Nevius: چرا اضافه کاری به این از دست رزمندگان فصل ؟

تقویم می گوید: در آخرین بازی از رزمندگان’ برنامه مالیاتی است روز 15 آوریل است. اما فصل شده است و بیش از حدود یک ماه.

آن را به پایان رسید در اوایل ماه فوریه زمانی که مدیر کل باب مایرز — با تایید کامل از این گوشه شروع به مقابله گرم بدن برای خالی کشباف معنی پیش نویس انتخاب کند.

آن بود که ما را وارد جهانی از 10 روز قرارداد و روزانه یک جستجو در گوگل از آخرین مرد تیم فقط امضا از G لیگ.

پنج شنبه شب در برابر لیکرز ما مطبوعات-جعبه صاحب نظران واقع شده هشت بازیکن در دو شمارش خود را 10 روز قرارداد. پس از 40-17 سه ماهه سوم این گروه را از دست داد به لا 30.

بنابراین به طور طبیعی وجود دارد تنها یک چیز برای انجام — پرتاب چند MVP Steph کاری به این mudball.

این افزایش یک سوال.

چرا ؟

آنچه در آن است رفتن به انجام? وجود دارد بحث در TNT پخش “چه بد رزمندگان نیاز به کاری” اما برای چه ؟ آنها می توانید ببینید برگشتی با یک تلسکوپ است. ترین بدبینانه در میان ما می گویند بدترین چیزی که می توانید انجام دهید این است که برنده شدن به اندازه کافی بازی برای سقوط از نخست قرعه کشی درفت موقعیت.

شده است وجود دارد چیزی مثل ماهی مورد کاری بازگشت همه همراه است. چه هستند که ما را از نظرات توسط استیو کر که “این جای تعجب بود” به شنیدن این که کاری بود با توجه به آمدن یکشنبه ؟

و یا زمانی که او گفت: “این رسمی نیست. که زمانی که او می خواهد به بازی. این یک هدف در سنگ تنظیم نشده.”

برای تلفن های موبایل مانند کاری مغز اعتماد بود ساخت این تماس.

در روز شنبه این تیم گفت: کاری نمی خواهد بازگشت یکشنبه پس از همه, اما می داد و بیداد با G-لیگ سانتا کروز تیم در روز دوشنبه است و هنوز هم انتظار می رود به بازگشت مدتی در ماه مارس است.

کر گفت که او احساس کاری مورد نیاز اضافی scrimmages اما پس از آن تضعیف نقطه با خنده درباره “فهرست” برای scrimmages هفته گذشته است. آنها با استفاده از دستیار مربی تئو رابرتسون سابق کال و “برخی از دوستان کلی است.”

نکته این است که اگر کاری قرار بود به سختی NBA-سبک آزمون که نبود آن است.

این فصل هر آسان تر است. پس از یکشنبه شب بازی در برابر واشنگتن وجود دارد 21 سمت چپ — 11 در 10 دور. از کسانی که 21, 12 مخالفان باید واقع بینانه را برگشتی. این تورنتو دو بار لیکرز دو بار کلیپرز دو برابر میلواکی, هوستون, فیلادلفیا ،

آن را سرگرم کننده به تماشای لیکرز قرار داده و ضرب و شتم را بر رزمندگان هفته گذشته است. یک احتمال قوی وجود دارد بیشتر از آن آمده است. و اگر شما فکر می کنم کاری است که به نوبه خود آن را در اطراف ما برای شما آرزوی بهترین ها.

همچنین, و اجازه دهید فقط سمت راست جلو بروید و آن را یک موضوع ناراحت کننده — کوین دورنت ، بحث در مورد اینکه آیا دورنت باید یا نباید بازی شده است در سال 2019 NBA Finals. اما واقعیت این است که او آشیل در طبقه در 5 بازی.

اگر کاری می آید و صدمه دیده می شود — می گویند یکی از بدنام turnable مچ پا — وجود خواهد داشت مشروع سوال در مورد اینکه آیا سربازان در حال پزشکی, حمایت از بازیکنان خود را. و به عنوان شما فکر می کنم در مورد تلاش برای خواستگاری بازیکنان نخبه است که شهرت شما می خواهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>