جدید ‘این یک هاوایی چیز نشان می دهد تلویزیون, پادکست ویژه جزیره شیوه زندگی و مشاهیر

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

با مشخصات بالا شرکت میزبان بروک لی و رواق Tabura در جلسه و تبریک جزیره مشهور از همه نوع در تلویزیون های جدید نشان می دهد بحث و پادکست “این یک هاوایی چیز” شروع در 6:30 بعد از ظهر امروز در طیف کانال کابل OC 16.

Tabura بازگشت به کانون توجه با اعتبارات محلی رادیو و تلویزیون که بازگشت بیش از 30 سال به روز خود را به عنوان یک deejay در هونولولو ایستگاه رادیویی “داغ I-94.”

“این کانال جدید به من اجازه می دهد به درخواست تجربه از ظاهر شدن در شبکه غذایی و تولید ‘پخت و پز سبک هاوایی’ به فراگیر تمام بسیاری از دمدمی, منحصر به فرد, همه چیز در مورد جزیره زندگی” Tabura گفت: در آزادی مطبوعات. “ما می خواهیم برای حفظ محیط زیست سست و خود به خود اطمینان نشان می دهد که سرگرم کننده برای هر دو کاما’aina (دیرین ساکنان) و طرفداران هاوایی از سراسر جهان است.”

لی سابق Miss Universe وعده داده است که “از مواد غذایی و مد و هنر, موسیقی بدون موضوع خواهد بود سمت چپ unturned.”

هفتگی نشان می دهد ارائه شده توسط Honolulu Star-Advertiser و دولت از انتخابات به عنوان “اختصاص داده شده به هر چیزی و همه چیز منحصر به فرد برای زندگی در هاوایی است.”

امشب مهمان است, کمدین بازیگر Amy Hill از فردا آمار اندازی مجدد “Magnum P. I.” آینده مهمان کمدین اندی Bumatai (8 ژوئن) بازیگر یعقوب Batalon (15 ژوئن) و المپیک مدال طلا Kristi Yamaguchi (22 ژوئن).

“این یک هاوایی چیز” airs در 6:30 p. m. دوشنبه ها با rebroadcasts در 8:30 صبح چهارشنبه, 11:30 بعد از ظهر پنج شنبه ها, 4:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و ظهر روزهای یکشنبه ، هر قسمت خواهد بود نوشته شده یک هفته پس از آن اصلی هوا تاریخ در itsahawaiithing.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>