محرک جدید در راه برای قفل کردن NZ

بن McKayAAP

Jacinda Ardern says all international arrivals to NZ will be required to self-isolate.
آیکون دوربینJacinda protocol wine studio می گوید بین المللی ورود به NZ مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام خواهد کرد چند میلیارد دلاری محرک اقتصادی در روز سه شنبه به عنوان نیوزیلند بیدار به شوک اقدامات مورد نیاز برای آب و هوا طوفان ایجاد شده توسط جهانی همه گیر.

روز شنبه, Ms protocol wine studio اعلام کرد تقریبا تمام ورود بین المللی از جمله کیوی شهروندان مورد نیاز خواهد بود برای خود جدا برای دو هفته در بازگشت خود از سفر خارج از کشور.

تصمیم گیری خواهد شد که باور نکردنی برای انشعابات نیوزیلند اقتصاد و به خصوص صنعت سفر که در جنوب اقیانوس آرام در کشور است به شدت متکی به خود.

کیوی خود را پیدا کردن در استرالیا و خارج از کشور رفت و به وحشت با حداقل یکی در خارج از کشور, MP, تقلا برای دریافت خانه در زمان به ضرب و شتم مقررات منع رفت و آمد.

روز یکشنبه Ms protocol wine studio پیش بینی اعلام عمده اقتصادی و خواستار آن را “مهم ترین بسته که من اعلام خواهد کرد در حالی که من نخست وزیر”.

کابینه خواهد تیک تیک کردن این طرح در روز دوشنبه قبل از اعلام آن روز بعد.

با توجه به نیوزیلند دولت دلار اعلام NZ12 میلیارد دلار ($A11.77 میلیون) زیرساخت های بسته بندی ماه گذشته هزینه های است که به احتمال زیاد به کار می برند.

Ms protocol wine studio گفت: او بعید است به دنبال استرالیا راه از توزیع چک به خانواده ها به عنوان “مفرد پرداخت نمی شود کافی است”.

“من نیاز به مطمئن شوید که ما در واقع هدف قرار دادن کسانی که کسب و کار که نیاز به کمک بیشتر و آن را به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت برای نگه داشتن مردم در کار” او گفت: TV1.

“این خواهد بود که طراحی شده است برای حمل مردم از طریق بدترین از این رویداد.

“ما با قرار دادن در برخی از انعطاف پذیری به کسب و کار ما و ما از مردم که ممکن است پیدا کردن ساعت خود را کاهش داده و کار خود را تحت تاثیر قرار.”

اقتصاددانان معتقدند رکود در نیوزیلند است اجتناب ناپذیر در پی جهانی همه گیر.

Ms protocol wine studio گفت: دو هفته پیش او دریافت خزانه مشاوره که coronavirus را در 0.6 درصد ضربه به تولید ناخالص داخلی.

“هر کس می داند که در حال حاضر که این outstripping است که او گفت:” کاهش به ارائه یک تجدید نظر پیش بینی شده است.

“به جای پیش بینی من با تمرکز بر آماده سازی.”

اساس به دست سنگین قرنطینه پاسخ نهفته در این باور است که نیوزیلند با فقط شش تایید موارد این ویروس می توانید پیش از گسترش آن.

مقامات بهداشت ترسیم کرده اند صدها نفر از مخاطبین هر فرد برای تست مثبت با COVID-19 به تاریخ.

بیش از 10 ، 000 کیوی را از خود جدا از ابتدای شیوع.

Ms protocol wine studio گفت: self-جداسازی شد کلید ابزار در سیاست پاسخ جعبه دولت می تواند با زور افراد را به قرنطینه در یک مرکز درمانی باید آنها موفق به پیروی.

“ما می توانید با قرار دادن مردم در درب به مطمئن شوید که شما را ترک نمی,” او گفت:.

“نظر من این است که اکثر مردم … زیر (self-جداسازی) الزامات اما ما باید کسانی که توانایی های موجود به ما.”

Ms protocol wine studio پاسخ به دست آورد سویفت حمایت از مخالفان حزب ملی و از کارشناسان بهداشت عمومی.

دانشگاه Auckland بر اساس میکروبیولوژیست Siouxsie Wiles گفت: “نخست وزیر protocol wine studio انجام شده است دقیقا همان چیزی است که مورد نیاز برای محدود کردن گسترش ویروس در Aotearoa نیوزیلند و اقیانوسیه در چه حال بی سابقه ای از زمان”.

“بله, این است که برای صدمه زدن به لحاظ اقتصادی. اما اجازه می دهد که ویروس را نگه دارید در اینجا به ما صدمه دیده و حتی بیشتر.”

دانشگاه اتاگو پروفسور مایکل بیکر گفت: این اقدامات خواهد بود “به طور گسترده ای مورد استقبال کسانی از ما مشغول به کار در بخش بهداشت و درمان”.

“این سیگنال یک تعهد واقعی برای قرار دادن بهداشت عمومی در بالای دولت اولویت,” او گفت:.

“راه این است که با موفقیت توسط برخی از کشورهای خارجی مانند سنگاپور و تایوان که همچنین موفق به نگه داشتن تعداد COVID-19 موارد در سطح پایین است.”

دولت نیز آماده به اعلام تصمیم به محدود کردن تجمعات عمومی, زیر آخرین دقیقه تماس به لغو سهشنبه ملی یاد خدمات در اولین سالگرد, Christchurch, مسجد حملات.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de