جدید سایت وردپرس با هدف کمک به جامعه و پاسخ به همه گیر

مبارزات انتخاباتی شده است پیشگام بنیانگذاران getusppe.org.

آن را فقط به دو هفته پیش که دکتر مگان Ranney یک پزشک اورژانس و استادیار طب اورژانس در دانشگاه براون و برخی از همکاران در زمان به توییتر با هشتگ #getusppe. ارائه می دهد کمک های مالی آغاز شده و در آینده به طوری که پزشکان تبدیل شده به یک گروه از مهندسین به سادگی یک وب سایت و طراحی نرم افزار است که کمک خواهد کرد که شناسایی خیرین و لینک آنها را به نزدیک ترین مراقبت های بهداشتی سازمان نیاز دارند. دانشجویان پزشکی تبدیل شده اند پیک, او گفت:. تحویل شرکت اهدا خدمات خود را.

این نوآوری رانده از جان گذشته نیاز است. فقط در دو هفته 2,000 امکانات درمانی ثبت نام کرده اند خود نیاز به تجهیزات با سایت Ranney گفت.

آن است که کار نمی کند که او شاپیرو یا کرک حرفه ای آموزش دیده برای انجام.

“دیگر نه” Ranney گفت. اما او تبدیل به یک ملی سخنگوی نیاز به تجهیزات حفاظتی ظاهر می شود در سی ان ان و سی بی اس. “این چیزی است که من می خواهم به صرف زمان من انجام می دهند. من تمام وقت اورژانس پزشک و مراقبت از سلامت کارگر. من دو بچه و شوهر,” او گفت: “من به طور معمول کار در زنجیره تامین, اما واقعیت این است که هیچ کس دیگری نمی شد انجام این کار است.

“من نمی توانم اجازه دهید همکاران و دوستان من بدون تجهیزات حفاظتی,” او گفت:. “این منصفانه نیست.”

Ranney به نام محلی و ملی مردمی تلاش مجموعه یک عکاسی در اندازه گیری تنها.

“برای من این بسیار اساسی تابع دولت فدرال,” او گفت:.

پزشکان در میان یک گروه کر در حال رشد در جهان پزشکی است که به نام برای استفاده از دفاع تولید عمل می دهد که رئیس جمهور قدرت را به طور مستقیم از شرکت های خصوصی برای تولید تجهیزات مورد نیاز در مواقع اضطراری است. هواکش ها در این لیست است. بنابراین بیش از حد لباس و ماسک و ماسک.

تولید داخلی که تجهیزات و ایجاد یک پایگاه داده کارآمد خواهد بود که لینک دنده با امکانات نیاز بسیار مهم است Ranney گفت.

در این میان می-توان به اهدا کنندگان را تشویق به صرفه جویی کردن آنچه که آنها می توانند از خود شخصی کیت و اهدا آنها به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

دکتر Sundari Mase منطقه سونوما کانتی بالا سلامت گفت: “او را دیده و شنیده از مردم محلی در پاسخ به تماس. افزایش کمک های مالی بسیار مهم است برای محلی مبارزه با کروناویروس, او گفت:.

“من فکر می کنم این فوق العاده است که می خواهد به مرحله و با کمک مالی خود را به” Mase گفت.

“من شنیده ام که از این درمانگاه پزشکان و حتی قیصر که مردم درست رانندگی کردن و رها کردن لوازم” Mase گفت. “هر کمی کمک می کند. ما واقعا خدا را شکر.”

کرک و شاپیرو گفت: آن را در مورد توانمند سازی مردم را به انجام آنچه آنها می توانند در تلاش شرایطی. اگر آنها می توانند یک مجموعه اجرا نگه می دارد که چهار نفر دیگر از ترک خانه های خود را در برخی از روزهای هفته صبح زمانی که آنها باید پناه در محل پس از آن که پیکور در. اگر وب سایت می توانید با قرار دادن ابزار در دست کسانی که مایل به کمک به خود دوخت دستگاه یا چاپگر 3-D که پیکور در بیش از حد.

پس از ویرانگر آتش سوزی در سال های اخیر در منطقه سونوما کانتی می داند که چگونه به گروه با هم. جامعه فقط به پیدا کردن یک راه جدید برای انجام آن Kirk گفت.

“وحدت با هم تقریبا همه ما می توانیم انجام,” او گفت:. “ما نمی توانیم با هم ما نمی توانیم در جمع و صحبت کردن با همسایگان و فقط نوع سرند با هم و وحشت با هم. آن را فقط در حال حاضر متفاوت. این شده است یک خروجی برای مردم است.”

نویسنده کارکنان تایلر Dawkins کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>