Nevius: چرا بیس بال باید 1st, ورزش برای بازگشت

آن را بسیار به بازی بیس بال, آن را نمی کند?

اگر ما در حال رفتن به ورزش … و در انجام این کار فوق العاده عجیب و غریب و ترسناک زمان … بیس بال بهترین انتخاب است.

برای استارت رقیب دیگر به عقب آمده از ویروسی همه گیر نیست و دقیقا پا است.

NBA شده است مبهم و غیر صریح. استیو کر در مصاحبه ای گفت که او احساس مانند رزمندگان,’ فصل شد — راه اندازی حکیم بچه ها به شوخی به او داد که مصاحبه در نوامبر است.

اما تا کنون هیچ جامد NBA طرح حتی برای یک round-robin حذفی. بنابراین ما صبر کنید.

البته, شما می توانید شرط می بندم NFL در حال رفتن به یک فصل یا جری جونز می دانم به همین دلیل است. این ایده که صاحبان خواهد جریمه یک فصل را به ارزش درآمد به دلیل نگرانی از سلامت بازیکنان است که سرگرم کننده در بهترین حالت.

صاحبان آنقدر نگران رفاه از بازیکنان خود را که آنها می خواهند برای اضافه کردن یکی دیگر از بازی به طور منظم فصل افزایش فرصت ها برای دریافت صدمه دیده است در بسیاری از آسیب های مستعد ورزش حرفه ای.

اما فوتبال اتفاق نمی افتد تا زمانی که پاییز شاید اکتبر. که در آن نقطه ما می دانیم بسیاری بیشتر در مورد کوروناویروس.

به طوری که برگ های بیس بال. که به عنوان آن را باید.

این زمان برای یک بی قید ورزش که در آن بازیکنان پوشیدن عینک آفتابی و تف دانه آفتابگردان. یک زمان برای یک بازی با تعداد زیادی از اتاق را بین شرکت کنندگان و آشنا و تکرار لحظات. شما نمی خواهید برای دیدن یک زمین خوب توپ را به کوتاه در مورد در حال حاضر ؟

و در اینجا خبر خوب. بیس بال با شما موافق است. آنها در حال رفتن به حرکت آسمان و زمین و مدیسون Bumgarner به مرحله یک فصل است.

در حالی که لیگ های دیگر هستند و وزن گزینه های خود را, بازی بیس بال, کمیسر راب مانفرد صراحت گفت در یک نامه “… من به طور کامل پیش بینی است که بیس بال سر گرفته خواهد شد در این فصل است.”

بزرگ. تصویب ترقه جک.

اما اگر شما انتظار یک آینده “بسیار سریع” سلب مسئولیت در این گلگون سناریو تبریک می گویم. بیس بال ممکن است اما آن را نمی تواند آسان است.

آنچه به نظر می رسید مانند بزرگترین مانع — که در آن به بازی — در واقع به نظر می رسد خیلی به راحتی حل شد. شما شنیده ام این پیشنهاد است. ایجاد یک بیس بال “زیست کره” در یک محل مانند آریزونا که در آن بازیکنان کارکنان و رسانه ها می تواند مرحله بازی در یکی از چندین عمده و جزئی لیگ ballparks.

هنگامی که آنها بازی نمی آنها را در کنترل ویروس رایگان هتل برای چند ماه آن را به عنوان طول می کشد به بازی چیزی شبیه به یک 80-بازی فصل.

آریزونا, اصلی, تماس, اما وجود دارد نیز پیشنهادات فلوریدا “hub” برای سواحل شرق تیم و حتی اواخر ورود دالاس-فورت وورث منطقه است.

(همه پتانسیل مکان گنبدی شکل استادیوم به آن را ممکن است به بازی doubleheaders حتی با ظالمانه گرمای تابستان.)

نکته این است که وجود دارد مقدار زیادی از گزینه اگر شما مایل به رفتن تمام در قرنطینه بیس بال.

بیس بال خودی فکر می کنم بازیکنان برای آن بروید. وجود دارد برخی از اوایل پوش بک از ستاره مانند مایک ماهی قزل آلا و کلیتون Kershaw. اما بیشتر فکر می کنم این بازیکن می خواهد به بازی. آنها نمی قطار در تمام طول زندگی خود برای رسیدن به این سطح نخبگان تنها به یک فصل کامل دور گرفته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de