عصر جدید آغاز می شود برای سانتا رزا به عنوان شهر باز می شود 1st موفق خانمان اردوگاه

شصت و هشت چادر مادی و معنوی برای بی خانمان محلی ساکنان rustled در بعد از ظهر وزش دوشنبه در خارج از فینلی مرکز جامعه که در آن سانتا رزا اولین-همیشه موفق خانمان گاه باز به اولیه آن 12 نفر.

این سایت که با خیال راحت می تواند تا گنجایش حدود 140 نفر است که انتظار می رود به طور کامل توسط جمعه گفت: Jennielynn هلمز رئیس برنامه افسر خیریه کاتولیک سانتا رزا که نظارت بر اردوگاه.

“بسیاری وجود دارد که در واقع به دنبال به جلو به برخی از ثبات است که آن را به ارائه و برخی از ایمنی” هولمز گفت. “هدف شماره یک است که به ارائه ایمنی در این COVID-19 سلامت بحران است.”

مدیریت بی خانمان گاه خاموش غرب خیابان دانشگاه در غرب سانتا رزا یک گام بی سابقه ای برای مقامات شهرستان در تلاش برای مقابله با دو سنگین بهداشت عمومی بحران: نسبتا جدید کروناویروس همه گیر و شهر را تثبیت بی خانمانی مشکل که ماه پیش بود که نماد وسیع 250 نفر اردوگاه در جو سه تظاهرات l دنباله.

در میان طولانی مدت اعتراض از همسایگان و دنباله کاربران این شهرستان صرف بیش از 12 میلیون دلار به روشن است که حل و فصل در اواخر ماه ژانویه و انتقال بسیاری از ساکنان آن از جمله حدود 60 بودند که حل و فصل در این شهرستان را تحریم اردوگاه کردن بزرگراه 12 در نزدیکی Oakmont.

اما جدید خوشه متراکم از بی خانمان اردوگاه باید دوباره بریدن عمدتا در سراسر مرکز شهر, که در آن مردم با راه اندازی بیش از 100 چادر و وسایل نقلیه و دیگر پناهگاه های موقت در امتداد بزرگراه 101 زیرگذر و در نزدیکی پارکینگ با توجه به مارس 11 شهرستان بررسی شد.

مقامات گفت: این به احتمال زیاد نشان داده افزایش پس از همه گیر خالی مرکز شهر و بسته پارک ها برای بیش از یک ماه است.

Coronavirus تهدید وادار به سریعتر عمل در این ماه و در آخرین. مقامات اول کار به جایی بیش از 70 نفر زندگی می کنند در سام جونز پناهگاه و در encampments به اتاق در Sandman متل قبل از pivoting به فینلی سایت است که به معنای گرفتن در آن زندگی تحت بزرگراه 101 و در نزدیکی پارک دویل. شهر انتظار به پرداخت حدود $134,000 در هر ماه تا زمانی که موفق اردوگاه باز است.

“من فکر می کنم ما باید فعال باشید و سعی کنید به آنها را محدود و با انتقال آنها به فینلی و یا حرکت آنها را در جایی گفت:” عضو شورای دیک Boland که با شهردار تام Schwedhelm تصویب هیات پیشنهاد به استفاده از فینلی سایت.

تصمیم رفت و هرگز قبل از کامل شورای شهر و تا به حال هیچ رسمی عمومی قبل از پخش آن اعلام شد. شهرستان سرپرستان و دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت شگفت زده شدند در هفته گذشته با طرح شهر.

تحت شرایط عادی آنها شده اند مطلع از این شهر حرکت Boland گفت: اما اضطراری برای بهداشت عمومی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس انگیزه این شهرستان را اولویت بندی سرعت, او گفت:.

“اگر شما می توانید صرفه جویی در زندگی است که ارزش در حال حرکت از طریق” بدون مشارکت عمومی عادی روند Boland گفت. او اضافه کرد که او دریافت کرده بود 50 تا 100 ایمیل از افرادی که ناراحت شدند در مورد این شهر استقرار فینلی سایت.

در علاوه بر این به مرکز شهر خوشه های اضافی 30 چادر ساخته شده اند در پارک های شهر و حدود 60 وسایل نقلیه و rv ها استفاده می شود به عنوان زندگی در محله های پارک شده در شرکت های بزرگ مرکز پارک وی منطقه در این شهر باد از جنوب غرب با توجه به شهرستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de