خریدار جدید و چشم انداز به دنبال یاد ریو تئاتر

وارد کالین Mutchler و کریستی جورج که یک آخر هفته در محل همسایه ویلای گراند و در Kickstarter campaign Glazer گفت. آنها شروع به صحبت کردن با دوستان و دوستان دوستان و به زودی گروهی از مردم آمده بود با هم به خرید محل مصرف در دهه معوق نگهداری بلکه یک نوع بوم خالی که بر روی آنها امیدوار به ایجاد چیزی جدید و نوآورانه نشان دادن سایت به چمن باز و گسترده جنگل انداز نزدیکی آن به رودخانه تفریح و غیر معمول تئاتر فضا.

“آن را بیش از حد باریک به نگاه در این فرصت به عنوان فقط برای cinephile,” Glazer گفت. “فروش بلیط های فیلم را در پول به اندازه کافی. اما آنچه جالب است این است که با استفاده از این فضا در تمام طول روز و برای کاربردهای مختلف از اهداف متفاوت است.”

این طرح بلند پروازانه یک: خرید یک “دلال بالا” انجام بسیاری از کار فیزیکی خود و کارکنان برای اجرای تئاتر و مدیریت اموال برای رویدادهای خاص — از مراسم عروسی به مناسبت مانند بیشتر سالانه Pongapalooza مسابقات پینگ پنگ.

به دلایل مختلف دو های مختلف مدیران در استخدام صاحبان کار نمی کند. Hikisch در بر داشت خود را در خدمت به عنوان مدیر کل مدیریت تئاتر و رویدادهای خاص تا حد زیادی خود را در علاوه بر این به انجام کار معمول خود در سان فرانسیسکو.

در ضمن این گروه سرمایه گذار انجام بسیاری از کار آنها برنامه ریزی شده بود — retiling لابی به روز رسانی دستشویی و حمام و نصب صندلی های جدید و گسترش وقایع در فضای باز از طریق فعالیت هایی مانند شرکت ها خلوت.

اما Hikisch و Glazer خانه-شکار تلاش ها در منطقه شکست خورده است. آنها و Mutchler و جورج نیز شرکای کلیدی آغاز شده خانواده است. دیگران رو شغل جدید و یا نقل مکان کرد و آن را “فقط بیش از حد برای نگه داشتن و انجام كار درست” ویژه Hikisch, Glazer گفت.

که هرگز واضح تر از در سال گذشته پس از یک دوره بارندگی های شدید در ماه فوریه مطرح رودخانه روسی به بالاترین سطح در نزدیک به یک ربع قرن آوردن ناپاک آب به مناطق کم ارتفاع از تئاتر آنجا که به تازگی به روز رسانی شده است.

یکی از سرمایه گذاران هنرمند وندی MacNaughton مصور همکاری را مصیبت در نیویورک تایمز در توصیف جامعه آبگیری و آسیب به خود را ایجاد تئاتر و چالش آنها و دیگر صاحبان کسب و کار کوچک رو در یک دوره آب و هوایی شدید.

اما Glazer گفت: خود را پاکسازی شد نسبتا ساده در مقایسه با بسیاری از همسایگان خود بسیاری از آنها استراحتگاه.

“ما تا به حال هشدار و قادر به حرکت ما بیشتر ارزش تجهیزات به زمین بالاتر,” او گفت:. “آن را بازی بیش از.”

به جز طبقه در عقب تئاتر در چه بوده است ریو کافه در حال حاضر عامل در سراسر خیابان تمام خسارت سیل تعمیر شده است.

دو دیگر کوچک Quonset کلبه در اموال از جمله کول شهر گشت و گذار در فروشگاه نیز باقی می ماند و در عمل.

با تصمیم به فروش اموال Hikisch است به طور فعال بوده و رزرو به سایت به جز سالانه هالووین نمایش فیلم “The Rocky Horror Picture Show” با بهره گیری از رودخانه روسی خواهر دائمی زیاده روی و دو دیگر وقایع.

“همه ما ارزش و دوست دارم به ریو بود که ارتعاشی نبض جامعه است که باید آن را” Glazer گفت: “ما به همه می بینم که آن بزرگ خواهد بود.”

“امید ما این است که ما می توانیم پیدا کردن کسی که در حال حاضر است که می تواند توپ را بگیرد و با آن اجرا کنید بنابراین ما می توانید به اشتراک گذاری است که چشم انداز به طوری که آن را نه فقط در یک صفحه نمایش تک سینما — این است که نه تنها کسب و کار است که برای رفتن به دوام وجود دارد — اما این یک رویداد جامعه فضا است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>