استخدام جدید بلیک هکتار جیمز Aish تمبر اقتدار در Fremantle 47-نقطه برنده بیش از کارلتون در مندورا

Blake Acres was a standout for his new club.
آیکون دوربینبلیک هکتار standout برای باشگاه جدید خود. اعتبار: AAPIMAGE

آنها فرود آمد در Freo خود را سر هنوز در حال چرخش به عنوان یک مجموعه ای از چاقو استیک و ارزان-به-چیپس توافق نهایی از دوره تجارت.

اما فقط یک بازی را در فصل قبل سری Fremantle را در خط میانی به طور ناگهانی به نظر می رسد به برخی از عمق مورد آن به لطف ورود از unheralded جفت بلیک هکتار و جیمز Aish.

این دو هر دو 24, franked خود را قوی سامرز در مسیر با بازی بازیگران در نقش های دیروز راحت 47-نقطه مارش جامعه سری پیروزی بر کارلتون در مندورا.

هکتار است که به همان اندازه به عنوان Nat Fyfe و دارای قدرت در حال اجرا در یک wingman مهر اقتدار خود را در مسابقه با 12-دفع دومین دوره قبل از اتمام بازی-بالا 31 لمس.

این اتفاق پس از دو قوی درون باشگاه گردش هکتار از پرتاب به عنوان بخشی از برادلی هیل تجارت به سنت کیلدا و او بافندگی را به عنوان یک کلید تخته در این فصل است.

Reece Conca leads the Dockers out onto the field.
آیکون دوربینReece Conca منجر کامیون بر روی زمینه. اعتبار: AAPIMAGE

Aish شد برداشت از Collingwood برای برخی از اواخر انتخاب معاوضه به عنوان ساعت علامت پایین در دوره تجارت مهلت روز در ماه اکتبر گذشته به عنوان پای سعی در پاک کردن درپوش حقوق فضا.

جدید خود را مربی و دستیار سابق مربی جاستین Longmuir می بیند او را به عنوان آقای Fixit که می تواند در اطراف پرتاب. دیروز Aish نشان داد او ممکن است مفید باشد در مرکز از عمل او به عنوان رهبری یک هافبک است که از دست رفته بود Fyfe و مایکل والترز.

ابتدا در مرکز مربع در کنار جوانان اندرو Brayshaw و آدم Cerra, Aish را به آنها نشان داد که چگونه از آن انجام شد که در داخل هافبک قبل از پایان بازی در دفاع.

او در همه چیز به پایان رسید و با شش گواهی عدم سوء پیشینه و شش تکل در 24-در اختیار داشتن بازی.

در حالی که نزدیک پر قدرت و سواحل غرب مطرح خواهد شد یک چالش بزرگتر برای جدید-نگاه کامیون بعدی آخر هفته آن را سخت برای پیدا کردن مثبت در اولین تفرج از سال جدید است.

روری Lobb و گریفین Khanderia نیز تحت تاثیر قرار گرفته دیوید گریس عرصه است.

Lobb بود شخصیتی با 23 disposals و 13 علائم شروع به جلو قبل از مصرف بیش از چین و چروک وتاه وظایف هنگامی که شان دارسی مجروح شد و قادر به ادامه و پس از نیم ساعت هم.

Blues and Dockers players scuffle on the boundary.
آیکون دوربینبلوز و کامیون بازیکنان درگیری در مرز. اعتبار: AAPIMAGE

او تحت سلطه هوا گرفتن پنج رقابت علائم در یک بازی که در آن فقط دو بازیکن در زمان بیش از یک و لگد در آخرین سه ماهه هدف است.

Khanderia قوی بود در دفاع به عنوان کامیون آمدن به شرایط با غیبت از مجروح جفت الکس پیرس و جوئل Hamling.

منتظر کوچک Lachie شولتز ممکن است pencilled نام خود را به دور یک تیم با سه نیمه اول اهداف قبل از اتمام با چهار.

این ممکن است یک پیش فصل بازی در آخرین روز از تابستان است اما دو تیم متعهد ارائه یک خوش آمدید, تغییر سرعت پس از جمعه شب شایسته اما فرصت bushfire باش.

طبع هایش در اوایل دوره دوم با Lachie شولتز از بین بردن روی بلوز کهنه Kade سیمپسون باعث آتشین پاسخ از co-کاپیتان سام Docherty.

آن را موجب بزرگ غوغا قبل از شولتز تحویل داده شد یک ضربه آزاد که او استفاده می شود برای تنظیم یک هدف برای جیمز Aish.

مربی دیوید تیگ رفت 6-5 در نیمه دوم فصل گذشته پس از جایگزینی اخراج ایمپلنت بولتون است اما شروع تازه در سال 2020 و آمده اند به پرت به امید بیشتر.

وجود دارد برخی از چهره های جدید پرده برداری کرد, توسط کارلتون, با کیفیت مدافع سام Docherty مجازی استخدام جدید به عنوان او ساخته شده یک جامد بازگشت از, بازگشت به عقب رباط صلیبی قدامی آسیب.

جک مارتین انجام برخی از چیزهای خوب از محدود بازی در اولین تفرج برای بلوز, در حالی که شخص علاوه بر جدید, جک Newnes ندارد یک تاثیر بزرگ.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>