جدید غول پارچ پیدا کردن موفقیت پس از نکته از Lincecum

اسکاتسدیل, آریزونا — دبیرستان پارچ تایلر Cyr اهمیتی نمی دهند چه مدت او را به صبر در تولدش خط.

مانند هر منطقه خلیج فن بیس بال در اواخر 2000s Cyr وسواس با غول های آس Tim Lincecum و او به شدت می خواستم این شانس را به او را ملاقات کند.

“من رفتم به FanFest و من منتظر در صف برای آنچه احساس دو ساعت” Cyr گفت.

سال بود یا 2009 یا 2010 اما در زمان Cyr ساخته شده بازحمت حرکت کردن از خانه خود را بیش از در فریمانت به چین حوضه Lincecum در حال حاضر به جیب حداقل یک Cy جوان جایزه و به زودی خواهد لنگر کارکنان آورده است که سن فرانسیسکو اول آن جهان سری.

زمانی که Cyr برتر مقابل خط بخشنده لیگ پارچ به حال خود Sharpie آماده است.

“من به ارمغان آورد یک توپ بیس بال وجود دارد با من” Cyr یاد می شود. “او گفت:” هی, چه, نام شما, آیا شما می خواهید من به آن علامت؟'”

بر خلاف هر چیز دیگری در حضور آن روز Cyr کاهش یافته است. او تا به حال یک دلیل مختلف به دنبال Lincecum.

“و من گفت:” من فقط می خواهم به می دانم که چگونه شما خود را نگه دارید تغییر دهید تا,'” Cyr گفت. “من احتمالا باید بدست تولدش.”

چه Cyr چپ ballpark که بعد معلوم شد که به مراتب مهم تر از یک تکه امضا یادگاری. کندی بالا پارچ حال گرفتن به خاموش-سرعت زمین کمک خواهد کرد که مجموعه خود را از بیس بال حرفه ای در حال حرکت است.

Cyr نیست و استفاده از همان مکانیک به عنوان عجایب, چرا که به او اشاره Lincecum است “یکی از یک نوع است.” به عنوان او خود را وارد فصل ششم در بیس بال حرفه ای Cyr می کند با استفاده از تقسیم انگشت change-up گرفتن کمک کرد که به نوبه خود Lincecum به یکی از غالب ترین کوزه از نسل او.

Cyr گفت: فرایند طولانی از تسلط بر زمین و شروع تاریخ و کالج در افق در سان برونو.

“من وارد کالج مربی به من نزدیک شد و گفت:” چه چیزی شما را در این تغییر است؟” Cyr گفت. “گفتم که در واقع تغییر Tim Lincecum می اندازد.’ او گفت: “اجازه دهید آن را پاره.'”

او به ارمغان آورد و زمین با او به Embry-Riddle هوانوردی دانشگاه در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا — مدرسه ای که تولید کرده است که تنها دو تن دیگر از لیگ بازیکنان دریانوردان پارچ زک Grotz و کاردینالها پارچ دانیل Poncedeleon. زمانی که Poncedeleon دریافت تماس به لیگ های بزرگ از سنت لوئیس در ژوئن 2018, Embry-Riddle بیس بال برنامه صدور یک بیانیه مطبوعاتی که همچنین با اشاره Cyr با نام.

“ما تا به حال بسیاری از بچه ها در این برنامه است که تا به حال بیس بال حرفه ای توانایی” ERAU سر مربی سفت Stegall گفت. “اما دو ایستاده بود به بچه ها که تا به حال هیچ ذهن و بسیار خوشحال لیگ بزرگ توانایی: Tyler Cyr و دانیل Poncedeleon.”

سه سال پس از غول های ساخته شده Cyr 10 خود را دور پیش نویس انتخاب مسکن به نظر می رسد در مسیر سریع به لیگ برتر. او نوشته شده 2.19 عصر در 47 بازی در دو ریچموند در سال 2017 و دریافت یک آرزو دعوت به لیگ برتر بهار آموزش در سال 2018 است.

این زمانی است که Cyr آرنج شروع به درد.

“2018 من رفتن را از طریق بسیاری از درد اما این اولین تجربه من در اینجا بنابراین شما فقط بیرون رفتن و بازی” Cyr گفت. “اما من برای پیدا کردن شکستگی در آرنج من شد جدا آن را بنابراین ما تا به حال به آن را ثابت شده است.”

Cyr تحت عمل جراحی برای ترمیم شکستگی آرنج پس از پرتاب هشت بازی در سال 2018 است. پس بهار Cyr انداخت و او را برای اولین بار زندگی تمرین پنبه حلاجی شده و آن را بدون دردسر رفت.

هنگامی که او رفت و به اجرای sprints در خود او خود را کشیده همسترینگ و تا به حال به بسته همه چیز را.

پس از کمی تاخیر شروع به خود را 2019 جزئی لیگ فصل Cyr دوباره خود را به عنوان یک وعده امداد گزینه در Giants’ سیستم. او در 38 بازی در سال گذشته (37 با دو ریچموند) به پایان رسید و با یک 1.97 عصر و 59 strikeouts در 50⅓ نوبت.

محلی محصول که عاشقانه غول دوم خود را دریافت کرد دعوت به لیگ برتر بهار آموزش و ساخته شده است یک احساس قوی در کادر مربیگری با نهم-دور تفرج در یک 3-3 کراوات در برابر حذفی در روز چهارشنبه.

Cyr قابلیت رسیدن به پشت و آمار 98-به-99 کیلومتر در ساعت با fastball اما در برابر میلواکی او ثبت back-to-back strikeouts با تکیه بیشتر بر روی تیز 94-مایل در هر ساعت برش و ویرانگر تغییر غول طرفداران را قبل از دیده می شود.

این زمین است که به نظر می رسد مانند یک fastball تمام راه و دارت از اعتصاب منطقه در آخرین ثانیه ؟ که changeup Tim Lincecum داد به تایلر Cyr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im