برنامه جدید کمک می کند تا هاوایی کلاس 2020 ماندن در مسیر این تابستان

سالمندان در کلاس از 2020 تا به حال خود را در سال تحصیلی برش های کوتاه و آتی بازیگران در شک توسط COVID-19 اما یک ابتکار جدید است که ارائه کمک شخصی به عقب بر گردیم در مسیر رسیدن به کالج و یا یک کار.

“گام های بعدی خود را به آینده” با هدف هاوایی عمومی فارغ التحصیلان مدرسه دارای دو جزء است: یک فرد مشاور به هدایت و یک شانس برای گرفتن یک حرفه اکتشاف یا دو دوره در کالج های اعتباری بدون هیچ هزینه.

“این در نظر گرفته شده است به عنوان یک مداخله فوری برای فارغ التحصیلی کلاس 2020” گفت: Stephen Schatz, مدیر اجرایی, هاوایی P-20 مشارکت در آموزش و پرورش است. “آن چنان نامشخص در حال حاضر که ما نگران بچه ها از دست دادن حرکت خود را به سمت خود برنامه های آینده.”

این برنامه با حمایت مالی هاوایی P-20 و دانشگاه هاوایی کالج با کمک مالی از هارولد L. K. قلعه بنیاد هاوایی جامعه بنیاد Strada آموزش شبکه و Stupski پایه و اساس است.

به طور معمول مشاوران نقش مهمی در ترم آخر ارشد سال اخذ فارغ التحصیلان نورد در مسیر درست است. اما بود که از خط خارج هنگامی که مدرسه تعطیل در رخصتی بهار و برخی از سالمندان در حال دست خوش پیشامد میشه و مطمئن نیستید که چه باید بکنید.

هدف از این تلاش جدید است برای کمک به دانش آموزان شناسایی و حرکت به سوی اهداف شغلی که آیا این استخدام آموزش بیشتر و یا یک مدرک دانشگاهی است.

“آن را به ارائه برخی از امید برای این سالمندان که باید بدانم چه باید بکنم وقتی که هیچ شغل تابستان در خارج وجود دارد برای من دیگر؟'” گفت: Terry George, رئيس جمهور و مدیر عامل از قلعه پایه و اساس است. “باید من به چهار سال در کالج دو سال کالج ؟ من باید به یک صنعت گواهی نامه ؟ به جای فقط در حال از دست رفته مجازی خود را پس از فارغ التحصیلی آنها در حال رفتن به مردم است که می تواند راهنمای سرب و حمایت از آنها.”

“توجه به منافع خود و مسیر خود را, آنها در حال رفتن به ارائه ادامه nudging و پشتیبانی برای رسیدن به آن گام بعدی” او گفت:. “این همچنین شامل برخی از مشاوره همکاران.”

ممکن است دانش آموزان برای ثبت نام در مشاور یا آنلاین دوره های کالج و یا هر دو. مشاور می خواهد به دانش آموزان از طریق پیام متنی به اشتراک گذاری اطلاعات و پیشنهادات و نیز در دسترس خواهد بود برای تماس های تلفنی و یا جلسات مجازی. مهلت پنج شنبه است به ثبت نام برای مشاوره جزئی از برنامه است.

از “گام های بعدی: حرفه ای اکتشاف” دوره های آموزشی ارائه شده از طریق کالج چهار های مختلف تاریخ شروع, شروع با مه 26, بنابراین دانش آموزان باید ثبت نام کنید به زودی. کسانی که دوره های حرفه ای شامل آنهایی که با تمرکز بر زمینه های مانند کسب و کار, سلامت, تئاتر, اجتماعی, کار و پایداری. ارائه شده در هاوایی را کشف فرصت های شغلی از یک بومی هاوایی چشم انداز.

“کلاس اول است برای کمک به دانش آموزان شناسایی که در آن آنها به شکل از چه نوع آموزش و پرورش و یا آموزش آنها ممکن است نیاز به رسیدن به اهداف خود و سپس برنامه را به جلو حرکت کند” گفت: Tammi Oyadomari-Chun, دانشیار معاون آموزشی و تحصيلات تکميلی برای آه کالج.

“بسیاری از کسانی که برنامه شامل برخی از نوع متوسطه آموزش و پرورش یا آموزش, اما آنها ممکن نیست,” او گفت:. “ما قصد داریم برای کمک به دانش آموزان مطمئن شوید که آنها دریافت کنید که در آن آنها می خواهند برای رفتن.”

دانش آموزانی که کامل حرفه ای اکتشاف کلاس جولای 2 می توانید یک دوره آموزشی مورد نظر خود را در زمینه اعم از آموزش و پرورش در اوایل به علوم کامپیوتر. در مجموع دانش آموزان ممکن است کسب درآمد از یک تا شش اعتبارات دانشگاه.

“این است که هدف قرار دادن دانش آموزان که طرح شده اند را مختل و یا آنها مطمئن نیستید از برنامه های خود را قبل از اختلال” گفت: Oyadomari – Chun. “ما فکر می کنیم این وضع خواهد شد پایه خوبی برای فارغ التحصیلان دبیرستان به کمک به آنها را به بعد گام به سوی موفقیت در آینده خود را. ما امیدواریم که آنها را به استفاده.”

گام های بعدی برای آینده خود

>> که: هاوایی مدارس عمومی کلاس 2020

>> چه: دسترسی به یک مشاور شخصی و آنلاین حرفه ای اکتشاف البته در یک کالج — بدون هیچ هزینه

>> زمانی که: به ثبت نام برای یک فرد مشاور مهلت پنج شنبه است. آنلاین به p20hawaii.org/nextsteps. حرفه ای اکتشاف دوره شروع مارس 26 ژوئن 8, 22 ژوئن و جولای 6. ثبت نام در حال حاضر و یا در آخرین ماه ژوئن 19, در uhcc.hawaii.edu/nextstep.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de