جدید تمرکز قرار داده و در داخل مزرعه سرمایه گذاری در رواق

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

میلیاردر صاحب رواق و یک شریک کسب و کار اعلام کرد تغییرات به داخل مزرعه سرمایه گذاری در این جزیره پنج شنبه, از جمله یک رهبر جدید و قطع از رفت و آمد مکرر ،

لری الیسون و شریک دیوید Agus گفت نوپای گلخانه های هیدروپونیک عملیات در ابتدا شناخته شده به عنوان سنسی مزارع شده است دوباره به عنوان مارک سنسی Ag.

شرکت اولیه مزرعه در ایوان آغاز شد که فروش های تجاری در اوایل این سال نیز جدا شده از سلامتی توچال با نام تجاری در حال حاضر شناخته شده به عنوان سنسی و قبلا به عنوان شناخته شده سنسی خلوت که شامل سنسی رواق که توسط مدیریت هتل شرکت چهار فصل در Koele مجاور به رواق شهرستان.

قبلا مزرعه و رفت و آمد مکرر عملیات بخشی از سنسی Holdings, Inc.

به عنوان بخشی از تغییر سونیا پایین بود به نام مدیر عامل شرکت سنسی Ag.

در حقیقت بیش از 30 سال تجربه در امور مالی و “کنترل محیط زیست” کشاورزی. اخیرا او مدیر عامل شرکت مستقر در کالیفرنیا داخل مزرعه اپراتور محصول یکی از منابع.

محصول یک مدعی شده اند مستمر در تولید تجاری بیش از هر دیگر مزرعه عمودی در آمریکای شمالی و تامین حدود 30 فروشگاه های مواد غذایی از طریق آن FreshBox مزارع تجاری است. این شرکت همچنین همکاری با امارات پرواز غذا در سال 2018 به ساخت بزرگترین مزرعه عمودی در دبی حدود 40 میلیون نفر است.

130 ، 000 فوت مربع دبی مزرعه با هدف تولید 6,000 پوند برگ سبزی در روز است.

در رواق سنسی Ag شروع به تولید سبزیجات در اوایل سال جاری در دو مورد اول از شش برنامه ریزی شده از 20 ، 000 فوت مربع گلخانه.

این عملیات در حال حاضر در حال تهیه هتل خرده فروشان و سرآشپزها در رواق.

در ساخت کامل کردن این عملیات با هدف تولید بیش از یک میلیون پوند از غذا سالانه برای توزیع فراتر از رواق با استفاده از 90 درصد آب کمتر از کشاورزی سنتی و بازده لایو و بیشتر مواد غذایی مغذی است که هزینه های کمتر از واردات با توجه به شرکت.

سنسی Ag همچنین دارای یک هدف به تکرار آن گلخانه مدل در سرزمین اصلی و بین المللی است.

در یک بیانیه Lo گفت: این یک آرمان و یک افتخار برای پیوستن به سنسی Ag و کار با رویایی بنیانگذاران.

“ما فوق العاده خوبی با لری و دیوید هدایت و دانش و شبکه های برای تبدیل شدن به رهبر در فضای ما,” او گفت:. “شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای بازسازی ما جهانی غذا و کشاورزی در زنجیره تامین.”

الیسون از بنیانگذاران شرکت فناوری اوراکل Corp. و Agus یک دکتر مشهور متخصص سرطان علنا اعلام کرد برنامه های خود را برای سنسی در سال 2017.

الیسون در رتبه توسط فوربس به عنوان پنجمین فرد ثروتمند جهان با دارایی خالص از $73 میلیارد دلار است. او خریداری 98 درصد از رواق در سال 2012.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de