قوانین جدید برای quarantining هاوایی بازدید کننده متوقف نمی تر از آمدن جمعه

  • BRUCE ASATO / BASATO@STARADVERTISER.COM Altogether, 812 trans-Pacific passengers arrived Friday, including 267 residents.

    بروس ASATO / [email protected]

    در مجموع 812 trans-Pacific مسافران وارد جمعه از جمله 267 ساکنان.

هاوایی گردشگری اقتدار امروز گزارش داد که 260 خارج از کشور بازدید کنندگان به هاوایی هوایی در دوشنبه سنگین ترین روز برای بازدید کننده ترافیک از هاوایی گردشگری مستند آغاز شده است.

در مارس 26, دولت شروع اجباری 14-روز خود قرنطینه برای trans-Pacific مسافران است. برخی از 268 بازدید کنندگان در میان مسافران آن روز.

در مجموع 812 trans-Pacific مسافران وارد جمعه از جمله 267 ساکنان. در 19 پرواز در آمد که وجود دارد نیز 159 هواپیمایی خدمه, 37 حمل و نقل مسافران که در حال ابتلا به پروازهای دیگر و 87 در نظر گرفته شده و ساکنان جدید برای اوآهو و دو برای مائوئی. برخی از 243 بازدید کنندگان برای سفر اوآهو, هشت رفت و به Lihue پنج به مائوئی و چهار به هیز.

دولت تعریف می کند بازدید کنندگان به عنوان هر کس با خارج از کشور ID که برنامه ای برای ترک هاوایی پس از یک دوره از زمان. در نظر گرفته شده و ساکنان آن با خارج از دولت شناسه که می گویند آنها قصد ماندن در اینجا. در نظر گرفته شده ساکنان دسته ممکن است شامل پرسنل نظامی و دانشجویان و مردم در حال حرکت به هاوایی برای زندگی با خانواده ها و افراد بی خانمان.

پس از رسیدن مسافر به تعداد باقی می ماند و کمتر از سال گذشته زمانی که بسیاری از 30,000 یا بیشتر مسافران ورود روزانه بازدید کنندگان بودند. در آوریل 2019, 856,250 بازدید کنندگان به هاوایی.

از مارس 26 الی جمعه HTA گزارش داد که تنها 6,341 بازدید کنندگان به هاوایی. که هنوز هم بیش از حد بسیاری از برای برخی از جمله قانونگذاران ایالتی که در حال کار به نقاط ضعف در قرنطینه نگه دارید و بیشتر متخلفان پاسخگو باشد.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige آخرین ممنوع اعلام شرکت های اجاره خودرو از اجاره برای هر کسی که کمتر از 14 روز در قرنطینه.

HTA نیز خواسته است تا در هتل ها به موضوع تک-استفاده از اتاق های arrow به quarantining مهمانان پس از بررسی در. HTA و دولت در بخش حمل و نقل نیز پیشرفت های ساخته شده به راه آنها روی صفحه نمایش ورود مسافران در فرودگاه و انطباق چک.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de