جدید بنکسی هنر پرده برداری در بیمارستان برای تشکر از پزشکان و پرستاران

  • ASSOCIATED PRESS A member of staff has their photograph taken in front of the new artwork painted by Banksy during lockdown, entitled ‘Game Changer’, which has gone on display to staff and patients on Level C of Southampton General Hospital in Southampton, England, Thursday.

    آسوشیتد پرس

    یک عضو از کارکنان خود عکس گرفته و در مقابل آثار هنری جدید در نقاشی های بنکسی در طول مستند تحت عنوان ” تعویض بازی که رفته بر روی صفحه نمایش به کارکنان و بیماران در سطح C ساوتهمپتون بیمارستان عمومی در ساوتهمپتون انگلستان پنج شنبه.

لندن >> یک کار جدید توسط گریزان هنرمند خیابانی بنکسی, احترام سلامت کارگران شده است پرده برداری کرد در یک بیمارستان.

قاب عکس با عنوان “بازی تعویض” به تصویر می کشد یک پسر جوان نشسته بر روی زمین با یک پرستار ابرقهرمان ، بتمن و مرد عنکبوتی اسباب بازی جنگی دروغ در یک biotonne سبد بعدی به پسر.

پرستار, شکل کامل با شنل و ماسک صورت می پوشد صحن شامل یک صلیب قرمز — تنها نقطه رنگ در سیاه و سفید کار می کنند.

این قطعه قرار داده شده بر روی صفحه نمایش در یک راهرو در ساوتهمپتون بیمارستان عمومی در جنوب انگلستان روز شنبه.

این هنرمند ترک توجه داشته باشید برای کارگران بیمارستان گفت: “با تشکر برای همه شما انجام می دهند. من امیدوارم که این روشن در محل تا کمی حتی اگر (آن) تنها سیاه و سفید است.”

مقامات بهداشت گفت این بود: “عظیم تقویت روحیه” برای هر کس در بیمارستان است که دیده می شود حداقل دو نفر از اعضای هیات مرگ پس از عقد قرارداد جدید کروناویروس.

“این خواهد بود که واقعا به ارزش هر کس در بیمارستان به عنوان مردم یک لحظه در زندگی خود را مشغول به مکث و تأمل و درک این قطعه از هنر” گفت: پائولا سر مدیر اجرایی بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون NHS Foundation Trust.

این آثار هنری به حراج گذاشته خواهد شد و بعد به جمع آوری پول برای بهداشت ملی سازمان های خیریه سخنگوی Banksy گفت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de