کار جدید برای مقابله با کیسه مخلوط 49ers

Cornerback ریچارد شرمن بازیگران NFL جدید چانه زنی جمعی و توافق به عنوان یک پیروزی برای صاحبان تیم از “حد زیادی به یک کمی” او توییتی صبح روز یکشنبه.

شرمن ورود به فصل سوم خود را در 49ers یکی از صریح ترین منتقدان این کار معامله قبل از آن تصویب شد صرفا با 60 رای (1,019-959).

همانطور که برای 49ers به عنوان یک کل, چگونه CBA جدید تاثیر توانایی خود را برای برنده شدن در فصل آینده و فراتر از آن? اول از همه چنین پیش بینی و بی اهمیت است با توجه به coronavirus همه گیر است که باعث 49ers به نوار کارکنان خود را از سانتا کلارا تسهیلات که از جمعه گذشته است. که گفت: بیایید دیده بانی CBA را آشکار انشعابات:

چگونه به احتمال زیاد یک سوپر باول بازگشت ؟

گسترش حذفی زمینه از 12 به 14 تیم بدیهی است که کمک می کند تا 49ers’ — و همه تیم ها’ — postseason شانس. The 49ers هستند و نه فقط هر تیم. آنها یکی از سوپر باول شکست یک نام مورد است که می آید با یک “خماری” ننگ است که به طور معمول به معنی دشوار جاده به عنوان مشاجره. تنها سه قبلی تیم برنده لومباردی جایزه پس از از دست دادن در سال قبل به سوپر باول و 49ers در حال حاضر باید به گذشته بزرگتر حذفی زمینه برای خود “انتقام تور.”

فوق العاده وحشی-کارت اسکله در NFC مفید است به خصوص در یک NFC غرب بسته بندی شده با مدعی است. فقط شماره 1 دانه می شود خداحافظ وحشی-کارت دور. The 49ers نمی lock up فصل گذشته شماره 1 دانه تا Dre Greenlaw را قهرمانانه هدف خط مقابله با در یک هفته 17 پیروزی در سیاتل.

چگونه حقوق و دستمزد کلاه نگاه می کنید ؟

در سال جاری حقوق و دستمزد کلاه دلار خواهد بود 198.2 میلیون در هر باشگاه یک افزایش 10 میلیون دلار از سال 2019 با توجه به NFL Network. است که در مورد آنچه که انتظار می رود قبل از بزرگتر را افزایش می دهد امدن در سال 2021 و فراتر از آن با این CBA.

The 49ers شد و پیش بینی شده به مبلغ 14 میلیون دلار در فضا با توجه به overthecap.com اما در حال حاضر CBA اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری مالی از طریق پسوند دوباره قرارداد و فهرستی از کاهش. این می تواند به روشن راه را برای پیش بینی معاملات با DeForest Buckner و جورج بازیگوش و شاید یک قرارداد برای بازسازی جیمی Garoppolo (24 میلیون دلار حقوق و دستمزد در سال 2020), دی فورد (13.6 میلیون دلار) شرمن (8 میلیون دلار) کایل Juszczyk (5 میلیون دلار), Jerick مک کینون ($6.5 میلیون) و Jaquiski Tartt (4 میلیون دلار).

امیدوار به نگه داشتن فهرست خود را عمدتا دست نخورده 49ers باید تا روز دوشنبه به استقرار خود را حق رای دادن تگ بر روی بالقوه عامل رایگان و دفاعی پایان Arik آرمستد بود که به احتمال زیاد هدف اگر آنها می تواند معده پیش بینی 19 میلیون دلار حقوق و دستمزد رسید.

مگر اینکه تاخیر تصویب رسید — به عنوان بسیاری از انتظار — رایگان عامل بحث های تنظیم شده برای شروع دوشنبه و معاملات می توان عناصر رسمي تزييني در اوایل روز شنبه زمانی که لیگ جدید سال برنامه ریزی شده است برای شروع.

چگونه خواهد 48-مرد فهرستی کمک در بازی ؟

عمق و ایمنی مزایای بدیهی است که با استیلای تا دو فوق العاده بازیکن (48 از 53-مرد فعال roster). اما صدمات ناشی از چنین ساییدگی در سال های اخیر که 49ers نداشت 48 سالم بدن و به سختی 46 به کت و شلوار در اواخر فصل. از 48 که در حال حاضر لباس برای بازی ها, هشت باید linemen توهین آمیز; the 49ers مناسب تنها هفت در بازی حذفی با فقط دانیل Brunskill و جاستین Skule بر روی نیمکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>