ائتلاف جدید زايمان و طرفداران حقوق خواستار جامعه نجات’

آنابل گارسیا, خانه, تمیز کننده, که میبیند کار از طریق Graton روز کار مرکز توصیف خرد اقتصادی از coronavirus بحران در مستند نشده و بیکار و افرادی مانند خودش جمعه به عنوان یک ائتلاف جدید از نیروی کار و سایر گروه های محلی به نام “انجمن نجات.”

“ما لازم نیست که بودجه در حال حاضر به پرداخت برای ما ضرورت: اجاره و یا مواد غذایی و یا آب و برق” گارسیا گفت: در اسپانیا پس از یک ترجمه انگلیسی در یک ویدیو کنفرانس مطبوعاتی که جذب 149 شرکت کنندگان است.

“در طول این بحران ما به دنبال مواد غذایی برای خانواده های ما که در آن ما می توانیم بانک مواد غذایی و دیگر کمک های مالی” او گفت:, و اضافه کرد که مستند نشده ساکنان دریافت هیچ منافع دولت و نه آنها واجد شرایط برای بیمه بیکاری.

ائتلاف جدید منطقه سونوما کانتی ایالات متحده در بحران رونمایی از 13 نقطه سیاست دستور کار برای شهرستان با تمرکز بر حقوق کارگران از جمله بهداشت و درمان, رهایی از اخراج و سلب حق مالکیت, اضطراری پناه, برای حفاظت و مراقبت های بهداشتی کارگران و محدودیت در اجرای مهاجرت.

“جامعه ما بقا است غیر قابل مذاکره” گفت: Zahyra گارسیا, معاون رئیس جمهور از شمال خلیج سازماندهی پروژه, افتتاح کنفرانس مطبوعاتی. “همه گیر ایجاد کرده است به یک بحران برای شهرستان ما است و ما باید در عمل در حال حاضر است.”

به عنوان مقدمه به آن توصیه های سیاست ائتلاف گفت: COVID-19 همه گیر نشان داده است: “قریب به اتفاق بی عدالتی در سونوما کانتی” فقط به عنوان آتش سوزی در سه سال گذشته است.

“به جای شرکت های بزرگ کمک مالی و تعهدات به سادگی اخراج خانواده ها ‘در حال حاضر’ ما نیاز به یک جامعه واقعی نجات,” گروه, گفت:, و اضافه کرد که یک پنجم ساکنان شهرستان است که در فقر زندگی می کنند.

به عنوان اثرات اقتصادی از کسب و کار بسته شدن و از دست دادن شغل گسترش کارفرمایان نیز فراخوانی برای تسکین.

کالیفرنیا انجمن رستوران ها و دیگر گروه های کسب و کار را به نام رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به پیاده سازی یک کمی شناخته شده حقوقی ارائه اجازه می دهد او را به تاخیر سال آینده برنامه ریزی شده افزایش حداقل دستمزد برای کسب و کارهای بزرگ به 15 دلار در ساعت است.

این مساله حداقل دستمزد پیاده روی “کمک خواهد کرد که کاهش آسیب” در سمت چپ توسط همه گیر رستوران, انجمن رئیس جمهور نقطه Condie گفت: در نامه ای به فرماندار لس آنجلس تایمز گزارش داد.

خوزه رودریگز, هتل کارگران عضو اتحادیه گفت: در کنفرانس مطبوعاتی او گذاشته شد و از کار خود را به عنوان یک آشپز در هایت ریجنسی سونوما شراب کشور در سانتا رزا با توجه به همه گیر و تاثیر آن بر گردشگری است.

رودریگز که در آنجا کار می کرد به مدت شش سال نیز گفت: او را به از دست دادن خود را بیمه بهداشت و درمان در پایان این ماه در میان یک “بهداشت جهانی بحران.”

“آنها در حال تبدیل پشت خود را به ما پس از ما برای آنها کار می کرد برای سال و ساخته شده اند آنها این همه پول,” او گفت:.

راشل مارکوس از شمال خلیج سازماندهی پروژه مسکن نیروی کار گفت: ضروری است برای محافظت از تمام ساکنان شهرستان از اخراج و عدم پرداخت اجاره خود را.

Newsom اجرایی سفارش به عنوان یک مهلت قانونی برای اخراج “آیا جلوگیری از اخراج آن را فقط به تاخیر آنها را” او گفت:.

صاحبخانه می توانید شروع به اخراج اقدامات علیه مستاجران که توان پرداخت اجاره بها را در ماه آوریل یا مه و بیرون راندن آنها پس از مه 31.

Sonoma County Sheriff علامت Essick گفت: در ماه گذشته که معاونان او نمی خواهد اجرا اخراج سفارشات در حالی که یک پناهگاه در خانه سفارش در محل باقی می ماند.

اما مارکوس گفت: هیچ راهی وجود دارد اکثر مردم می پرداخت سه ماه اجاره اشاره کرد که دولت فدرال $1,200 محرک بررسی را پوشش نمی اجاره یک ماه در اکثر موارد.

ائتلاف سیاست توصیه شامل درخواست هیئت ناظران به “دستور کلانتر برای متوقف کردن تمام ارتباطات با یخ” با اشاره به ایالات متحده مهاجرت و گمرک. مقامات زندان در تماس با مقامات فدرال محدود است در حال حاضر به تنها جدی تر پرونده های جنایی.

اما آنابل گارسیا گفت: مستند نشده ساکنان “همیشه می ترسم که یخ می رسد اگر ما دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“بسیاری از ما از اضطراب رنج می برند,” او گفت:, “و فرزندان ما از استرس رنج می برند.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مرد Kovner در 707-521-5457 یا [email protected] در توییتر @guykovner.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>