شهر نیویورک خانه سالمندان گزارش 98 مرگ و میر مرتبط با کروناویروس

نیویورک >> شهر نیویورک خانه سالمندان در روز جمعه گزارش داد که مرگ و میر ناشی از 98 ساکنان اعتقاد بر این بود coronavirus — سرسام آور مرگ و میر که شوکه مقامات دولتی.

“این کاملا هولناک” شهردار, بیل د Blasio گفت. “این فوق العاده از دست دادن و آن را فقط غیر ممکن است به تصور بسیاری از مردم از دست داد در یک مکان.”

این سخت است برای گفتن که آیا سیل از مرگ و میر در ایزابلا سالمندان در مرکز منهتن است و در بدترین خانه سالمندان شیوع هنوز در آمریکا چرا که حتی در داخل شهر امکانات را انتخاب کرده اند به گزارش تلفات در راه های مختلف. حالت شمارش از خانه سالمندان مرگ و میر منتشر شد جمعه ذکر شده تنها 13 در خانه است.

اما مقامات در 705-تخت مرکز تایید کرد که از طریق چهار شنبه 46 ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 مرده بود و همچنین به عنوان یک اضافی 52 افراد “مشکوک” به ویروس. برخی از درگذشت در خانه سالمندان و برخی از درگذشت پس از درمان در بیمارستان است.

تعداد اجساد تبدیل شد به طوری که قریب به اتفاق خانه دستور داد یخچال کامیون به فروشگاه آنها را به خاطر خانه های مراسم تشییع جنازه است و باید روز به انتخاب مرحوم.

“ایزابلا مانند دیگر خانه های سالمندان در شهر نیویورک از ابتدا تا به حال دسترسی محدود به گسترده و مداوم در خانه تست به سرعت تشخیص ما ساکنان و کارکنان,” Audrey آبهای سخنگوی خانه سالمندان نوشت: در یک ایمیل. “این مانع توانایی ما برای شناسایی کسانی که آلوده بودند و بدون علامت با وجود تلاش های ما برای سریع جدا کردن هر کسی که ارائه علائم است.”

ایزابلا نیز مواجه می شوند کمبود نیروی انسانی باعث آن را به استخدام از خارج سازمان و اوایل چالش های تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان. آب گفت: این خانه در نهایت “تر شدن دسترسی به تست” در حال حاضر.

خانه سالمندان مرگ و میر برای اولین بار گزارش شده توسط کابل های محلی اخبار ایستگاه NY1.

خانه های پرستاری شناخته شده اند پس از اولین روز از شیوع بیماری به عنوان یک مشکل نقطه. آنها شده اند به خصوص ضربه در نیویورک است که تا به حال حداقل 3,065 خانه سالمندان مرگ و میر — تا کنون بیشتر در کشور — که از روز شنبه با توجه به آسوشیتد پرس تعداد.

دولت وزارت بهداشت گفت: آن را دریافت کرده است “شیوع گزارش” از 239 خانه های سالمندان از جمله حداقل شش امکانات با مرگ عوارض 40 نفر یا بیشتر.

“چیزی که ما در حال حاضر می دانم که در مورد خانه های پرستاری است که وضعیت موجود نمی تواند ادامه دهد به حداقل می گویند” د Blasio گفت. “چیزی بسیار متفاوت است به اتفاق می افتد.”

مقامات شهرستان در حال “تلاش برای ارائه کمک در هر راه ما می توانیم” شهردار اضافه کرد و گفت: این شهرستان تحویل داده شده بود هزاران نفر از ماسک ماسک برای واشنگتن ارتفاعات تسهیلات.

در کنگره ایالات متحده Adriano, Espaillat, نیویورک دموکرات متهم ایزابلا نگه داشتن مردم و مقامات منتخب در تاریکی در مورد شیوع. او با ارسال نامه ای جمعه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و نیویورک دادستان کل Letitia جیمز ترغیب آنها به بررسی “اطلاعات شیوه های” نیویورک خانه های سالمندان.

“مردم سزاوار به دانستن آنچه اتفاق می افتد” Espaillat گفت: در مصاحبه با AP.

ایزابلا سالمندان مرکز آن گفت: “نمی تواند حدس و گمان” به همین دلیل دولت بررسی که قبلا ذکر شده تنها 13 COVID-19 مرگ و میر در مرکز آن است. آن فرستاده طولانی بیانیه به AP در جمعه اصرار آن را “صادقانه و با دقت گزارش” آن مرگ و میر به مقامات وزارت امور خارجه ،

مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها در حال ایجاد یک به روز رسانی داده ها مجموعه در نظر گرفته شده برای ارائه دقیق تر پنجره را به خانه سالمندان مرگ و میر. کومو با اشاره به “ابهام” در برخی از گزارش های مشکوک COVID-19 موارد اما هشدار داد در خانه های سالمندان که به غلط خود را از مرگ و عوارض.

“آنها ارسال کنید این اعداد مجازات شهادت دروغ” کومو به خبرنگاران گفت:. “آنها می تواند تحت پیگرد قانونی قرار با عنوان جرم جنایی برای تقلب در هر یک از این گزارش اعداد است.”

ایزابلا گفت: آن را نگه داشته و اعضای خانواده در حلقه در مورد تغییرات در عزیزان خود’ شرایط با وجود این شرایط ،

“هنگامی که ما معتقدیم عزیزان خود را در حال نزدیک شدن مرگ ما را در رسیدن به یک مقیم اصلی تماس بگیرید و از آنها بخواهید اگر آنها می خواهم برای خداحافظی در شخص و یا از طریق تلفن و یا یک برنامه” آب گفت. “در شخص خداحافظی بازديد شد هرگز قطع شده و ادامه یابد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de