جدید کروناویروس مورد در کالیفرنیا ممکن است برای اولین بار در ایالات متحده از منشا ناشناخته

لس آنجلس >> جدید کروناویروس مورد در کالیفرنیا می تواند برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا است که هیچ ارتباط شناخته شده برای سفر به خارج از کشور و یا یکی دیگر از شناخته شده مورد ممکن است نشانه این ویروس در حال گسترش در آمریکا, جامعه, سلامت, مقامات گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است.

کالیفرنیا مقامات گفت: این فرد ساکن Solano County, در شمال سان فرانسیسکو و مراقبت های پزشکی در Sacramento County است. آنها گفتند که باید شروع روند ردیابی کردن افرادی که بیمار بوده و در تماس با یک فرایند شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی.

بیمار را آورده بود UC Davis مرکز پزشکی از دیگر شمال کالیفرنیا بیمارستان در فوریه. 19 اما آن چهار روز قبل از CDC توجه درخواست برای تست بیمار برای COVID-19 با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان امروز توسط بیمارستان موقت مدیر عامل شرکت براد سیمونز و دیوید Lubarsky مدیر عامل شرکت UC Davis سلامت.

بیمار وارد یک ونتیلاتور و حمایت ویژه سفارشات صادر شد “از آنجا که از یک تشخیص داده نشده و مشکوک به بیماری ویروسی” با توجه به ایمیلی که فرستاده شد به کارکنان.

بیمارستان خواسته CDC به آزمون برای coronavirus اما تست به تعویق افتاد تا روز یکشنبه “از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود CDC معیارهای COVID-19” در ایمیل گفت.

بیمارستان که درمان دیگر coronavirus بیماران مصرف شده است پیشگیری از عفونت احتیاطی از آنجا که بیمار وارد شده است. ایمیل گفت: مقامات این باور وجود دارد تنها یک فرصت کوچک است که دیگران در تاسیسات بودند در معرض ویروس.

“با این وجود تعداد کمی از مرکز پزشکی کارکنان خواسته شده است به ماندن در خانه و نظارت بر درجه حرارت” ایمیل گفت.

پیام به CDC به دنبال اظهار نظر در مورد ایمیل نمی شد و بلافاصله بازگشت امشب.

همه از 59 موارد دیگر در ایالات متحده سفر کرده بود از خارج از کشور و یا تا به حال شده است در تماس نزدیک با کسانی که سفر. مقامات بهداشتی شده است در هشدار برای به اصطلاح جامعه گسترش یافته است.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل 14 در افرادی که سفر از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز که تخلیه شدند توسط دولت فدرال ایالات متحده از جایی که کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

برخی از کسانی که تخلیه گرفته شد به تراویس پایگاه نیروی هوایی است که در Solano County است. تعدادی از اوایل موارد شده اند در کالیفرنیا از جمله در میان برخی از مردم گرفته شده و به تراویس و یکی که در آن یک مسافر که در بازگشت به San Benito County گسترش آن را به یک مرد متاهل.

کالیفرنیا مقامات شده اند و آماده شدن برای این احتمال که جامعه گسترش ویروس ممکن است اول سطح وجود دارد.

“ما پیش بینی شده است بالقوه برای چنین یک مورد در آمریکا و با توجه به نزدیک ما خانوادگی و اجتماعی و روابط تجاری با چین نیست غیر منتظره است که اولین مورد در ایالات متحده آمریکا خواهد بود در کالیفرنیا گفت:” دکتر سونیا آنجل, مدیر وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی و دولتی بهداشت عمومی افسر, در بیانیه ای.

شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است تمایل دارد از هزاران نفر از مردم در بیش از سه ده کشور با اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین است.

این ویروس جدید است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که می تواند باعث سرماخوردگی و یا بیشتر از بیماری های جدی مانند سارس و MERS.

این ویروس می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

مقامات مردم را به برداشتن قدم برای جلوگیری از عفونت با کروناویروس و یا سایر عفونت های تنفسی مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا از جمله شستن دست ها با آب و صابون و اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>