جدید, انعطاف پذیر, هاوایی بورس صندوق با هدف ‘به این بچه ها امید”

سالمندان فارغ التحصیلی از هاوایی مدارس دولتی در این ماه می توانید یک افزایش نسبت به حرفه خود را از طریق یک 2 میلیون دلار صندوق کمک هزینه تحصیلی به امروز اعلام کرد که ارائه خواهد شد که انعطاف پذیر کمک های متناسب با هر دانش آموز نیاز دارد.

“ما می خواستیم به آنها فرصت می دهد و ما نیز احساس می کردم که دنیا به آنها نیاز دارد” گفت: میکا کین رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی جامعه پایه و اساس است. “ما می خواهیم به این بچه ها امید و آن را ترجمه به امید برای همه ما است.”

اولین هاوایی بانک بنیاد و هاوایی جامعه پایه هر سهم به مبلغ 1 میلیون دلار به دانه را با هم قوی تر هاوایی صندوق کمک هزینه تحصیلی و در تماس با سایر کمک کنندگان به آنها بپیوندید.

گالری عکس: روزولت دبیرستان دارای اجتماعی دور کلاه-و-شب مراسم

“ما می دانستیم که بچه ها بیرون آمدن از 2020 کلاس قرار بود رسیدگی می شود دشوار است و بنابراین ما می خواستیم به رویکرد آن را در راه های مختلف” کین در مصاحبه ای گفت:. “ما نیاز به خارج از جعبه فکر کردن به طوری که ما احساس می شود خارج از جعبه ابزار مورد نیاز بود.”

بر خلاف سنتی بورس قوی تر هم پول محدود نمی به شهریه و مواد را برای کالج و یا آموزش های شغلی, اما همچنین می تواند نسبت به هزینه های اضطراری است که تهدید به از خط خارج شدن یک دانش آموز آموزش و پرورش است. هیچ حداقل یا حداکثر مبلغ هر دانش آموز.

بورسیه در دسترس خواهد بود و به فارغ التحصیلان مدرسه که در گام های بعدی را به خود آینده و مشاوره شغلی-برنامه ریزی طرح های ارائه شده در تابستان امسال توسط هاوایی P-20 مشارکت در آموزش و پرورش و آه کالج. این کمک های مالی استفاده می شود در دانشگاه هاوایی و یا در کالج های معتبر و برنامه های حرفه ای.

“این باز” کین گفت. “وجود دارد تعداد بسیار کمی از دیوار. ما می خواستیم برای از بین بردن این دیوار و اجازه دهید آنها را انتخاب کنید و مسیر خود را و ببینید که اگر ما می توانیم از آنها حمایت کنند.”

در حال حاضر 1,120 دانش آموزان را امضا کرده اند تا برای مرحله بعدی زندگی حرفه ای اکتشاف کلاس برای اولین بار است که امروز آغاز می شود. سه جلسه برنامه ریزی, با شروع در تاریخ 8 ژوئن 22 ژوئن و جولای 6. مهلت ثبت نام برای ژوئن 8 جلسه سه شنبه است با بعد از آن مهلت برای دیگران است. حدود 670 فارغ التحصیلان جدید از 52 مدارس دولتی نیز برای امضا یک مشاور شخصی از طریق P-20 بخشی از گام بعدی برنامه است.

Brightlyn Ifenuk, 17 فارغ التحصیل از فررینگتن دبیرستان در روز شنبه و شروع خود را آنلاین گام بعدی برنامه ریزی شغلی البته امروز با آرزوی در نهایت تبدیل شدن به یک جراح ارتوپدی.

“در ابتدا من فکر کردم برای رفتن به آه نمایش عمومی درآید اما به دلیل تمام شیوع من تصمیم گرفتم شاید من فقط باید از اینجا شروع کنید در اوآهو” گفت: Ifenuk که بزرگ شد در Keaau در جزیره هاوایی. “من تصمیم به رفتن به KCC پس از شهریه کمتر از آه Manoa و این امر می تواند آسان تر در سمت مالی.”

او با این نسخهها کار پاره وقت در 7-Eleven و مادرش کار ساعت قطع شد با توجه به همه گیر بنابراین پوشش اجاره شده است یک مبارزه است. زمانی که او شنیده ام که گام بعدی البته او در حال شکل گرفتن می تواند منجر به یک بورس تحصیلی کالج, او در ابتدا لال.

“واقعا شوکه شدم. من نمی دانم چه می گویند,” او گفت:. “من سپاسگزار هستم و من خدا را شکر که هاوایی جامعه پایه و اساس و برای اولین بار هاوایی بانک به ما این فرصت را به خصوص برای کسانی که با نیازهای مالی است.”

گام بعدی در طرح هدف را برای این واقعیت است که این سال را به ارشد کلاس با ارزش از دست رفته ماه پس از دبیرستان برنامه ریزی زمانی که دانشگاه ها بسته شد با توجه به جدید کروناویروس.

“من می خواهم آنها را به تفکر بلند مدت و تفکر برای آینده خود را به عنوان سخت به عنوان آن در حال حاضر با این بیماری همه گیر و آن اینکه در این خبر اساسا در همه زمان ها” گفت: باب Harrison, رئيس جمهور و مدیر عامل اولین بانک هاوایی و رئیس آن پایه و اساس است. “من می خواهم آنها را به گذشته که فکر می کنم و می دانم که خوب آموزش و پرورش را فقط به بسیاری از گزینه های بیشتر در دسترس برای من به عنوان من را از طریق زندگی است.”

کین پیش بینی کرد که پول مورد نیاز را به مراتب بیش از آنچه مرتکب شده اند و خواست دیگر اهدا کنندگان به حمایت از کلاس 2020 از طریق قوی تر هم بورس.

“ما می خواهیم برای گرفتن کسانی که بچه ها که اصلا ظرفیت های مالی,” کین گفت. “در بسیاری از موارد هنگامی که آنها را در آموزش عالی این چیزهای کوچک است که آنها دست کشیدن. آن را پنچر آنها را ثابت کند. این لایحه بهداشت و درمان آنها نمی توانند برای پرداخت به طوری که آنها باید متوقف شود. این برنامه در حال رفتن به آدرس این مسائل نیز هست.”

>> برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای گام های بعدی مراجعه کنید uhcc.hawaii.edu/nextstep.

>> کمک به قوی تر هم هاوایی صندوق کمک هزینه تحصیلی را می توان در www.strongertogetherhawaii.org.

>> برنامه های کاربردی آنلاین برای بورس تحصیلی در دسترس خواهد بود در ماه جولای با به روز رسانی, نوشته شده در www.hawaiicommunity foundation.org/students.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net