هر چند شب را نشان می دهد در برادوی, نامیده می شد یک روز زودتر.

“این می تواند یک شش-هفت-هشت-نه-ماه امر است. … این است که نمی تواند بیش از یک زن و شوهر از هفته” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از آن آشکار است که یکی از سه دختر شده بود در یک اقدام احتیاطی قرنطینه پس از آمدن به تماس با کسی که در حال سفر به یک coronavirus کانون. او احتیاطی انزوا در حال حاضر به پایان رسید, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de