مدرسه جدید امکانات سازمان برای هاوایی خواهد دوج حقوقی پادمان

یک پیشنهاد برای ایجاد یک دولت جدید آژانس برای ساخت و نوسازی مدارس در حال حرکت رو به جلو با حمایت گسترده در قوه مقننه با وجود نگرانی هایی که آژانس خواهد بود معاف از پادمان در قانون است.

مدرسه امکانات آژانس خواهد بود مسئول برای توسعه, برنامه ریزی و ساخت و ساز از سرمایه پروژه های بهبود در مدارس دولتی. آن را بیش از آن که کار از وزارت آموزش و پرورش و گسترده ای در اختیار کار خود را به عنوان مشخص شده در سنا لایحه 3103 SD 2.

آژانس خواهد بود معاف از شهرستان همه احکام دیگر از کدهای ساختمان و همچنین از قوانین ایالتی در حفظ تاریخی و حفاظت از محیط زیست, بودجه بندی, خدمات مدنی و بخش هایی از خرید کد و آفتاب قانون است.

به جای این سازمان قرار است به اتخاذ قوانین “قابل ملاحظه ای مشابه” به بیانیه اثرات زیست محیطی قانون به عنوان به خوبی به عنوان “شفافیت طرح های … برای جلوگیری از تقلب و تخلفات و اجازه می دهد تا برای ورودی های عمومی” با توجه به این لایحه.

پیشنهاد این است که با حمایت یک ائتلاف قدرتمند از قانونگذاران رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige و سازمان هایی مانند اتاق بازرگانی, بانک مرکزی, هاوایی, Hui برای برتری در آموزش و پرورش اقیانوس آرام منابع همکاری و سلام راه متحده.

“به سرعت در حال حرکت به ما keiki بزرگترین مزیت نیاز به nimbleness و تمایل به در آغوش نوآوری و ایده های جدید — که هر دو را می توان با یک مدرسه مستقل امکانات آژانس” لیندا چو تاکایاما فرماندار رئیس ستاد شهادت دادند.

طرفداران دیدن این سازمان به عنوان یک راه برای تسریع در ساخت مدارس مدرن و redeveloping خواص قدیمی بدون اداری به تاخیر بیاندازد. اما این پیشنهاد به عنوان یک شگفتی به مدارس سرپرست کریستینا Kishimoto و تنظیم کردن برخی از زنگ زنگ در دولت تهیه دفتر بودجه و امور مالی بخش عمومی کارگران اتحادیه های کارگری و ناظر سازمان.

“معلوم نیست چرا این سازمان و هیئت مدیره و یا هر استان و شهرستان سازمان و یا هیئت مدیره باید معاف از قوانین که در محل برای محافظت از منافع عمومی بهداشت و ایمنی و رفاه و ما سلیمان’ محدود و شکننده منابع طبيعی و فرهنگی” غیر انتفاعی هاوایی هزار و دوستان نوشت: در شهادت.

معمار لورن Minatoishi خواسته قانونگذاران “چرا باید ما مدارس — موسسات است که باید چراغ انجام کارهای صحیح و مناسب راه — تواند به معنای واقعی کلمه ساخته شده در مقررات زدایی و عدم نظارت?”

جدید آژانس خواهد بود قادر به ایجاد و اجرای قراردادهای, به دست آوردن و یا محکوم کردن اموال ساخت و یا بازسازی هر پروژه, نگه, عنوان, فروش, اجاره و دور از هر پروژه. آن می تواند موضوع خود را در اوراق قرضه تامین مالی و ورود به بخش های خصوصی و دولتی.

فرماندار را تعیین آن مدیر اجرایی و پنج نفر از اعضای یک مشورتی امکانات مدرسه مدیره آن نیز شامل مدارس سرپرست و نماینده هیئت مدیره آموزش و پرورش.

سناتور. میشل Kidani که ریاست کمیته آموزش و پرورش گفت: جدید کارآمد روش این است که نیاز به دانش آموزان به امکانات آنها سزاوار هر چه زودتر به جای بعد. او ابراز نا امیدی با عدم پیشرفت توسط وزارت آموزش و پرورش در عمل 155 یک قانون تصویب شده در سال 2013 است که با هدف ایجاد درآمد از underused اموال مدرسه به نوسازی و بهبود مدارس.

“این زمان طولانی برای ما به حرکت رو به جلو با عمل 155 و من فکر می کنم بهترین راه برای انجام آن است با امکانات مدرسه آژانس” Kidani در مصاحبه ای گفت:. “این کمک می کند تا با وزارت آموزش و پرورش از آنجا که در حال حاضر سرپرست و هر کس می تواند تمرکز بر روی دانش آموزان آموزش و برنامه های درسی و غیره.”

