برنامه جدید ارائه می دهد دبیرستان محلی فارغ التحصیلان این شانس را برای به دست آوردن اعتبار رایگان

Shane Johnson, 17, تا به حال یک زمان سخت به ماندن در مدرسه خود را در دو سال اول در ال ملینو دبیرستان و در زمان او ارشد در این سال او به نگرانی در مورد اینکه آیا او می تواند به دانشگاه برود.

سانتا رزا بومی دارای اختلال کمبود توجه و خواهد بدفع الو قت گذراندن آنقدر نمرات خود را رنج می برد با وجود تست به افتخارات و AP کلاس و داشتن یک علاقه واقعی برای افراد مانند شیمی و فیزیک.

دو-ثبت نام طرح بودن سرنشین این سقوط در دو منطقه سونوما کانتی مدارس داده جانسون یک گزینه جدید برای تحصیلات دانشگاهی. آن را به نام MicroCollege و سالمندان ارائه می دهد یک فرصت برای بازگشت برای یک سال پنجم که در آن آنها می توانند تا 10 انتقال دوره های کالج در تنظیمات این جایزه در گروههای کوچک و یک در یک آموزش.

غرب شهرستان Union بالا و ویندزور یکپارچه مدارس برای اولین بار در شهرستان سونوما به اتخاذ آن در این سال اجازه می دهد افتخارات مسیر اوکلند مبتنی بر آموزش عالی راه اندازی پشت 3-سال-برنامه برای ایجاد یک سایت آموزشی در سانتا رزا. آن را در حال حاضر می تواند حتی بیشتر درخواست تجدید نظر به صورت محلی فارغ التحصیلان بازنگری برنامه های خود را برای سقوط با, کالیفرنیا, دانشگاه ها گسترش آموزش آنلاین برای حفاظت در برابر coronavirus.

با ساعت one-on-one مربیگری و تدریس خصوصی در ارائه هر روز ارائه می دهد گزینه جانسون یک فرصت ایده آل برای تقویت علمی خود را پایه و تکمیل برخی از کلی-اد دانشجوی سال اول دوره قبل از او طول می کشد جهش به چهار سال دانشگاه.

“من فکر می کنم که ساختار حال رفتن به محل کار شگفتی برای من” جانسون گفت.

MicroCollege می دهد دانش آموزان regimented روزمره با گروه های کوچک کلاس های تدریس در صبح توسط دانشکده از نزدیک کالج, گفت: افتخارات مسیر مدیر عامل ژن در اب راه رفتن. در بعد از ظهر یک “آزمایشگاه یادگیری” که در آن دانش آموزان دریافت تا 500 ساعت فشرده تدریس خصوصی و مشاوره در طول دوره از 11 ماه به برنامه.

دانش آموزان برگزار می شود بی ضرر در یک سیستم درجه بندی از ‘A’ ‘B’ ‘C’ و ‘نه’ وید گفت. اگر آنها نمی, آنها نمی گرفتن اعتبار برای این دوره است.

کمک درسی کتاب ها و مواد, همه آزاد هستند. دانش آموزان حتی یک لپ تاپ می توانید آنها را نگه دارید پس از این برنامه است.

“پاسخ اولیه آن را بیش از حد خوب درست باشد” گفت: لیزا ساکسون, ویندزور مدیر خدمات آموزشی است. “اما من فکر می کنم از طریق راه منحصر به فرد افتخارات مسیر مشخص که چگونه به استفاده از بودجه برای ادامه آموزش و پرورش برای مدارس در آن راه هیچ کس تا به حال فکر است.”

MicroCollege ممکن است با استفاده از ترکیبی از انسان دوستی دلار و هدایت کالیفرنیا بودجه آموزش و پرورش. مدارس در دست خود دولت حضور روزانه سرمایه برای هر دانش آموز پس از آنها هنوز ثبت نام در دبیرستان به عنوان پنجمین سال ارشد. تفاوت در این است که آنها در حال گرفتن دروس در محلی MicroCollege سایت که در اب راه رفتن را تشبیه به یک coworking فضا.

متوسط هزینه برای آموزش یک شهرستان سونوما در 2018-19 بیش از $13,600 با توجه به آمار و ارقام از دولت و وزارت آموزش و پرورش. MicroCollege پیش بینی حداقل 60 نفر از دانشجويان ثبت نام در پاییز.

وید گفت: این بخش دو ثبت نام ابتکار برای کمک به نسل اول دانش آموزان اقلیت کشف مسیرهای جدید فراتر از دبیرستان و به منظور بهبود گسترده تر کالج آمادگی فزاینده چالش در سراسر کشور.

تنها 27 درصد از 2018 فارغ التحصیلان ملاقات کالج آمادگی استاندارد در تمام چهار هسته ای موضوعات ریاضی, مطالعه, علم, و زبان انگلیسی, با توجه به, قانون آزمون استاندارد مدیر.

“این همه در رانده تلاش” وید گفت. “ما تا به تماس های گرفته شده به این ایده است که اجازه می دهد بچه ها که یک سال برای درک انتقال و درونی آنچه در آن طول می کشد تا موفق شود. سپس آنها درخواست برای کالج.”

با توجه به تمام این عدم قطعیت رو در این سال فارغ التحصیلان هر دو ویندزور و غرب شهرستان مدارس باید گسترش MicroCollege به عنوان یک گزینه برای هر ارشد, به رسمیت شناختن است که دانش آموزان ممکن است می خواهید برای شروع خود را به کالج و مشاغل در نظر گرفتن دوره های آنلاین در صفحه اصلی.

پس از کلاس های درس باید یک 10 به 1 نسبت MicroCollege می توانید فاصله اجتماعی بیشتر به راحتی و به طور بالقوه بیشتر در فرد گزینه های.

که سود به علاوه رشد درخواست تجدید نظر با دانشگاه موظف فارغ التحصیلان مجبور است این برنامه به وصله پینه کردن آن ارائه و اضافه کردن دقیق تر افراد به طوری که هر دانش آموز می شود به چالش کشیده وید گفت.

El Molino دبیرستان مشاور Marilu Saldana معتقد است MicroCollege یک شانس برای گرفتن اگر آن را می تواند به وعده های خود ارائه. همانطور که بیشتر دانش آموزان و خانواده ها وزن گزینه های خود را برای حضور در دانشگاه در طول یک بیماری همه گیر رایگان بوت کمپ نزدیک به خانه جذاب است, او گفت:.

“هر کسی که ممکن است با چالش های آینده در پاییز اگر کلاس در حال رفتن به همه آنلاین, ما توصیه به پشتیبان گیری و این می تواند پشتیبان طرح” Saldana گفت. “این است که در جامعه اما من فکر می کنم زمان مناسب است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de