جدید مواد غذایی محلی برنامه متصل کلگورلی-بولدر ساکنان به غذای آماده گزینه های

قمر پینکلگورلی خیش

Hungry in Kal was developed by Kalgoorlie-Boulder resident Sean McManus
آیکون دوربینگرسنه در Kal توسعه داده شد کلگورلی-تخته سنگ مقیم McManus اعتباری: ترور Collens/غرب استرالیا

یک وب سایت جدید و پنج سال در ساخت راه اندازی کرده است فقط در زمان مناسب به کمک مردم محلی پشتیبانی Goldfields رستوران ها و کافه ها تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

طراحی و توسعه توسط کلگورلی-تخته سنگ مقیم McManus های گرسنه در Kal سایت شامل منوها و اطلاعات تماس و ساعات معاملاتی از کسب و کار ارائه تحویل مواد غذایی و یا غذای آماده خدمات.

آقای McManus گفت: ایده برای منابع پدید آمده در طول تلاش خود را برای پیدا کردن منوها از رستوران های محلی مورد علاقه آنلاین.

“من فکر کردم این امر می تواند بزرگ اگر وجود دارد یک محل که در آن هر منو در دسترس بود برای دانلود,” او گفت:.

“من باید یک طراحی وب سایت کسب و کار, بنابراین من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای ساخت چیزی مفید برای جامعه است.”

آقای McManus شروع به جمع آوری و اسکن منوها بر روی کامپیوتر خود را در سال 2015 با استفاده از Notepad ویندوز برای شروع طراحی وب سایت از ابتدا تا سال 2017.

رسما راه اندازی در ماه گذشته وب سایت مورد نیاز مقدار “آزمون و خطا”.

“گرفتن آن را به کار بر روی صفحه نمایش کوچک تلفن همراه بزرگترین چالش” آقای McManus گفت.

او گفت: او را شکر که این فرصت را به کار وب سایت در زمانی که تقاضا برای غذای آماده و تحویل مواد غذایی خدمات در اوج آن است.

رستوران ها و کافه ها را می توان از جمله در منابع با تماس گرفتن با آقای McManus از طریق بخش تماس با ما در گرسنه در Kal سایت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>