جدید ونشس دام به سطح شیب دار بالا بروم کروز کشتی قرعه کشی

Jakeb Waddellبروم تبلیغ

Kimberley Ports Authority engineer Patrick Hinde and engineering manager Scott Baker in front of the $750,000 gangway.
آیکون دوربینکیمبرلی پورت قدرت مهندس پاتریک Hinde و مدیر مهندسی اسکات بیکر در مقابل $750,000 راهرو کرد. اعتبار: Jakeb Waddell/بروم تبلیغ/Jakeb Waddell/بروم تبلیغ

چند پلت فرم $750,000 راهرو که سیمان بروم وضعیت به عنوان یک مقصد کروز اجازه می دهد مسافران با خیال راحت پیاده و بدون تاخیر تکمیل شده است و پیش از این مشغول 2020 فصل است.

راه اندازی شده توسط کیمبرلی بنادر سازمان در روز دوشنبه بسیار پیشرفته ساختار طراحی شده را با توجه به نوسان بروم جزر و مد تا 10 متر به امید جذب بیشتر کشتی های کروز به منطقه است. قابل تنظیم شیب دار و مکانیکی ونشس دام است که قادر به ارائه خدمات به عروق متصل به بندر بروم به حدود 9.5 متر بالاتر از سطح عرشه بین بردن قبلی تاخیر تا یک ساعت.

دلار 15.3 میلیون کانال بهینه سازی پروژه شناخته شده به عنوان لایروبی نیز تکمیل شده در ماه سپتامبر سال گذشته اجازه می دهد رگ های همه جزر و مد دسترسی به پورت.

پاسکال اجرایی کریگ فاکنر گفت راهرو شد و در گام بعدی در ارائه یک تجربه در سطح جهان برای مسافران است.

“راهرو را فراهم می کند یک راه مناسب تر برای روشن و خاموش رگ و گسترده تر است پارامترهای ایمنی برای مسافران,” او گفت:.

“آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده و در نهایت ما تا به حال آن را راه اندازی در بین طوفان و چیزهای دیگر و ما آماده برای کروز فصل است.

“گروه مهندسی ما باید تحقیقات زیادی انجام داده و آن را منحصر به فرد است که چگونه آن را طراحی شده برای امکانات ما که متفاوت با دیگران در سراسر کشور است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>