جدید حمایت دسته بندی می تواند کمک به المپیک فدراسیون

شیکاگو >> Elk Grove Village در حال برگزاری است نسخه خود را از “کارشناسی است.” این یک سبز گل رز با پنج تا صفر پشت آن است.

در حال حاضر آن را به دنبال شریک مناسب است.

با المپیک رهبران نگران بودجه به عنوان توکیو بازی ها کندوها است که به دنبال به حمایت ایالات متحده و فدراسیون پیشنهاد دیگری برای تولید قرار گرفتن در معرض برای شیکاگو و حومه پس از جذب برخی از پرسود توجه خود را برای همکاری با فوتبال کالج را باهاما کاسه.

“ما در حال کارشناسی است و ما در حال رفتن به bachelorettes یا ما لیسانس رفتن به لیسانس” شهردار کریگ جانسون گفت.

در حالی که کندوها است که به دنبال به کمی سرگرم کننده با این پروژه آن را درخواست خواستگاران بالقوه برای ارسال ویدئوها آن را به برنامه پست آنلاین و نشان دادن آن در تلویزیون — جنبش المپیک نیز می تواند از مزایای طرح برای بیشتر خلاق تبلیغات و بازاریابی می پردازد.

توکیو بازی بودند تحت فشار قرار دادند تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بعد از بازی های المپیک زمستانی آغاز خواهد شد حدود شش ماه بعد در پکن — ایجاد یک چالش کشیدن وضعیت برای برخی از ملی حاکم بدن از فصل تابستان و زمستان فدراسیون.

ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته اعلام کرد در ماه گذشته آن را از بین بردن 51 مواضع و furloughing 33 بیشتر به عنوان بخشی از یک کاهش چشمگیر در نیروی انسانی طراحی شده برای تمیز تا 20 درصد از بودجه خود را.

“به طور سنتی برای NGB و یا یک تیم ورزشی وجود دارد یک مقدار مجموعه ای از دسته بندی ها و یا شما می دانید نوع استاندارد بیشتر دسته از شرکت های که صرف” گفت: Dan Migala از بنیانگذاران 4FRONT ورزشی بازاریابی شرکت است که کمک به کندوها با این پروژه است.

“اما پس از آن زمانی که شما برای باز کردن یک بخش جدید به من فکر می کنم آن را باز درب به خلاقیت است. آن را باز درب به انجام چیزی است که هرگز قبل از انجام شده است.”

نشانه هایی وجود دارد که المپیک فدراسیون ممکن است استفراغ کردن, net گسترده تر وقتی که می آید به حامیان بالقوه. ایالات متحده آمریکا مسابقات سه گانه اعلام کرد سه سال در مقابله با کانکتیکات مبتنی ورزشی دم شرکت در هفته گذشته افتتاح یک بخش جدید برای NGB در غیر الکلی آبجو.

چاک Menke این افسر ارشد بازاریابی برای ایالات متحده آمریکا مسابقات سه گانه گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس و دیگر بازی های المپیک تابستانی چرخه را تحت تاثیر قرار چگونه فدراسیون با این نسخهها کار با شرکای خود و حامیان بالقوه.

“به این معنا است که ما باید نسبت به چشم انداز و به چه مارک های مختلف نهفته بودن” او گفت:. “بنابراین برای مثال ما با داشتن چندین مکالمات قبل از وقوع COVID-19 و بسیاری از کسانی که مکالمات را تا به حال به متوقف می شود, شما می دانید, و قابل درک است. بنابراین ما در حال تلاش بسیار انعطاف پذیر است.”

Elk Grove است که فقط در شمال غربی شیکاگو و مرزهای o’hare International Airport است pivoting از فوتبال به المپیک بعد از دو سال. باهاما معامله اولین بار یک غیر توریستی شهرداری حمایت یک کاسه بازی با توجه به ESPN — منجر به با ارزش به دست آورده رسانه ای برای روستا و جدید love’s Travel Stops & فروشگاه های کشور ایستگاه سوخت رسانی.

کندوها امنا برگزار شد جلسه ویژه صبح روز دوشنبه و پاک راه را برای روستا به ارسال یک درخواست رسمی خود را برای یک پیشنهاد به المپیک حاکم بر بدن. حمایت به ارزش 100000 دلار به آمریکا فدراسیون و کندوها همچنین قصد دارد به صرف حدود $200,000 در تبلیغات و بازاریابی دیجیتال به عنوان بخشی از خود را “سازندگان می خواستند” کمپین ترویج محلی پارک صنعتی.

جانسون گفت: کاسه مشارکت به خوبی کار می کرد برای کندوها اما “آن زد آن دوره با ما.” میهن پرستی یکی از بزرگترین تجدید نظر می آید ممکن است در ارتباط با بازی های المپیک است.

“ما در حال حمایت از ما اساسا ازدواج خودمان را با آمریکا ساخته شده است محصولات و ورزشکاران آمریکا و Elk Grove, بزرگترین پارک کسب و کار در آمریکای شمالی ما یکی از بزرگترین (سازندگان) از محصولات آمریکایی در امریکا” جانسون گفت. “چه ازدواج کامل. بنابراین من فکر می کنم که جایی که ارزش رفتن به بیرون می آیند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>