جدید کالیفرنیا لایحه می تواند اجازه می دهد میله, رستوران ها به مذاکره مجدد اجاره یا ترک اجاره

کالیفرنیا رستوران ها و سازمان های غیر انتفاعی از نظر مالی ویران coronavirus شیوع بیماری می تواند به دست آوردن حفاظت از اخراج و اجاره امداد در یک پیشنهاد به تصویب جمعه توسط دولت آغاز شد.

سنا لایحه 939 خواهد جلوگیری از تجاری صاحبخانه از اخراج برخی از کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در طول بیماری همه گیر. این پیشنهاد را نیز اجازه می دهد میله, رستوران ها و مکانهای تفریحی به مذاکره مجدد قیمت اجاره بها را با خود صاحبخانه اگر آنها را تجربه کرده ام 40 درصد کاهش در درآمد و یا محدود ظرفیت خود را حداقل 25 درصد با خیال راحت به بازگشایی درهای خود را.

مستاجران و صاحبخانه ها را انعطاف پذیری در برش خود را اجاره مقابله و باید مذاکرات به نوبه خود ترش اجاره می تواند فسخ با محدود عواقب مالی. مستاجران را یک سال از پایان دولت اضطراری به پرداخت اجاره بدهکار است.

دولت ایالت اسکات وینر D-سان فرانسیسکو گفت: این غیر منطقی به انتظار کسب و کار مطابق با دولت جدید حکم بدون مواجهه با پیامدهای مالی از درآمد از دست داد.

“این صاحبخانه در حال رفتن به قادر به جمع آوری قبل از COVID اجاره از رستوران ها و کافه ها. است که واقعیت” وینر گفت: در طول قضایی مجلس سنا شنیدن جمعه. “انتخاب نیست کامل اجاره و کاهش اجاره. انتخاب بین کاهش اجاره بها و بدون اجاره.”

طرفداران می گویند این لایحه ارائه یک تاسیسات برای کسب و کار, حصول اطمینان از وجود شغل برای کارکنان در طول یک بهبود اقتصادی. وینر گفت: این لایحه علاوه بر این کمک خواهد کرد که حفظ محله فرهنگ تعریف شده توسط مغازه ها و رستوران ها و محافظت از غیر انتفاعی و خدمات اجتماعی.

اقامت در خانه سفارش صادر شده در مارس مجبور اکثر کسب و کار به ویژه در صنعت رستوران به درهای بسته خود را و راه اندازی به صورت محدود. دو ماه بعد دولت است به آرامی اجازه می دهد این کسب و کار به بازگشایی زیر قول می دهم که آنها پیاده سازی بهداشت عمومی دستورالعمل های است که اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله.

حتی با شل شدن از محدودیت های برخی از کسب و کار می گویند فدرال و کمک دولت انجام داده است کمی به آنها را ذخیره کنید از آستانه ورشکستگی است.

“اجاره بزرگترین هزینه ثابت برای کسب و کار مهمان نوازی و برای بسیاری از آن خواهد بود که تعیین کننده اینکه آیا آنها بازگشایی و یا باز باقی می ماند” گفت: Gwyneth Borden از منطقه خلیج مهمان نوازی ائتلاف در بیانیه ای. “با رکورد بیکاری در کالیفرنیا که توسط رهبری بخش مهمان نوازی SB939 بسیار مهم در صرفه جویی در شغل است.”

وینر را اندازه گیری چهره مخالفت شدید.

ده ها تن از کسب و کار و ساخت و ساز املاک و مستغلات و یا سازمان از جمله کالیفرنیا اتاق بازرگانی و کالیفرنیا انجمن از Realtors می گویند این لایحه آسیب صاحبخانه.

کالیفرنیا کسب و کار, خواص انجمن مشخص شده است, SB 939 به عنوان یک “غلط رویکرد” که مبادله یک مشکل فوری برای یک وام بلند مدت به طور پیش فرض بحران است.

“همه کالیفرنیا — به خصوص صاحبان املاک — می خواهید کسب و کار برای رشد و قادر به پرداخت اجاره خود را گفت:” رئيس جمهور انجمن رکس Hime. “اما SB 939 پرواز در صورت از اساسی اقتصاد و تشدید مشکلات مالی تحمیل شده بر همه ساکنان و کسب و کار توسط COVID-19 را موظف به کسب و کار shut-down.”

وینر به احتمال زیاد مجبور به تجدید نظر در این لایحه به منظور کسب اکثریت دو سوم رای مورد نیاز برای تصویب قانون است که حامل یک فوریت بند.

پس از یک ساعت بحث و تصویب کمیته 5-1 رای دادن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de