کمیته او را برداشته و یک مرجع به “تعمیر و نگهداری” در این لایحه که Kidani گفت: با اشاره به جزئی روزمره تعمیرات. هنوز هم آژانس ماموریت را پوشش عمده بازسازی مدرسه که نیاز به بهبود سرمایه صندوق های, او گفت:.

“هاوایی عمومی امکانات مدرسه در ادامه به تعدادی از زیرساخت های چالش با برخی از امکانات این گزارش بیش از 100 سال قدیمی” اتاق بازرگانی هاوایی شهادت دادند. “این لایحه کمک به ارائه مکانیزم برای پردازش های سرمایه پروژه های بهبود به موقع به منظور پرداختن به این چالش است. به عنوان یادگیری و مهارت-مجموعه تکامل ضروری است که خود را در محیط های یادگیری تکامل با آنها.”

این لایحه آماده است برای عبور توسط سنا کامل و دارای پشتیبانی گسترده ای را در خانه با 45 51 نمایندگان ذکر شده به عنوان حامیان مالی در یک همدم اندازه گیری.

Kishimoto در مصاحبه ای گفت که نه او و نه هیئت مدیره آموزش و پرورش گنجانده شد در حال توسعه پیشنهاد شده است.

“این واقعا غیر منتظره” او گفت:. “هر چیزی که اتفاق می افتد با سیستم آموزش و پرورش عمومی باید شامل رئیس آن افسر آموزشی. در غیر این صورت شما تضعیف عمومی سیستم آموزشی به عنوان نویسنده از آن طراحی و نوآوری های خود را و شما را تضعیف می کند, بچه ها, خانواده ها و جوامع است.”

بودجه دولت و مدیر امور مالی کریگ Hirai ارائه شهادت به راه و روش کمیته با انبوهی از سوالات از جمله اینکه چگونه این سازمان جدید را مطابق با کد درآمد داخلی محدودیت در استفاده از امکانات مدرسه; چگونه از آن خواهد بود بودجه و صرف پول پس از آن خواهد بود معاف از بودجه دولت فرآیندهای; چگونه آن را هماهنگ با سازمان حفاظت محیط زیست در مدرسه تسهیلات مورد نیاز; و چه کسی تعیین پروژه های مورد نیاز و اولویت های مجموعه.

“برنامه های آموزشی مورد نیاز درایو مدرسه تسهیلات نیاز دارد اما این لایحه این است که سکوت در این مسئله مهم” Hirai نوشت.

دولت تدارکات دفتر مرکزی هشدار داد در آن شهادت است که “به طور کلی پروژه های ساخت و ساز معاف از کد می تواند بسیار مشکل ساز در حفظ اعتماد عمومی در این فرآیند است.” به جای فروشی معافیت, مدیر, Sarah Allen پیشنهاد اصلاح قانون تدارکات بنابراین دولت رئیس تدارکات افسران چنین به عنوان سرپرست می تواند معافیت مورد به مورد در هنگام خرید است نه عملی و یا به نفع دولت است.

به جای آموزش و پرورش کمیته اصلاح این لایحه مشخص است که خدمات حرفه ای قرارداد — برای مهندسین و معماران و نقشه برداران و معماران چشم انداز — دنبال صلاحیت مبتنی بر انتخاب است که مشخص شده در خرید کد.

ساخت و ساز قرارداد با آژانس را منوط به خرید کد. پیمانکاران فرعی خواهد بود شناسایی برای جلوگیری از “پیشنهاد خرید” Kidani گفت.

“چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که مطمئن شوید که ما بیرون رفتن و گرفتن بهترین معامله ممکن است ما می توانیم از طریق پیمانکاران و سپس آن را انجام داده و در صورت به موقع” او گفت:.

Kishimoto گفت: وزارت او را تلاش برای حفظ و ارتقاء امکانات مدرسه در حال آهسته عدم انعطاف پذیری در اساسنامه و افزود: “من که انعطاف پذیری, و من می توانم مقدار زیادی با آن است.”

آموزش و پرورش کمیته اصلاح این لایحه به امکانات مدرسه مدیره موضوع را به دولت باز, جلسات, قانون, همچنین شناخته شده به عنوان آفتاب قانون اما در سمت چپ در زبان است که اجازه می دهد تا آن را به طفره رفتن از این الزامات با فرعی و گروه های کاری.

“به عنوان یک موضوع عملی همه اساسی سیاست کار از امکانات مدرسه مدیره رخ خواهد داد در راز اگر فرعی و کار گروه بحث همه رخ می دهد خارج از آفتاب قانون” گفت: Brian سیاه, مدیر اجرایی غیر انتفاعی عمران ضرب و شتم مرکز قانون برای منافع عمومی است.

عمومی, کارگر و اتحادیه های کارگری به شدت اعتراض به معافیت از civil-service قوانین در این لایحه که ایالات عمومی کارگران مشخص به عنوان “خصوصی سازی در کمال آن است.”

این قانون شامل 1.5 میلیون دلار تخصیص بودجه به این سازمان نورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de