جدید در جنوب غرب hub برای smallbusinesses

Ailish Delaneyجنوب غربی بار

Fuller New and Secondhand owners Ben and Krisann Plumb with sales and marketing manager Martin Frazer.
آیکون دوربینفولر جدید و دوم صاحبان بن و Krisann عمودی با مدیر فروش و بازاریابی مارتین فریز. اعتبار: Ailish Delaney/جنوب غربی بار

یک بونبوری کسب و کار در حال راه اندازی یک co-op فضا برای کسب و کارهای کوچک با استفاده از اسمی اجاره به عنوان یک راه برای پرورش روح جامعه.

این تیم در فولر جدید و دست دوم تبدیل ریختن بر روی اموال خود را به یک جامعه فضای کسب و کار برای کسب و کارهای کوچک برای اجاره در هزینه کم است.

مدیر فروش و بازاریابی مارتین فریز گفت که راه خود را از کوچک و کسب و کارهای محلی از این فرصت برای رشد فراتر از محیط خانه است.

“ما در حال تلاش برای آن دسته از مردم یک فرصت واقعا به کسب و کار کوچک خود یک شات در یک محیط است که دلگرم کننده است و واقعا مبتنی بر جامعه به عنوان خوب,” او گفت:.

نه تنها ما می خواهم برای ایجاد یک فضای کوچک و کسب و کارهای محلی برای جوجه کشی آنچه آنها انجام می دهند بلکه برای مردم محلی برای آمد و اتصال با یکدیگر.

مارتین فریز

“ما شاهد این گزینه برای افرادی که می آیند و باید یک کرک در یک راه امن و قرار نیست همه چیز را در خط” مالک بن عمودی گفت.

مالک Krisann عمودی گفت: فروشندگان به نمایندگی از کسب و کارهای محلی که نیاز به حمایت در طول این زمان به چالش کشیدن.

“ما در حال ایجاد یک فرصت برای مردم به فروشگاه محلی و به طور مستقیم حمایت از جنوب غرب اقتصاد زمانی که آن را مهم ترین,” او گفت:.

افتتاح رسمی از co-op ریخته شده است به تعویق افتاد.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>