پروتکل های جدید در محل به عنوان موزه اسقف آماده بازگشایی

برنیس Pauahi موزه اسقف جمعه اعلام کرد این را به صورت عمومی در ژوئن 26, اما, اول, موزه تنها کاربران قادر خواهد بود به بازدید از ژوئن 19 تا 25.

این موزه برقرار پروتکل های جدید برای حفظ بازدید کنندگان و کارکنان امن و راه اندازی خواهد شد جدید موزه فعالیت ها و رویدادهای برگزار شد و در آن 15 هکتار پارک مانند پردیس با توجه به انتشار اخبار. رایگان keiki پذیرش برای هاوایی و خانواده های نظامی ارائه خواهد شد از 26 ژوئن تا 5 ژوئیه.

نمایشگاه در هاوایی سالن اقیانوس آرام سالن و علم ماجراجویی مرکز باز خواهد شد اما روزانه تورهای گروهی و برنامه های از جمله گدازه پور و جواد Watumull افلاک نما را نشان می دهد باقی خواهد ماند و به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

“ما بسیار خوشحال به استقبال جامعه ما به موزه اسقف گفت:” ملانی Ide, رئيس جمهور & مدیر عامل موزه اسقف در یک بیانیه است. “ایمنی و بهداشت در ادامه به بالاترین اولویت ما و همه کارکنان آماده به موسسه و نظارت بر شیوه های ایمن. ما می دانیم که بسیاری از خانواده ها مشتاق هستند به خارج از منزل و خاموش کردن صفحه نمایش برای شکستن روال معمول و ما می خواهیم به ارائه یک محیط امن و غنی سازی خروجی برای این. ما به دنبال راه های جدید برای تفسیر باغ ها و زمینه های تاریخی در آوردن همکاران به تعامل با بازدید کنندگان خود را در کار و گرفتن سایه بیشتر برای مردم را به آرامش پیک نیک و یا فقط تماشای بچه های خود را از یک فاصله امن است.”

از ژوئن بازگشایی از طریق ماه جولای, هوای آزاد, موزه های برنامه نویسی را با موضوع “Na Mea Ola” یا “بهداشت و سلامتی است.” خود کارگردانی شامل فعالیت های یادگیری در مورد خواص درمانی گیاهان در چمن بزرگ; ارائه در مواد غذایی و اثرات آن بر جسمی و روانی و رفاه و keiki به خانه در حال رشد کیت.

همه از ورود به موزه پردیس مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها و تمرین های اجتماعی فاصله و خوب بهداشت دست. روزانه ظرفیت محدود خواهد شد به بیش از 500 نفر است. بازدید کنندگان را تشویق به خرید بلیط آنلاین برای یک زمان تعیین شده خودداری کنید.

بازدید کنندگان همچنین قادر خواهد بود برای لذت بردن از اسقف موزه از جمله “درخت عجایب: افزایش از عمیق” در J. M. گالری از طریق ژوئن 28 و “مای Kinohi مای: گشت و گذار در هاوایی” در قلعه یادبود ساختمان که تمدید شده است از طریق مارس 28.

در ماه ژوئن بازدید کنندگان را دریافت پارکینگ رایگان با اسقف موزه پذیرش در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیط بازدید BishopMuseum.org/EKomoMai.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de