جدید آنلاین بازار ارائه می دهد تاسیسات برای پرت کسب و کارهای کوچک

غرب استرالیا
Perth Happenings’ Pieta Sharpe.
آیکون دوربینپرت اتفاقات’ Pieta شارپ. اعتبار: استفانی نخود

این تیم در پشت آنلاین راهنمای پرت اتفاقات راه اندازی کرده است جدید بازار مجازی طراحی شده برای کمک و کسب و کارهای کوچک به ادامه تجارت با وجود COVID-19 بحران است.

خالق Pieta شارپ می گوید او امیدوار است این پلت فرم به فروش می رساند که همه چیز را از homewares به خوراک شناس مواد غذایی — به عنوان یک راه نجات برای فروشندگان محلی.

Merinda Designs
آیکون دوربینMerinda طرح

“ما تا به حال 6000 مشتریان بازدید از سایت در روز راه اندازی در هفته گذشته و آن را واقعا به خوبی دریافت کرده و با یک سیل از فروشندگان محلی ثبت نام,” او می گوید.

“به طور کلی پاسخ از کسب و کار این است که به آنها امید.”

Hello Boho
آیکون دوربینسلام Boho

در زمان رفتن به چاپ دیروز وجود دارد 87 WA-و متعلق به اداره فروشندگان تجارت در سایت, با مقوله های دیگر از جمله زیبایی, مد, حیوانات خانگی, اسباب بازی, سلامت, خدمات محلی و بیشتر.

“اگر شما به خرید یک هدیه تولد و یا نیاز به چیزی برای خانه ما می خواهیم به شما لطفا فهرست, فروشگاه, حمایت از این محلی پرت کسب و کار که در آن شما هنوز هم می توانید فروشگاه های محلی بدون پله خانه” شارپ می گوید.

دیدن perthhappenings.com.au/پرت-آنلاین-بازار.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>