جدید یک دوم baseman کمپ تصمیم به تقلب

مسا, Ariz. — به نام تا سپتامبر 2017 توسط هوستون تونی کمپ بلافاصله پرسیده شده توسط هم تیمی که آیا او می خواست می شود یک بخشی از Astros,’ ثبت نام-سرقت طرح. پاسخ او هیچ شرکت و کمپ احساس نمی فشار بیشتر به آن را انجام دهد.

“که ایستاد” دومین baseman گفت: روز شنبه پس از ورود به اوکلند بهار اردوگاه های آموزشی و reuniting با سابق Astros هم تیمی مایک Fiers که رفت و عمومی در ماه نوامبر در مورد هوستون ثبت نام-سرقت لرزاند که بیس بال offseason.

“هنگامی که من وجود دارد در ماه سپتامبر بود که این سیستم در حال حاضر در محل و من فقط سعی کردم به نگه داشتن سر من پایین و بازی سخت و واقعا نگرانی خودم را با آن” کمپ گفت.

او گفت: آنچه در هوستون انجام داد اشتباه بود و وقتی پرسید که آیا ’17 World Series عنوان آلوده است اشاره کرد: “این سوال خوبی است هر کس را به خود گمانه زنی در مورد آن هر کس می گذرد به نظرات خود در مورد آن. من مطمئن هستم.”

سپس-هوستون مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow از کار اخراج شدند و در همان روز آنها به بیش از علامت-سرقت طرح توسط کمیسیون راب مانفرد ماه گذشته. سابق Astros نیمکت مربی و سپس-بوستون مدیر الکس کورا نیز اخراج شد و سپس سابق Astros بازیکن کارلوس Beltran خود را از دست داده به عنوان متس مدیر.

کمپ گفت: او قدردانی عذر خواهی توسط Astros بازیکنان که از نظر او صادقانه و گفت: “شما قطعا آنها را احساس کنید.”

“من قصد ندارم بگویم که چیزهایی که رفتن بیش از وجود دارد لزوما درست است. کسانی که همه چیز در اشتباه بودند” گفت: کمپ که حاصل شد از این توله ماه گذشته. “من فکر می کنم که آنها احساس ندامت در حال حاضر. شما ببینید کسانی و چگونه احساس می کنند و چگونه آنها در حال اقدام است و شما قطعا می توانید بگویید که وجود دارد برخی از خطا وجود دارد.”

کمپ برنامه ریزی شده به صحبت با هم تیمی های جدید خود را به صورت جداگانه به جای بیانیه ای را در مقابل این گروه است.

“اگر من بیشتر درگیر پس از آن من فکر می کنم یک بیانیه خواهد بود درست اما ما همه مردان رشد کرده و من فکر می کنم اگر سوالی دارید و شما می توانید آمد و از من بپرسید و من ساده با تو” کمپ گفت. “من فکر می کنم که اگر تیمی سوالی دارید و می خواهید به آمد تا به من خواهید بود بیش از خوش آمدید برای پاسخ به سوالات.”

یک مدیر باب ملوین ملاقات با کمپ در روز جمعه و توافق با infielder رویکرد به آشنایی با هم تیمی های جدید خود را, بسیاری از آنها او رو در لیگ کوچک است. ملوین گفت: پذیرش ممکن است متفاوت بود کمپ است که به طور منظم بازیکن برای Astros در سال های اخیر گفت: “من فکر می کنم این چیزی که می شود بسته به سرعت و تا آنجا که وقت خود را بیش از وجود دارد در هوستون.” کمپ خواهد شد به طور منظم کار در پایه دوم در این بهار.

“او یک واقعی وجدان روشن در مورد آنچه اتفاق افتاده است” ملوین گفت. “بسیاری از ما بچه ها او را می دانم. من فکر می کنم در این موقعیت است که او در من نیازی به تماس با یک نشست و او را به صحبت کردن با همه است. بچه ها می دانند که آنها می توانید بروید به او و صحبت کردن با او در گروه. همه چیز من شنیده بود همه خوب و حرکت رو به جلو با او. ما خوشحال به او را داشته باشد.”

Fiers 15-برنده بازی فصل گذشته که تن به تن خود شغل دوم هیچ-hitter شده کاهش یافته است به صحبت در مورد جزئیات Astros وضعیت و یا نقش خود را به عنوان whistleblower. او گفت که او با نزدیک شدن کمپ در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>