Nevius: رزمندگان مربی تلاش می کند دست خود را در کمدی

استیو کر نیست doula.

او فقط در نقش یکی در یوتیوب.

آیا به نفع خودتان و گوگل “Lauren Ash تولد می دهد با کمک برخی از استیو کر.” این skit امکانات خاکستر یک عضو از افسانه بداهه شیکاگو کمدی گروه دوم شهر به عنوان یک زن به هنگام تولد و کر به عنوان آنلاین تولد فرد پشتیبانی از.

این بسیار هوشمندانه است. وجود دارد یک لحظه زمانی که خاکستر شخصیت به رسمیت می شناسد کر به عنوان رزمندگان مربی و می پرسد به طرز مشکوکی “آیا شما انجام این کار را برای پول اضافی از NBA است که در وقفه?”

کر اطمینان او را که او را “انجام شده است از این پس ’97. من تحویل Dickie Simpkins’ بچه ها در تیم های هواپیما.”

(فقط به عنوان یک کنار آن Simpkins خط است که اجازه می دهد تا شما می دانید که ما در دست حرفه ای ها. دوم شهر مفتخر است در شیکاگو و سنت و طرفداران خود را به خوبی versed در گاو lore. هر کسی می تواند آمد تا با یک نام آشکار مانند Scottie Pippen. اما خواستار Simpkins یک نسخه پشتیبان تهیه به جلو از ’90s یک چشمک به خریداران واقعی طرفداران.)

کر معلوم است دیرین دوم شهرستان جانباز رفتن تمام راه برگشت به روز بازی خود را با گاو نر.

“من استفاده می شود به رفتن او گفت:” از طریق تلفن از خانه اش در سن دیگو. “هنگامی که بچه ها کمی بودند این نوع تاریخ ما شب.”

او باقی ماند و به طور منظم زمانی که او در شهر است. در واقع اگر یک شب قبل از بازی زمانی که رزمندگان در شیکاگو او را نه تنها از رفتن به نشان می دهد او ممکن است بازیکنان را. JaVale McGee رفت و یک سال و فصل گذشته اردن پول و Damion لی هر دو حضور داشتند.

همه آنها از جمله Kerr گرفته اند در این مرحله در طول نمایش پایان بداهه skit. Kerr, بدیهی است, بهتر از این است که چرا شهر دوم او را استخدام برای شهر دوم تلویزیون آنلاین شبکه. او طبیعی است.

که ما باید می گویند باید برای اعطا گرفته نمی شود. یک دلیل وجود دارد که چرا مربیان کلیشه ای به عنوان خواب-در-خود-دفتر چرخ که اصلا کوچکترین علاقه ای به جهان خارج است.

این است زیرا بسیاری از آنها هستند. زمانی که او مربی عقاب, کیر, قرمز گفته شد یک کنسرت رولینگ استونز بود که قصد اخلال در استادیوم فوتبال. خبرنگاران خواسته قرمز اگر او می دانست که این سنگ نورد بودند. او گفت که او به دلیل “بچه ها من خواندن مجله خود را.”

و نه تنها کر وزن در سنگین موضوعاتی مانند خشونت اسلحه او یک حس شوخ طبعی است. بسیار نادر است که در حرفه است.

شما می توانید تصور جیم Harbaugh انجام تریک?

شما: “جیم, اگر شما یک ساندویچ چه نوع شما خواهد بود؟”

Harbaugh: “این یک سوال گنگ.”

و… صحنه.

کر فعالانه آهنگ وقایع کنونی. او زیر Stephen Colbert در توییتر برای مثال او می تواند سازمان دیده بان ویدیو از شبانه مونولوگ از “اواخر نشان می دهد.”

او از طرفداران “شنبه شب زنده” بود و سورئال تجربه دیدن خود را — و یا یک شخصیت او را به بازی — pop up در یک SNL skit مورد ESPN “آخرین رقص.” رک و پوست کنده, آنها می تواند انجام شود بهتر است.

موی بلوند برای مثال اشتباه است. باید آن را کوتاه و تند و تیز نیست و کرکی. حتی پس از این نوع یک لحظه در Kerr خانواده است.

“بچه ها من گفت:” پدر شما در نهایت از آن ساخته شده'” کر گفت. “یک شخصیت در” شنبه شب زنده است.'”

آن را سرگرم کننده است که پس از تمام کر بسکتبال موفقیت — او صاحب هشت قهرمانی NBA حلقه — او در حال حاضر بهترین و شناخته شده برای هدف قرار دادن مایکل جردن در مشت با چشم خود.

که به صورت پانچ که اردن اعتراف به در “آخرین رقص” مستند تبدیل به یک کلاسیک MJ لحظه. وقتی که بخش aired on ESPN, رزمندگان, رسانه های مدیر روابط ریموند Ritter گفت: Kerr باید انجام شود 50 مصاحبه در مورد پانچ.

کر مطمئن نیست از آن بود که بسیاری از, اما آن را قطعا بسیاری از اوقات به خواسته می شود و بیش از بیش در مورد همان حادثه است. و زحمت درخواست او در مورد آن در حال حاضر.

“من” کر گفت: “هستم انجام می شود.”

در عوض به آنلاین کمدی skits که در آن شما تظاهر به صحبت یک زن باردار از طریق یک تولد. و به جای رسما نظر خود را در موفقیت چرا باید یک کمی سرگرم کننده با آنها ؟

هنگامی که خاکستر او می پرسد doula اگر او واقعا واجد شرایط Kerr, پاسخ,, “من جان سالم به در fistfight با مایکل جردن. من هشت حلقه. من می تواند انجام این کار است.”

کر تاکید می کند که اسکریپت نوشته شده توسط شهر دوم حرفه ای با بسیار کمی فی البداهه صحت میکردم. کر سهم او گفت برای قطع کردن یک زن و شوهر از مرزی NBA, جوک در مورد بازیکنان که ممکن است ایجاد احساسات سخت است.

هنوز او چند عکس کوچک در. برای مثال خاکستر می پرسد که چگونه کار خود را با رزمندگان همپوشانی با doula.

او می گوید آن است که در واقع بسیار مشابه است.

“در هر دو مورد شما مربیگری نوزادان است.”

و… صحنه.

تماس با C. W. Nevius در [email protected] توییتر: cwnevius

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de