جدید Frank De Lima, آهنگ جشن فارغ التحصیلان دبیرستان

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

“Pocho شاهزاده” Frank De Lima (Damien کلاس ’67) خود را می فرستد سلام و بهترین آرزوها برای هاوایی کلاس مدرسه بالا 2020 به عنوان او پاسخ سوال مطرح شده با این عنوان از خود موضعی فصل فارغ التحصیلی تنها-دانلود تک: “چرا ما تشویق در Graduations?” ما جمعی تشویق grads موفقیت در جلسه و غلبه بر همه چالش های که بخشی از فارغ التحصیلی از دبیرستان — “مگا ساعت کار مغز بدون شک” او آواز می خواند پرستانه.

و بیشتر وجود دارد! د لیما, جشن تقریبا بی حد و حصر انواع مشاغل تبدیل شده اند که به اهداف جدید برای کلاس های ’20 grads — EMS, پاسخ علم, متخصص, U. s. Navy SEAL, دکتر, خواننده, آتش نشانی و پلیس به نام هفت. او همچنین سهام بی انتها مشاوره در مورد مهارت های زندگی, اهمیت سازنده زندگی با دیگران و کمک به جزیره ما جامعه است. د لیما و موزه موسیقی دیوید Kauahikaua فراهم می کند ابزاری پشتیبانی خود را به عنوان استودیو ارکستر.

بسیاری از grads را تشخیص آهنگ ملودی که از Lizzo را برنده جایزه گرمی پاپ ضربه “حقیقت لطمه می زند” و تحسین De Lima, آگاهی از خود, نسل موسیقی. مسن مردمی را تحسین De Lima موفقیت در به اشتراک گذاری بینش ارزش شنیدن توسط مردم در تمام سنین است.

“چرا ما تشویق در Graduations?” در دسترس است به صورت رایگان در frankdelima.com. اما پس از پرداخت هر مقدار پشتیبانی از خود را غیر انتفاعی Frank De Lima, دانشجو, غنی سازی برنامه چرا که نه کمک به یک “pocho” و حداقل پرداخت سنتی 99 درصد دانلود رای دادن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de